PDA

View Full Version : ...



wre
06-28-2010, 15:10
...

babyface94
06-28-2010, 16:36
на колко години сте?

Paramour
06-28-2010, 16:42
Лапешка работа.. игнорирай ги, какво друго можеш да направиш?

LipSy
06-28-2010, 20:17
Такива теми има колкото ги искаш. Ама, айде ти си новак и няма да отклонявам темата! :x Трябва да знаеш, че този който е зубър винаги бива мразен от всички от класа! Това не си ли го чувал?! В моя клас и в бившите ми класове винаги е имало отличници (ама изцяло отличници) и всички ги плюят. Не ти казвам да станеш двойкаджия! Просто не им обръщай внимание на тея! Колкото повече внимание им обръщаш, хем падаш на тяхното ниво, хем още повече те започват да те мачкат! Остава малко до края на годината и ще имаш още цели 2 месеца ваканция. Избери си ново училище. Не е толкова трудно. То където и да отидеш винаги ще има, такива каквито се заяждат! :?

filmimilmi
06-28-2010, 21:17
Първо си вдигни самочувствието! Друго няма да ти помогне! Докато продължаваш да се чувстваш безсилен тормозът ще си продължава. Истината е, че гавра си правят само с онези, които позволяват страхът им да бъде лесно надушен. Продължаваш ли да се страхуваш, вместо да си стъпваш тежко, ситуацията ще си е все същата.

kiki95
06-28-2010, 21:53
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

nikossa
06-30-2010, 18:50
В класа имаме трима отличника,между които и аз...Та да ти кажа имам само 1-2-ма приятели,а пък другите когато се дразнят с мене не им обръщам внимание :-o Така че изобщо не си напрягай нервите заради няк'ви задръстеняци дошли от циганския катун :D :D

SunnyGiirl
06-30-2010, 19:18
Не им обръщай внимание..Продължавай да си учиш и да си изкарваш
хубави оценки..Няма смисъл да се дразниш излишно..
До преди 2 години ме наричаха "Зубър" при условие,че не учих уроците си наизуст,както правят зубърите,а просто целях да знам нещо..И да не съжалявам като порасна..Та както и да е..Затапи ги и след това не им обръщай внимание..
Когато видят,че им обръщаш внимание - те продължават

ibojilow
07-01-2010, 10:42
Каза, че шанса ти да ги набиеш е нулев, еми тогава го увеличи!

Сега имаш 3 свободни месеца в който можеш да заякнеш, можеш да се запишеш да тренираш нещо бойно, на ден да правиш по 50 лицеви опори на 5 серии например в началото, да се набираш, да вдигаш дъмбели ако имаш такива, да ходиш на фитнес, малко или много външния вид има значение. Решенията са много ако искаш да им покажеш, че си над тях. Вариантите който бяха горе са добри, но те няма да престанат докато не им се опълчиш.
Ти избираш дали да седиш 3 месеца и да спиш по цял ден, но помни, че ваканцията ще мине бързо и проблемите пак ще започнат.
:o

mincheto
07-01-2010, 15:09
НЕ обръщай внимание!!!

mylife1
07-03-2010, 23:26
Здравей!
Да знаеш, че всеки път когато някой те подразни, най-много ще е радва да те види разстроен от длучилото се, но всъщност ти винаги може да обърнеш нещата в своя полза! ако някой ти каже нещо, може да се засмееш или да му се ухилиш от сърце - вярвай ми - това ще му даде урок!

stephanieee
07-05-2010, 13:34
НЕ обръщай внимание!!!

+1

Crespo93
07-05-2010, 15:59
Класа ще ходим де се черпим за края на годината и вече се чудя какво ли ще измислят,за даме искарат от релси. Хора дайте някой съвет да преодоля този проблем! имам най-доброто решение... Така предполагам знаеш къде живят взимаш една щанга за коля многооо е добро в подобни случаи и почвам 1 по 1 като го причакаш първо ше ги пребиеш със ЩАНГАТААА после... ще ги питаш защо ти се дразнят :D и ето проблема е решен ! нооо... ако те е страх че после пак ще доидат 2-та сложи си маска и не ги питай само ги ступаи... илии си носи щангата с тебе :D

anilove
07-05-2010, 20:49
честно да ти кажа имам същия проблем (обаче съм момиче) имше едно момче (вече в бившия ми клас слава Богу) което постоянно се заяждаше с мен и ме дразнеше заедно с няколко помощника като при теб и така всички си стояха отстрани и му се кефеха защото иначе щеше да ги набие (биеше дори момичета но на мен не посегна аз не знам ако беше пробвал да ме удари какво щеше да стане) и така ме изкарваше от нерве всеки ден а аз си търпях но това не е правелно най-добрия начен за теб е да се намериш повече ИСТЕНСКИ приятеле както аз имам! и да не ти пука и в НИКАКЪВ случай не дапочвай да му се омилкваш защото само ще те използва както аз гледах как изпалзва другите ми вече бивши приятели!!! хайде късмет ти пожелавам!!! :) :) :) :) :) :)

