PDA

View Full Version : Приятелите му.



whateverulike
06-28-2010, 10:44
Немога и немога да се разбирам с приятелите на момчето , което харесвам.. с което се харесваме по - скоро и може да се каже, че ходим НО немоа се понасям с приятелите му.. досега съм нямала такъв проблем , все съм се разбирала с всички.. Реших да се помъча да съм по-мила поне с най-добрите му приятели , че ако трябва да е с всички мога да се самоубия.. и така старая се с тия 2 индивида от неговия клас , ама лошото е че сме от едно училище и само като ги видя ми призлява.. с единия се мразим от предучилищната , просто различни интереси и всичкото му там останало, а др. ме харесваше бая време и е нормално да ме мрази.. Кажете ми как да се разбирам с тия , а наистина си харесвам момчето.. квото и да е те са добри приятели се ше се влияе от тяхното мнение .. вчера примерно се събирахме всички в началото добре , ама то после намеци ли не бяха , сарказмите на единия че като ме почнат и аз не си мълча.. на приятеля му вече му е писнало от наще караници 100 про и мисля да се отказвам преди да е станало по - сериозно , защото ако тръгнем по - сериозно немога да го трая тва чесно. Помогнете някак квото и да е че ша ги гръмна всичките накрая :smt068 8-)

mincheto
06-28-2010, 10:52
Кажи му ,че като излиза с приятелите си ,не ти е приятно и няма да идваш. А искаш само двамата да излизате и точка. Ако те обича, ще го приеме...ако ,ли не ...чао.

Elenichkaa
06-28-2010, 11:58
Съгласна съм с mincheto.
Но все пак с какво толкова те дразнят тези негови приятели,че чак да не ги понасяш???? :-o

wladk0yyy
06-28-2010, 12:12
Кажи му ,че като излиза с приятелите си ,не ти е приятно и няма да идваш. А искаш само двамата да излизате и точка. Ако те обича, ще го приеме...ако ,ли не ...чао.


Напълно съгласен съм с теб

BiGBaDWolF
06-28-2010, 12:25
Децка ти работа... Ако го обичаше а не само ''харесваш'' нямаше да се водиш от чуждото мнение и нямаше да слушаш никой ..

anonymous708973
06-28-2010, 13:29
Имате различни интереси и затова се мразите?! БОЖЕ, аз колко човека трябва да мразя тогава! :? Я се дръж сериозно... опознай приятелите му и не очаквай да те харесат, ако вечно си наконтена и дърпаш приятеля си нанякъде(пример). Дръж като ПИЧ(ка). Купи им бира и ги остави да гледат мача. После ще те гледат с ЕЕЕЕЕЙ такива очи :)

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:09
Кажи му ,че като излиза с приятелите си ,не ти е приятно и няма да идваш. А искаш само двамата да излизате и точка. Ако те обича, ще го приеме...ако ,ли не ...чао.
правилно :)

Jumbie483
06-28-2010, 15:20
Кажи му ,че като излиза с приятелите си ,не ти е приятно и няма да идваш. А искаш само двамата да излизате и точка. Ако те обича, ще го приеме...ако ,ли не ...чао.


Tова не е ли от части сякаш го кара да избира между нея и приятели си ?
Много е тъпо така.

Това, че не можеш да ги понасяш е повече внушение ми се струва. Няма да умреш, ако прекараш малко време И с тях. Не им обръщай внимание, след като те дразнят. Поговори с приятелят си за това и му обясни, че не ти е приятно в тяхната компания. След това двамата измислете някакъв компромисен вариант. Но наистина недей да го поставяш в ситуацията "мен или приятелите ти"..