PDA

View Full Version : Работа за брат ми



koko95
06-27-2010, 20:01
Значи брат ми си търси работа има вишсе образование на 25 години е.И иска да получава 800-1000 лв заплата и да има служебна кола,и да не седи на едно място.Давайте предложение.Работил е в магазин за хранителни стоки,ханди(магазин за гсм-и).Давайте предложения.

LipSy
06-27-2010, 21:01
На тея места, на които е работил брат ти е невъзможно да са му плащали толкова много, апък то сега да ти кажа много хора имат висше образование и не знам да са им плащали по 800-1000 лв ей така!!! :? То, за да иска брат ти хубава работа трябва да се разтърси сам! Ние тука от форума как да му намерим работа? Той иска да кара кола и да не седи на едно място (така казваш ти де)...Еми те не могат да цъфнат специално за него. Трябва да поеме пътя към живота си и така ще постигне целите си! Абе то се иска акъл за това нещо бе! :? :lol: :lol:

kalpazanka
06-27-2010, 21:04
Та понеже брат ти е мъж за женене на 25, те натовари точно теб да му търсиш работа във форум? :-s

Jus7DreamBoy
06-27-2010, 22:23
ако брат ти е като тебе .... хмм.... в лавката до търсят продавач :)

vlubenotoo96
06-28-2010, 12:34
Виж...недей да търсиш на брат си работа тук!Акоискаш да си много полезен ... влез в jobs.bg или разгледай някой обяви във вестниците... Тук влизат само тийнейджъри,а не работодатели и такива специалисти...Между другото ти на колко си,че брат ти те кара да му търсиш работа ... Той иска работата да не е на едно място, а той какво прави...седи ли или не съм права (извинявам се ако е така)?

Paramour
06-28-2010, 16:47
Виж...недей да търсиш на брат си работа тук!Акоискаш да си много полезен ... влез в jobs.bg или разгледай някой обяви във вестниците... Тук влизат само тийнейджъри,а не работодатели и такива специалисти...Между другото ти на колко си,че брат ти те кара да му търсиш работа ... Той иска работата да не е на едно място, а той какво прави...седи ли или не съм права (извинявам се ако е така)?

Той може да не знае, че някой му търси работа тук. 8-) :lol: :lol:
бтв тук не е мястото да търсиш работа на когото и да било..!