PDA

View Full Version : Въпрос



nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:19
Роден съм в края на '97 (правете си изводи на колко съм).
Та, веч' имам сперма.
Нормално ли е?

ReachlessGirl
06-28-2010, 07:21
ми не виждам кое да му е ненормалното .. :-o

nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:24
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

ОК :)

AniBG
06-28-2010, 07:24
Е защо да не е нормално!? :? Ти няма да чакаш да станеш 30 годишен, че да имаш сперма... :?

nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:26
Е защо да не е нормално!? :? Ти няма да чакаш да станеш 30 годишен, че да имаш сперма... :?

Но все пак, като съм чел медицинска литература пише 15-16...

AniBG
06-28-2010, 07:30
Ти пък си намерил какво да четеш... :razz:

По темата: там пише така, но не винаги е вярно! Може да са имали предвид полово съзряване, не кога ще ти е първата ерекция! :? Недей да се притесняваш за това, съвсем уместно си е, да ти идва сега! Няма нищо странно в това, все пак си в пубертета, а и няма закон, който да гласи "Спермата при момчетата/мъжете идва на еди колко си години!"! :?

nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:31
Ти пък си намерил какво да четеш... :razz:

По темата: там пише така, но не винаги е вярно! Може да са имали предвид полово съзряване, не кога ще ти е първата ерекция! :? Недей да се притесняваш за това, съвсем уместно си е, да ти идва сега! Няма нищо странно в това, все пак си в пубертета, а и няма закон, който да гласи "Спермата при момчетата/мъжете идва на еди колко си години!"! :?

Мерси, но БТВ май имаше впредвид еякулация, защото първата ерекция е понякога преди самото раждане....
:shock: :D

nerazbranoZLO
06-28-2010, 07:47
Е, мерси.
Не много смислени отговори, но все пак отговори... 8-)

AniBG
06-28-2010, 07:51
Ти пък си намерил какво да четеш... :razz:

По темата: там пише така, но не винаги е вярно! Може да са имали предвид полово съзряване, не кога ще ти е първата ерекция! :? Недей да се притесняваш за това, съвсем уместно си е, да ти идва сега! Няма нищо странно в това, все пак си в пубертета, а и няма закон, който да гласи "Спермата при момчетата/мъжете идва на еди колко си години!"! :?

Мерси, но БТВ май имаше впредвид еякулация, защото първата ерекция е понякога преди самото раждане....
:shock: :D
E, така де... Обърках се! И все пак - не вярвай на всичко, което пишат по книгите! Там дават относителна възраст, а хората са различни - при всеки човек е различно! :-o

nerazbranoZLO
06-28-2010, 08:01
Ти пък си намерил какво да четеш... :razz:

По темата: там пише така, но не винаги е вярно! Може да са имали предвид полово съзряване, не кога ще ти е първата ерекция! :? Недей да се притесняваш за това, съвсем уместно си е, да ти идва сега! Няма нищо странно в това, все пак си в пубертета, а и няма закон, който да гласи "Спермата при момчетата/мъжете идва на еди колко си години!"! :?

Мерси, но БТВ май имаше впредвид еякулация, защото първата ерекция е понякога преди самото раждане....
:shock: :D
E, така де... Обърках се! И все пак - не вярвай на всичко, което пишат по книгите! Там дават относителна възраст, а хората са различни - при всеки човек е различно! :-o
Е, поне не стана както е по-нагоре в темата - на 30 ;-)

KumchoValcho
06-28-2010, 08:12
Всичко е относително
Да, нормално е :)

t0d1t0
06-28-2010, 08:16
бъгнат си :shock:

nerazbranoZLO
06-28-2010, 08:29
бъгнат си :shock:
ROFLOL :lol:

wladk0yyy
06-28-2010, 10:00
Ми да нормално е на мене ми дойе когато бях на 11 и половина 8)

BiGBaDWolF
06-28-2010, 10:25
Нормално е ..

Callisto
06-28-2010, 10:30
При всеки човек е различно. Ти навлизаш в пубертета, затова няма нищо странно. :)

ozzy
06-28-2010, 10:32
не е нормално така че отиваш в кухнята ножа и през ташаците !

nerazbranoZLO
06-28-2010, 12:20
не е нормално така че отиваш в кухнята ножа и през таш//ите !
ЦЕНЗУРА!!!

Utopia
06-28-2010, 20:41
саламите се правят от соева и лоена маса, това нормално ли е
хората не могат да живеят без дневната си доза интернет, това нормално ли е?!
ГМО !? разработва се в българия от 70те години, от 80те масово се разнообразяват растителни култури, да са по издръжливи, по добри вкусове, това нормално ли е?!
киселото мляко има месец срок на годност, и е като ново дори да си го държал извън хладилника, това нормално ли е?!
хората правят гей, паради. зада се покажат, че и те имали чуства, гей!? нормално ли е да парадираш с това?!
има ли нещо нормално в този свят,
къде е границата между нормалното и не-нормалното?!

t0d1t0
06-28-2010, 21:19
бъгнат си :shock:
ROFLOL :lol:
Ще го преживееш! :D

Annihilati0N
06-28-2010, 22:42
Само не разбирам какво се възмущаваш от 13 годишен със сперма, при положение, че имахме разговор с приятели скоро за детето на познати, което е на 8 ( момиче ) и вече има окосмяване по интимните части... Всичко т'ва се дължи на тея ГМО-та и т.н. хранителни продукти и тем подобни замърсяващи нашите организми елементи...

InfinityLife
06-28-2010, 22:53
бъгнат си :shock:
ROFLOL :lol:
Ще го преживееш! :D

Е това ме разцепи направо. :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

А сега по темата: При всеки човек е различно... така че е съвсем нормално. :)

П.С: Ся да не вземеш да казваш на всеки: '' Имам Спермааа "" :D :D 8-) 8-) 8-)

Annihilati0N
06-28-2010, 22:54
Според мен щом е пуснал тема тук е питал най-малко 90% от приятелите си "Това нормално ли е?" и "Защо е така?"