PDA

View Full Version : Кое е най-глупавото нещо, ...



gia_sena_mono
06-28-2010, 13:46
Кое е най-глупавото нещо, за което сте се карали с половинката си?

cherinka
06-28-2010, 13:53
Не знам, седя и гледам темата и празното поле, където се пишат постовете и не мога да се сетя за глупави неща, за/заради които да сме се карали. Явно само за сериозни неща се караме.
Глупаво беше може би веднъж моята приятелка ми се обади и аз си я наричам на галено и изтипосах нещо от сорта на "мило", "скъпо мое", а той не разбра, че говоря с нея и после се напрай на интересен и много досадно ми зададе въпроса "кой беше ТОЯ" и затова се скарахме и все още не съм му казала с кого съм разговаряла! Щото не заслужава! Даже сега пак се ядосах като го разказвам! И дори не ми се вижда глупаво!

GoTiNiA29
06-28-2010, 14:56
не се караме за глупави нешта защото и двамата знаем че няма смисъл :)

XTREMEFREERIDE
06-28-2010, 16:20
Не знам, седя и гледам темата и празното поле, където се пишат постовете и не мога да се сетя за глупави неща, за/заради които да сме се карали. Явно само за сериозни неща се караме.

Май и ние сме така. Най-глупаво ми се струва единствено това, че не довършваме споровете до край и след време пак се скарваме за същата тема, което си е изнервящо.

VinDiesel
06-28-2010, 17:49
Когато неиска да яде,започне да ми се прави на тежка,започне да спори с мен,а знае ,че когато аз споря,съм прав и знам защо споря...

3oPuTy
06-28-2010, 18:30
Кой да е до прозореца в автобуса на връщане от София 8-) И естествено след няколко "Милооо,моля теее!!!" се съгласи аз да съм там 8-)

BiGBaDWolF
06-28-2010, 18:32
Всяка следваща караница е по тъпа от предишната.. 8-)

GossipGirl89
06-28-2010, 18:35
За кво ли не...
От "Защо не ми се обади като се прибра?" през "Как можа да си облечеш суичар вместо риза" до "Политиката и управлението на България" 8-) Абсолютно разнообразие :D

UrbanLegend
06-28-2010, 20:10
С бившия не се карахме.Още ми е пред очите обаче как един път ми свигна лекааа скандалче за това,че съм сде била прибрала в 11,а съм му казала,че ще се прибирам в 10,при положение,че той по това време си глел мач у тях.Питах го дали е нормален и айде :D

YouMakeMeSmile
06-28-2010, 20:17
за тва, че и двамата живеем в цигански махали 8-)

dqvolcheto9
06-28-2010, 20:23
Затова кой-кой обичал повече и защо не си е облякъл черната риза :D

gia_sena_mono
06-28-2010, 20:33
А ние само за глупости се караме - защо не съм му звъннала; защо съм му звъняла -не му се говорело; защо съм била с такова голямо деколте (доста преувеличава, защото аз не нося големи деколтета); защо като сме заедно и един момент заспива и аз се чудя какво да правя,понеже ако го събудя само ще мрънка и ще недоволства; и все такива. Глупости са на пръв поглед, но всеки е прав за себе си да се цупи и да е недоволен. Макар, че нещата могат да се оправят с мирен разговор.

beachy_bunny
06-28-2010, 20:44
М общо взето от едно малко нещо се тръгва и се стига до максималко натякване на пръмълчани неща

zority7
06-28-2010, 20:58
да почти всеки ден се изнервяме(защото не е точно скарване) за глупости,като например:не ми се е обадил,когато е казал че ще го направи.когато не съм си влезнала в скайпа а той ме е чакал,пълни глупости ,но важното е че се обичаме :D :D :grin: :grin:

umri
06-28-2010, 21:05
Кое е най-глупавото нещо, за което сте се карали с половинката си?
Нека не я наричаме половинка, а временното забавление. Последният път и се скарах, че не лапа както трябва и само ми убива удоволствието. Ма, чак да сме се карали....

LoVe3e
06-29-2010, 11:33
До сега не сме се карали нито веднъж :D Само на няколко пъти аз много му се разсърдвах защото дрънкаше простотии например веднъж ме удари по задника и един наш приятел му каза удари я по силно а той каза то с тая баница мислиш ли, че ще усети нещо :D А единствения път когато много шибано и гадно ми стана беше когато беше казал, че заради едно друго момиче ще ме зараже мен ама в последствие разбрах, че го е казал на базик :D :D Абе общо взето все простотии ама не сме се карали :D :D :D

vellvet
06-29-2010, 12:34
само за глупости се караме... аз: вчера цял ден не сме се чували той: изв мило нямах възможност /цялостно описание на деня/ аз: при добро желание можеш да намериш 1 минута /заядлив тон/
той ми затваря и на следващия ден не ми звъни нарочно :D това ни е най-честия спор но мисля че е незначително :)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 13:53
Кое е най-глупавото нещо, за което сте се карали с половинката си?
Нека не я наричаме половинка, а временното забавление. Последният път и се скарах, че не лапа както трябва и само ми убива удоволствието. Ма, чак да сме се карали....

Изгрубя. :lol:

VampireLovers
06-29-2010, 19:08
мм.. ние дори сега се караме .. защо не съм му казала,че все още съм във Варна?! Лтф .. бахти лиготийте .. и се прай на г0лям инат "недей ми пиши.. " на баба ти в гъза! Като си пише с най добрата ми приятелка и,й говори мило .. си мисли,че ме дразни (не,че не го прави де,но .. ) мнг мразя кат се прави на интересен. :o

miishell
06-29-2010, 19:17
В колата.

Той: Ай да ходим в "Бизар" (кафе)
Аз: Мило, ама там е гнусно...
Той: Е да, ама е на мой приятел и имаме уговорка!
Аз: Ама мило и той е гнусен...
Той: Ами като си толкова гнуслива слизай от колата, че две седмици не е ходила на автомивка.....

Спря колата, слязох и си заминах супер бясна.... разбира се след това ми се обажда да ми се извинява, но уви.....

Още ми е смешно като се сетя!! :lol: :lol: :lol: :lol:

umri
06-29-2010, 22:05
Кое е най-глупавото нещо, за което сте се карали с половинката си?
Нека не я наричаме половинка, а временното забавление. Последният път и се скарах, че не лапа както трябва и само ми убива удоволствието. Ма, чак да сме се карали....

Изгрубя. :lol:
Е, аз си казвам какво беше. Има и още нещо, ама ептен ще изгрубея впредвид малолетната момичешка аудитория и затова ще го премълча.

Хаха, miishell тамън си викам евалата на тоя пич, докато не прочетох реда с извиненията.... еее

LoVe3e
06-30-2010, 11:07
В колата.

Той: Ай да ходим в "Бизар" (кафе)
Аз: Мило, ама там е гнусно...
Той: Е да, ама е на мой приятел и имаме уговорка!
Аз: Ама мило и той е гнусен...
Той: Ами като си толкова гнуслива слизай от колата, че две седмици не е ходила на автомивка.....

Спря колата, слязох и си заминах супер бясна.... разбира се след това ми се обажда да ми се извинява, но уви.....

Още ми е смешно като се сетя!! :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ама мило и той е гнусен..." Ох не уби ме честно :razz: :razz: :razz: