PDA

View Full Version : КТТ или СП..



ilko0214
06-28-2010, 13:42
КТТ ( Компютърна Техника и Технологии ) , СП ( Системно Програмиране ), не приемам "Нито едно от двете" за отговор!

mlakniwe
06-28-2010, 13:51
МПТ(микропроцесорна техника)-аз съм такава специалност и за разлика от КТТ моята е по-общта и докато КТТ стават техници само на компютърна техника, тези с МПТ стават техници на електронна техника(компютри, телевизори и тнт..)-което дава възможност за по-голямо развитие, не само като компютърен техник, а като техник на всякаква електронна техника


Инъче според мен КТТ е по-добре от програмирането, но МПТ е по-добре от КТТ :)


КТТ Реализация: проектиране, експлоатация и поддръжка на електронни устройства и компютърни системи, асемблиране на компютърни системи, изграждане и експлоатация на компютърни мрежи, периферни и комуникационни устройства, софтуерно обслужване, консултантска дейност.

МПТ Реализация: В предприятия и фирми за обслужване и ремонт на компютърна, микропроцесорна и електронна техника, асемблиране и дистрибуция на компютърна техника, консултантска дейност.

ameli
06-28-2010, 13:53
Което те влече повече, аз бих избрала програмираноето, дори се надявах да вляза в такава паралелка :D

darkPaladin
06-28-2010, 13:55
Каква степен на образование получаваш?

ilko0214
06-28-2010, 20:02
Каква степен на образование получаваш?Как каква?

Хайде хора, дайте си мнението :)