PDA

View Full Version : Много кофти .... Много се улях



crunkggg
06-28-2010, 12:26
Днес докато варвяхме заеднос момичето ми само мълчахме. И аз глупака почнах (вече страшно бесен ) да и казвам че няма да я излажа че искам да сам с нея и тем подобн. Докато го говорих я гледах и тя само се цупи и като и казах " Защо мислиш че ще те излажа има ли причина" ! Тогава тя каза само ами.. не и след това и казах искам да съм с теб а неиният отговор "Е нали си с мен" ..... до тук що годе добре но след това казах няма да те излажа мразя да не ми вярваш и тя каза "да да добре" (ама някак страно) .... Спестете си обидите спрямо мен осазнавам колко тапо сам се даржал но можете ли съвет как да се измъкна от тази ситуация какво да и кажа (Защото сам 100000000% сигурен че много я дразня)

BiGBaDWolF
06-28-2010, 12:28
Като праиш бели ще си носиш последствията.. Докажи и че не я лъжеш !

3oPuTy
06-28-2010, 13:06
Ти няма ли да спреш да пускаш теми свързани с гаджето ти всеки ден?! :-x

Между другото в българския език съществува буквата "Ъ" и няма да е зле да я използваш!!!

GoTiNiA29
06-28-2010, 15:11
Каквото си надробиш моето момче тоба ште си събаш :?

Paramour
06-28-2010, 15:26
Ти няма ли да спреш да пускаш теми свързани с гаджето ти всеки ден?! :-x

Между другото в българския език съществува буквата "Ъ" и няма да е зле да я използваш!!!

+++ А и като имате толкова мноооого проблеми що не скъсате?! Така или иначе натам е тръгнало .. ти си мислиш, че я дразниш, пък тя не-знам-си-какво направила иии ... оф! Айде следващия път като се прибирате вземете да си говорите за някои филм примерно, че да не стават такива гафове. 8-)

AniBG
06-28-2010, 15:37
Ти няма ли да спреш да пускаш теми свързани с гаджето ти всеки ден?! :-x

Между другото в българския език съществува буквата "Ъ" и няма да е зле да я използваш!!!

+++ А и като имате толкова мноооого проблеми що не скъсате?! Така или иначе натам е тръгнало .. ти си мислиш, че я дразниш, пък тя не-знам-си-какво направила иии ... оф! Айде следващия път като се прибирате вземете да си говорите за някои филм примерно, че да не стават такива гафове. 8-)
+1! Като имате проблеми - късайте! 8)

crazygirl13
06-28-2010, 15:42
Ти няма ли да спреш да пускаш теми свързани с гаджето ти всеки ден?! :-x

Между другото в българския език съществува буквата "Ъ" и няма да е зле да я използваш!!!

+++ А и като имате толкова мноооого проблеми що не скъсате?! Така или иначе натам е тръгнало .. ти си мислиш, че я дразниш, пък тя не-знам-си-какво направила иии ... оф! Айде следващия път като се прибирате вземете да си говорите за някои филм примерно, че да не стават такива гафове. 8-)
+1! Като имате проблеми - късайте! 8)

+2

Като така вървят нещата защо не се разделите временно, за да разбереш дали я обичаш и ако не можеш без нея се съберете. Ако до тогава тя ти е простила, което ме съмнява :-o

umri
06-28-2010, 16:04
Неграмотен си, ве.

VinDiesel
06-28-2010, 18:14
Доста правилно си постъпил,тя кво на книга ли иска да го напишеш.Трябва понякога, да се държи тон на момиче.

Sladurchoo
06-28-2010, 18:47
ми тя май много много не те иска, тъй че помисли си и за тоя случай

filmimilmi
06-28-2010, 19:05
Нормално е да ти загуби доверие след като предъвкваш една и съща тема толкова време. Това е знак за гузна съвест, а не начин да й докажеш нещо друго. Очаквай си последствията скоро, а ако ти се размине просто не отваряй същата страница дори, за да й се извиниш. С разтягане на локуми само ще си изпросиш белята...

givemereasontolive
06-28-2010, 19:40
Ти няма ли да спреш да пускаш теми свързани с гаджето ти всеки ден?! :-x

Между другото в българския език съществува буквата "Ъ" и няма да е зле да я използваш!!!

+++ А и като имате толкова мноооого проблеми що не скъсате?! Така или иначе натам е тръгнало .. ти си мислиш, че я дразниш, пък тя не-знам-си-какво направила иии ... оф! Айде следващия път като се прибирате вземете да си говорите за някои филм примерно, че да не стават такива гафове. 8-)
+1! Като имате проблеми - късайте! 8)

+2

Като така вървят нещата защо не се разделите временно, за да разбереш дали я обичаш и ако не можеш без нея се съберете. Ако до тогава тя ти е простила, което ме съмнява :-o

umri
06-28-2010, 20:17
Доста правилно си постъпил,тя кво на книга ли иска да го напишеш.Трябва понякога, да се държи тон на момиче.
Не го окуражавай. Трябва да се държи тон, но прочети какво е казал и си помисли дали не е бил жалък.

VinDiesel
06-28-2010, 21:30
Доста правилно си постъпил,тя кво на книга ли иска да го напишеш.Трябва понякога, да се държи тон на момиче.
Не го окуражавай. Трябва да се държи тон, но прочети какво е казал и си помисли дали не е бил жалък.Жалкото в картинката е ,че въобще се опитва да й доказва и то с думи.Попадъл съм в същата ситуация(някой й беше казъл ,че съм курвар),не се опитвах с думи,ама въобще.След време (месец,месец и половина),тя сама прецени ,че са я подвели.Каза "Казаха ми ,че си курварин",а аз отговорих" Курварин съм,когато съм свободен".В живота с думи ,рядко се печели доверие,но с действия винаги...