PDA

View Full Version : Внимание



desginerbg
06-28-2010, 19:13
Здравейте,

На 13 години съм.Харесвам едно момиче..често си пишем по скайп, виждаме се..но не знам дали ме харесва..аз нея - да.Тя е на 15, по-старичка е от мен, но мисля, че има бъдеще. :shock: Не знам как да я впечатля..имам голямо чувство за хумор, забавлявам я..но не мога да направя важната крачка - да ме хареса..иначе, все до мен забелязвам, че седи като ходим нагоре-надолу с приятели и така..Аз и хвърлям погледи, но не мога да й призная.

Благодаря на всички, които ми помогнат! :oops:

SmilezZz
06-28-2010, 19:16
Две години разлика ? Не,не е голяма,но не знам дали и тя така мисли..
Та,както и да е - няма да се впусна в подробности..
Малък си,но все пак се опитай да й намекнещ,че я харесваш..Или пък директно й кажи - няма какво да губиш..

desginerbg
06-28-2010, 19:20
А нещо с което мога още повече да я впечатля, можеш ли да споделиш или да дадеш линк към някоя тема евентуално? :lol:

SmilezZz
06-28-2010, 19:30
А нещо с което мога още повече да я впечатля, можеш ли да споделиш или да дадеш линк към някоя тема евентуално? :lol:Евентуално - тази тема ще ти свърши работа - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Но все пак - Говори повече с нея..Излизайте /ако тя иска,естествено/..Дръж се добре,опитай се да я развеселиш..НО в НИКАКЪВ случай недей да се лигавиш..Мене лично това ме отблъсква

desginerbg
06-28-2010, 19:51
Благодаря за линка.Изчетох темата и открих къде е моят проблем - самочувствието и усмивките.От утре ще съм по-свеж.Благодаря ти много, SmilezZz :)

LipSy
06-28-2010, 20:06
Ти казваш, че се усмихваш, че имаш страхотно чувство за хумор, че хвърляш постоянно погледи. Направи тази случка жива както един художник прави мислите си реалност чрез една картина! Давай, ти си този който трябва да има смелост! :) :) :)