PDA

View Full Version : 2 проблема ;[[



SlaDk0b0nb0nChe
06-28-2010, 13:14
Проблемът ми са приятелките в училище. Незнам как да го обесня, но.. ние сме 4. Нека да ги наречем Е,Н,М и аз Д. Тъй като миналата година аз и Е бяхме в един клас, а М и Н бяха в друг, бяхме най-добри приятелки. Сега когато сме в един клас всичко се промени. Отначало бяхме 4. И до сега сме заедно, но Е и М все се делят от мене и Н.. все ни зарязват където и да сме.. когато ще излизат не ни викат да излизаме с тях. Ето примерно в петък.. прибирахме се от даскало, бяхме вземи мултимедията да гледаме филм на дъската.. Н и Е трябваше да върнат един разклонител. Н се ядоса и дойде и почна да ми вика че трябвали да върнат разклонителя (щот Е и М тръгнаха напред, а това беше след часовете) ии се ядоса и... и т.н. Е си беше направила прическа и почна много да се прави с нея, което е доста дразнещо.. почна да се мисли за много красива и т.н. ии какво стана... това беше в петък когато ги обсъждахме. Уж Н е най-добра фр с М, а М я зарязва отвсякъде заради Е... тва става супер гадно... Днес е понеделник.. кажете ми кво да прая... как да им кажа да спрат да говорят една за друга зад гарба и после пак да са заедно?!!? :( :( :( как да кажа на Е да вземе да си затвори устата, щот нещо много й знае напоследък... да спре да се прави на много красива иии т.н. да и кажа просто 2-3 думи да ме разбере, не чак да вземе да ми се развика и да ме задръсти... :?
2 ми проблем са момчетата от класа... :x всички много се отварят... много се лигавят и се подиграват на всички... ако някое момиче си намери приятел веднага почват да се подиграват... все м казваме " вие като сте такива как щще имате приятелки" ноо.. тва не помага.. кажете нещо което ще им затворя устата :o дайте някви съвети моля вии :( :(

ilko0214
06-28-2010, 13:36
Ъъъ сори, но това Е отиди там, М там, Е я последва, М отиди на даскало, но Е и Н не отидоха и тн. много ме обърква... нищо не разбрах чесно казано, освен, че само те използват... :-o

SlaDk0b0nb0nChe
06-28-2010, 13:39
Ъъъ сори, но това Е отиди там, М там, Е я последва, М отиди на даскало, но Е и Н не отидоха и тн. много ме обърква... нищо не разбрах чесно казано, освен, че само те използват... :-o

добре ;д накратко.. докато М беше най-добра фр с Н, сега я заряза отвсякъде заради Е и вообще вече не и обръща внимание...

bekhama
06-28-2010, 13:40
1. за приятелките ти говорещи зад гърба е най-добре според мен да ги събереш някъде и да си поговорите кажи им че тва с говоренето зад гърба е мн детско не сте в детската градина все пак или пък ако искаш може да им предложиш да идете в парка или на питник да направите нещо необичайно което ще ви сплоти ровни се в нета и ще намериш идейки
2.а пък тия от твоя клас може да им затвориш устите като се зближиш с момчетата от класа за целта смей се на простотиите им включвай се когато си разговарят за нещо ходи при тях понякога
за момичетата: когато те обиждат се смей тва адски много ще ги издразнии първоначално ще те обиждат повече но после ще млъкнат
най-важното е да покажеш че си адски забавна и живота ти е песен смей се,усмихвай се,обичай себе си и се опитай да си мила и обичлива към останалите

male91
06-28-2010, 13:48
1вия проГлем е ясен и прост за разбиране ...
Жените сте много завистливи същества, вие живеете на принципа
"Не е важно, на мен да ми е добре,а на Вуте да му е зле"
Вие завиждате, карате се, сдобрявате се след това, прегръщате се с лицемерни усмивки иии продължавате да се храните и поите взаимно зад гърба. 100% другите говорят зад твоя гръб и то неща дето едва ли ще ти харесат ;)
И в моя клас е така, девойките са разделени на 3-4 групички иии се ругаят зад гърбовете, едните са фешънки, другите курви, третите зубарки и така, дукато при мъжете не е така ;)
Мъжете сме стабилни хора, гледаме да си помагаме в трудни моменти и да работим в екип. В класа може да не се обичаме много, но не се делим, мъжката аудитория сме си мъжка аудитория, с изключение на един-двама путьовци, но навсякъде ги има такива :}

