PDA

View Full Version : Подходящия подарък за приятелката ни......



snamee
06-28-2010, 16:18
Здравейте.Искам да ви попитам (тъй като съм решил да подаря на приятелката ми нещо без конкретен повод ) кой е най-подходящия подарък с който да мога най-добре да изразя любовта си и верноста си към нея ?? (трябва да е нещо скромно но от сърце (не съм стипца да ми свиди да се охарча за нея ) но просто искам нещо което да е лично и да я накара да разбере че до себе си има сериозно и вярно момче)



------> Знам че може темата да ви се стори тъпа и безсмислена, но според мен смисъл има!!! Освен на мен ще помогнете и на многото други съфорумци, които като мен са блокирали и незнаят, как да покажат любовта на половинката си с 1 мил жест (подарък)

cherinka
06-28-2010, 17:16
кило свинско и каса бира :smt023

anonymous708973
06-28-2010, 17:21
На мен ми подари без повод доста скъп подарък и ми стана неудобно, честно казано... Една мечка от магазин Холмарк (видях, че е към 30-тина лева) и две книги на Иво Сиромахов, които ми бяха харесали. Е, разтопи ме, но идеята ми е, че момичетата може да сме задоволени (образно казано) и с далеч по-скромен подарък.

Какъв... Аз лично бих се зарадвала на цвете със хубава и мило написана картичка, книга с посвещение... А бих се зарадвала и просто да ме покани у тях на пица и сладолед и да гледаме филм, който съм казала, че харесвам (или детско, което ми липсва)... :) Не е задължително да е материално.

VinDiesel
06-28-2010, 17:23
Цвете задължително и другото няма значение,важното е да ,е от сърце :)
Доста момчета мислят,че цветята са отживелица,но момичетата/жените грейват,когато любимия подари цвете(естествено да не е карамфил).

xPafx
06-28-2010, 17:30
Приятелката ВИ?! Колко я делите..4-5?

VinDiesel
06-28-2010, 17:36
Приятелката ВИ?! Колко я делите..4-5?
Темата е написа като информативна.Не е дал примери за подръжание,но се разбира,какво е искал да каже с това..

crazygirl13
06-28-2010, 17:38
Подари й някакъв хубав оригинален парфюм или бижу.

xPafx
06-28-2010, 17:42
Приятелката ВИ?! Колко я делите..4-5?
Темата е написа катоинформативна.Не е дал примери за подръжание,но се разбира,какво е искал да каже с това..
Ти да не си му адвокат?

VinDiesel
06-28-2010, 17:43
Приятелката ВИ?! Колко я делите..4-5?
Темата е написа катоинформативна.Не е дал примери за подръжание,но се разбира,какво е искал да каже с това..
Ти да не си му адвокат?
Юрист-консул Цветомир Игнатов,приятно ми е ! 8-)

xPafx
06-28-2010, 17:46
Приятелката ВИ?! Колко я делите..4-5?
Темата е написа катоинформативна.Не е дал примери за подръжание,но се разбира,какво е искал да каже с това..
Ти да не си му адвокат?
Юрист-консул Цветомир Игнатов,приятно ми е ! 8-)
И кво?! Ся ще ми опонираш ли?!..ахах..

VinDiesel
06-28-2010, 17:53
И кво?! Ся ще ми опонираш ли?!..ахах..
Не смея,защото може да ми залепиш,1 шамар с крак зад врата и да ми падне окото :)

xPafx
06-28-2010, 17:57
Ама много си оригинален,знаеш ли..ахах

VinDiesel
06-28-2010, 18:04
Ама много си оригинален,знаеш ли..ахахИзвинявай,ако съм те обидил с нещо.По принцип не съм такъв,но имах нужда малко да се разведря(голямо напрежение на работа) ,преди да излезна.Лека и спокойна вечер :)

BiGBaDWolF
06-28-2010, 18:07
Ех злоба злоба ... ^ (Не VinDiesel ;] ) Подари и плюшена играчка :)

GossipGirl89
06-28-2010, 18:14
Ами ти си я познаваш най-добре и знаеш по какво си пада и какво ще й хареса... Сам казваш, че искаш да е нещо скромно, но от сърце - тогава помисли за нещо, което си е характерно за вашата връзка или нещо, което ще й навее хубави спомени...
С бившият ми приятел много обичахме да си викаме "мишка", "мишле", "мишоче"... и един път му подарих две плюшени мишки, които се гушкат - много му хареса :)

xPafx
06-28-2010, 18:19
Злоба-да..и..плюшките са клишета...заведи я на кино..дай й да избере филма..или..напиши й стихотворение..(ако можеш)..
или й запиши видео поздрав ,в който си излей душата..

XTREMEFREERIDE
06-28-2010, 20:35
кило свинско и каса бира :smt023

Пак ли се започна със стария лаф? 8-) 8-) 8-) 8-)

@ topic: Нещо, което ще символизира част от връзката ви. Албум е добра идея.

3oPuTy
06-28-2010, 20:57
Подари й някакъв хубав оригинален парфюм или бижу.
Това е възможно най-неподходящия подарък за този случай ... :?



Авторе,подари й пъзел с ваша снимка ... От тези с 210 части,но ги сложи в една торбичка и й кажи "Айде да го наредим" и на края като види снимката ще има "Ааа,че сладко ..." :-D (оффф сега не ми се отдава смисленото писане ама схвана идеята).
Идеята с албума също е сладка.
По принцип и само едно цвете да й подариш тя пак ще се зарадва (стига да не е материалистка) :)