ibojilow
07-05-2010, 20:50
Класа ще ходим де се черпим за края на годината и вече се чудя какво ли ще измислят,за даме искарат от релси. Хора дайте някой съвет да преодоля този проблем! имам най-доброто решение... Така предполагам знаеш къде живят взимаш една щанга за коля многооо е добро в подобни случаи и почвам 1 по 1 като го причакаш първо ше ги пребиеш със ЩАНГАТААА после... ще ги питаш защо ти се дразнят :D и ето проблема е решен ! нооо... ако те е страх че после пак ще доидат 2-та сложи си маска и не ги питай само ги ступаи... илии си носи щангата с тебе :D

ВЪН ОТ ФИЛМА! Какви щанги, какви глупости му говориш е?
Нещо много си се надъхал с Green Street Hooligans и тука даваш мнения?
Аре като не можете да кажете нещо полезно, поне не пишете тъпотии за да си качите мненията! Ела ме бий мене с щанга? :-x

gandalfepi4
07-06-2010, 20:03
лесно пич и аз бях така, една лятна ваканция се хванах да помпам яко (не МНОГО, а просто достатъчно за да има някаква забележима разлика за 1 месец) и проблема ми магически се реши с две-три тупаници 8)

ако са наистина като горили в съотношение с тебе пробвай да се запишеш на някакво бойно изкуство (не само заради тях, полезно е и за тялото и за ума и за бъдещи навлеци че и пичетата се лепят повече) или сам доколкото можеш се тренирай.

при мен подейства а бяха не двама ами четирима, просто като натупаш единия или дори като му отвърнеш подобаващо другите виждат че не си струва да се ебават с тебе и те оставят. лесно

KaLii
07-12-2010, 16:35
Такива теми има колкото ги искаш. Ама, айде ти си новак и няма да отклонявам темата! :x Трябва да знаеш, че този който е зубър винаги бива мразен от всички от класа! Това не си ли го чувал?! В моя клас и в бившите ми класове винаги е имало отличници (ама изцяло отличници) и всички ги плюят. Не ти казвам да станеш двойкаджия! Просто не им обръщай внимание на тея! Колкото повече внимание им обръщаш, хем падаш на тяхното ниво, хем още повече те започват да те мачкат! Остава малко до края на годината и ще имаш още цели 2 месеца ваканция. Избери си ново училище. Не е толкова трудно. То където и да отидеш винаги ще има, такива каквито се заяждат! :?

вярно е че във всеки клас има отличници .. в моя клас има 3-4 момичета и едно момче,обаче те получават изключително уважение от другите... според мен проблема е във възпитанието на тези 2 момчета .. а какво ще ти помогне ли .. ами не падай на тяхното ниво,не им обръщай внимание,те го правят защото ти завиждат.. и защото нямат нужното възпитание..така че да не ти пука от такива като тях..ти си имаш приятели разчитай на тях и води приятелски отношение така както сега... зарежи ги тези двамата :-x :-x :) :) :)

ibojilow
07-12-2010, 18:00
^ Еми той като възпитано и примерно момче, ще си трае, а те ще го излагат нон-стоп пред всички тези който той гради авторитет? Лесно ти е май да го пишеш по форумите, защото не си имала проблема! В днешно време обществото не обича интелигентните хора, говора за деца и тиинове . Другия проблем е, че много хора си правят заключения който са супер тъпи. Дай да имам 6ци в даскалото, но да ме смятат за най-залухавия? Айде не! Не му завиждат, ето тук грешите, говорите без умисъл ;) Просто е залухав, че им мълчи, а те като го ебават се изпъкват пред другите. Те правят това което обществото харесва, той си мълчи, еми много ясно, че ще пати.

ibojilow
07-12-2010, 20:28
^ Накратко казано : " Докато има балъци, ще има и тарикати " нали става така? :)

Giggle
07-13-2010, 14:54
Що им мълчиш и ги търпиш бе приятел, пък и си момче не трябва такаа :? :? Не казвам и ти да падаш на тяхното ниво обаче такаа като се свиваш до никаде няма да я докараш.Още с колко такива палачори има да се срещаш, че и по - зле :D Намери начин (тоя с щангата не е добра идея не знам къв тряа да си ;) ) .
бтв.. То тва с момчетата пак добре, да видиш две разярени кифли дет не знаят де се намират до каде могат да стигнат .