2рия проГлем:
Дръж се по-мъжки с мъжете, така те ще те възприемат като
"Един от тях" ии ще ти имат повече доверие и няма да ти надуват главата с простотии ;)

BabyBluee
06-28-2010, 13:58
Дори не го прочетох :-o

Lawliet
06-28-2010, 14:42
За приятелките, толкова са приятелки те, но с всички е така.
Относно проблем две. Яено има причина за да те наричат, обиждат и целят тъй ?
В моя клас също име едно "момиче" което е обект на подигравки и то напълно уместни.

awerw
06-28-2010, 14:45
Дори не го прочетох :-o
но си направи мнение нали :-D

elito0o0o0
06-28-2010, 15:00
Дори не го прочетох :-o
но си направи мнение нали :-DТи също.. аз също.. :lol: 8-)

BabyBluee
06-28-2010, 15:00
Дори не го прочетох :-o
но си направи мнение нали :-DТи също.. аз също.. :lol: 8-)
а аз ще си направя още едничкоо.. :oops:

Elenichkaa
06-28-2010, 17:47
Дори не го прочетох :-o
но си направи мнение нали :-DТи също.. аз също.. :lol: 8-)
а аз ще си направя още едничкоо.. :oops:
ами...да се запиша и аз освен,а...
8-)
по темата:нищо не разбрах но го прочетох,макар и не цялото 8-)

elito0o0o0
06-28-2010, 18:28
Дори не го прочетох :-o
но си направи мнение нали :-DТи също.. аз също.. :lol: 8-)
а аз ще си направя още едничкоо.. :oops:
ами...да се запиша и аз освен,а...
8-)
по темата:нищо не разбрах но го прочетох,макар и не цялото 8-)Аз такива романи се отказвам да чета.. особено ако са написани по този начин.. ^^ :D

SmilezZz
06-28-2010, 18:34
Макар,че го прочетох не разбрах почти нищо..Освен това,че "приятелките" ти са те отрязали..
*Само едно нещо ще ти кажа..Не са ти НИКАКВИ приятели..Не им обръщай внимание..Намери си други приятели..Излизай с други хора..

Concussion
06-28-2010, 18:38
Спрете да използвате думи като "любов" и "приятелство" за такива лиготии. Това не е приятелство, а едно размотаване, твоите "дружки" само те пързалят, намери си нови.

teendeni
06-28-2010, 21:10
Спрете да използвате думи като "любов" и "приятелство" за такива лиготии. Това не е приятелство, а едно размотаване, твоите "дружки" само те пързалят, намери си нови.

Ей тва ме изкефи...как и го каза направо :D :razz: подкрепям те напълно :razz: :D =D>

danibebi
06-28-2010, 21:22
Търси си нови приятели.Тея май не стават. :?

crazybebe
06-29-2010, 11:58
тццц. ... аз нищо не ти разбрах .. много несвързано пишеш можеше и по-кратко с две думи да го кажеш така че всички да го разберем ... :o :-o а другото което е те не са ти истински фр ако праат така,а тва за момчетата-съгласна съм с по горните мнения ...

schhhhhhh
06-29-2010, 14:37
Спрете да използвате думи като "любов" и "приятелство" за такива лиготии. Това не е приятелство, а едно размотаване, твоите "дружки" само те пързалят, намери си нови.

Ей тва ме изкефи...как и го каза направо :D :razz: подкрепям те напълно :razz: :D =D>

Yep. Зарежи ги

BiGBaDWolF
06-29-2010, 21:55
Ти немаш приятели..

TheNewReligion
06-30-2010, 20:09
Спрете да използвате думи като "любов" и "приятелство" за такива лиготии. Това не е приятелство, а едно размотаване, твоите "дружки" само те пързалят, намери си нови.
Точно.

П.П.: От личен опит знам, че не е толкова лесно да зарежеш някого...