PDA

View Full Version : Акне ?? помощ



YouRself
06-28-2010, 13:29
Незнам дали темата е за този раздел ако не е изтрите я или заключете.

Да се варна на въпроса миии имам акне и взех да използвам крем "Каро"
искам да попитам дали някои е използвал/а и препорачаите нешто ефикасно.

Благодаря ви предварително :). :) :) :)

darkPaladin
06-28-2010, 13:35
акне гелове много има всички са ефикасни но си вземи и тоник за кожа помага много повече

ако акнето е прекалено много може да посетиш личния да прати на козметик


пп
темата е за тук

Abbey
06-28-2010, 13:43
Крем каро за акне не съм чувала и не знам как се отразява :-o Но за акнето не е достатъчно да се полагат само козметични грижи

Exidee
06-28-2010, 19:43
Как да се пребориш с акнето:

1. Много добра хигиена и грижа за кожата!
2. Кажи на родителите си да ти купят Акне Аут ако имаш проблеми освен с лицето, и с тялото, а ако имаш само проблеми с лицето си вземи Зинерит гарантирам ти, че до 2 седмици ефекта ще бъде голям, но не ти гарантирам, че няма да останат белези, а в случай, че останат пак се връщаме на Акне Аут, изпробвал съм ги и 2-те ефикасни са! Препоръчвам
3. МОРЕ - Морето и най-вече солената вода помагат за изгарянето на пъпките, но след като спреш да ходиш на море не гарантирам, че акнето ти няма да се появи отново.

YouRself
06-28-2010, 21:16
а тва акне аут мехлем ли е или някакав лосион

darkPaladin
06-28-2010, 22:17
а тва акне аут мехлем ли е или някакав лосион

иди в аптека или козметичен магазин и искай информация ;)

най-добре в аптека друго си е фармацефта

umri
06-28-2010, 22:50
До момента само глупости прочетох.
Каро е каро за бръснене. Няма да ти се оправи акнето от него. Тъй като нямам представа от възрастта ти, разпространението и формата на акнето ти, както и от състоянието на кожата (суха,влажна) не мога да ти дам конкретен съвет какво да използваш. В повечето случаи бензоил пероксид върши работа. Това, което е най-добре да направиш е да отидеш до личния си лекар, да споделиш проблема и да ти даде направление за кожен лекар, който личният ти лекар препоръча. Направи го, колкото се може по-скоро, защото, ако оставиш акнето да се развива, може да достигнеш до много тежко положение и трайни белези.

kalpazanka
06-29-2010, 09:29
Няма гаранция, че Зинерит ще ти подейства.
Пъпчиците с бяло връхче ли са или просто комедони?
Забрави за сапуна изобщо. Вземи си измиващ гел. Няма да е зле да се консултираш с дерматолог какво да ползваш.
Мен дерматоложка ме бе насочила към Ексфолиак и се чувствах идеално с него.