PDA

View Full Version : Зов от бездната



Rounder
06-28-2010, 11:21
някой гледал ли е филма !?
аз мисля че много голяма доза от филма е истина,който не го е гледал да го гледа....
ще питате за какво става дума....за новото оръжие на хората...ето и резюме от филма...ФИЛМА Е Документален...и много силен !

Този филм е разказ за истинската незрима война на спецслужбите - много по-жестока и зловеща. Оръжието в нея не е нито огнестрелно, нито хладно, нито дори ядрено, а човешкият мозък.

Макар и само леко да приповдига завесата на тези разработки, филмът разкрива безграничните възможности, заложени във всеки от нас, разсейва някои съмнения, отговаря на едни въпроси, но подига други.

Бездната - тайнствена и зловеща, примамлива и плашеща. Какво е тя? Колективен разум или несъзнание, информационно поле или много повече, надежда за спасение или ново оръжие, по-страшно от всички досега? Кой я обитава и ръководи? Кои са хората, осмелили се да се докоснат до тайните й и да използват безграничните й възможности?

yahhooo
06-28-2010, 11:47
После ще го гледам.
П.С да не играеш покер в покерстарс.нет?

ZipFail
06-28-2010, 12:21
Няма го в замунда.. :-o

Rounder
06-28-2010, 12:45
Няма го в замунда.. :-o

да,има го в deepseek,ако няма те рег. пишете аз ще ви дам моята,но само ще ви помоля като си свършите работа да излезете :)

Rounder
06-28-2010, 12:47
После ще го гледам.
П.С да не играеш покер в покерстарс.нет?

в pokerstars/fulltilt/и още няколко :-D но 60 % в pokerstars другите 40 % ги разделям на fulltilt и още няколко заи 8)