PDA

View Full Version : Не ми вярва... Помогнете ми спешно е !



crunkggg
06-27-2010, 19:12
Имам огромен проблем приятелката ми каза ,че не ми вярва (в смисал не вярва че съм и верен защото преди е имала връзка в която момчето се е сваляло и с други момичета ) Та проблема е как да я убедя , че съм и верен ????? Какво ли не и казах но не ми вярва искам да я убедя веднаж за винаги. Моля ви искрено и от все сърце ви се моля утре трябва да и го кажа Тази връзка е много важна за мен за да утиде подяволите МОЛЯ ВИ СПЕШНО Е МОЛЯ ВИ !!!!! :smt089 :smt089 :smt090 :smt090 :-# :-# :-# :-# :-#

Старай се да проявяваш повече фантазия по отношение на заглавията.
kalpazanka

----> Как може в този сайт да няма никой които да може да ме посаветва седя и зяпам темата и чакам ли чакам някои да каже какво да направя но нищо за сажаление ....... явно е по забавно да гледаш от страни но доиде ли време и ти да потърсиш помощ няма кой да ти отвърне !

valdesbg
06-27-2010, 19:33
Ей, ама акъла си го забравяте някъде като сте във връзка.

Колко по - очеизвадно трябва да стане за да осъзнаете колко лесно бивате манипулирани?

Ама щом си казал...

Застани на колене пред нея, задължително обръснат и сресан, подари и цвете и излей цялата си душа намери колкото искаш силни думи че си и верен и дори не поглеждаш чуждо. Обясни и как винаги тя е единствената и пренебрегваш себе си за да може тя да се чувства задоволена. Не забравяй да споменеш колко много я обичаш и как тя е смисълът на живота ти.

След това се прави на изненадан, когато тя ти каже че.. нещо в нея се е пречупило и че преди [random period of time] дена се е засякла с [бившия/random сладур/някаква нейна стара тръпка] на купон/събиране и не е могла да издържи на изкушението. И смята че е по добре да се разделите, защото... вероятно има чувства към въпросния момък.

А и не се чуди защо се чувстваш като глупак. Сам помоли за помощ в тая насока, нали? (:

Lancelot
06-27-2010, 19:41
Ако се обичате, доверието не би трябвало да е проблем. Прави си изводите сам..

rusoto_baby_f
06-27-2010, 19:50
Доверието се гради с години и се губи за секунди...
Е, вярно ти не си го изгубил...ти дори не си го имал..
Момичето е наранено от предишна връзка, нормално е да няма доверие вече в никой...
Не можеш за 5 минути да я убедиш в противното...Иска се време и търпение....(от твоя страна и разбиране!)..

Айде успех! :) :) :) :) :) :)

VinDiesel
06-27-2010, 20:57
Аз ти отговорих в предната тема :) С думи няма да стане,дай й време и без поводи ,да й затвърдиш мнението.Ясно е ,че е "Кон с капаци",ако толкова много ти се накъртва гадното й поведение,разсърди й се.Една връзка без доверие е за никъде...След ,като се направиш на расърден,чакай да те потърси,ако не го направи,така е по-добре за теб :)

t0d1t0
06-27-2010, 20:58
Правете бурен секс и измежду другото и кажи на ушенце,че тя е единствена за теб и т.н. ,винаги работи.

mouzar
06-27-2010, 22:03
първо да ти кажа, че много момичета, които са наранявани преди гледат с особено подозрение и страх към новата си любов. Аз мисля, че трябва да и докажеш верността си не с думи, а с дела. Измисли нещо оригинално,което тя би оценила и което ще направиш с повече усилия; прекарвай повече време с нея, покажи и че е специална за теб и освен това може да промениш нещо , което тя ненавижда в теб или пък може да направиш нещо, което ття обича, а ти мразиш. Сам си прецени. Успех! :)

pisety000
06-28-2010, 09:49
Обичта и вярността се доказват с дела а не с думи.Както казаха по-горе излизайте по-често,прекарвай повече време с нея.Изненадай я..купи й цветя или поръчай да направят едно сърце в което да пише ваште имена и такива работи.Трябва да й направиш някакъв жест който да го оцени.Успех!

mincheto
06-28-2010, 09:51
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

dimitar_ak
06-28-2010, 10:40
Не ти вярва защото предишния бил еди какъв си. Тя сега с кого ходи? С теб или с предишния?

3oPuTy
06-28-2010, 12:19
Колко различни теми,свързани с гаджето ти,мислиш да пуснеш?! :-o

BiGBaDWolF
06-28-2010, 12:23
Щом не ти вярва значи има причина.. Не е в стария причината в тебе е !

Кажи и че за теб няма друга и я обичаш.. Целуни я прегърни я!

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:14
Правете бурен секс и измежду другото и кажи на ушенце,че тя е единствена за теб и т.н. ,винаги работи. :razz: Точно :razz: По темата заставаш на колене(добре облечен) и й се молиш това чте проработи =;

Paramour
06-28-2010, 15:20
Кажи й, че ти не си бившия й!!!

Tedchy
06-28-2010, 22:01
"Цената на истината" вариант е ?! :D
По темата : Застани пред нея,бии й 2 шамара и я питай,дали ти вярва?!
По темата (2 дубъл) [сериозно] :Седнете,поговорете и й кажи,че ти не си предияния,и че я обичаш :)