PDA

View Full Version : Проблем с отслабването



Exidee
06-28-2010, 18:55
Здравейте. Първо не знам дали темата ми е в правилният раздел, но по-точен раздел за моята тема не можах да намеря. ;-)

Така, ето го и моят проблем. Преди около година започнах да тренирам футбол, на 14 години съм. Преди да започна със спорта имах проблем, бях доста дебеличък, НО само в корема. След като започнах тренировки свалих доста бързо корема, но забелязах, че съм надебелял доста в дупето. Чувствам се некомфортно, когато излизам с приятели, понеже дупето ми стърчи много грозно :smt022 . Преди месец започнах да тичам редовно, понеже ни разпуснаха от тренировки, но няма ефект от този метод. Надявам се ако някой знае упражнения или методи за отслабване да сподели ! Благодаря :-k

ltgreen
06-28-2010, 20:01
Няма как да пълнееш, освен ако не се тъпчеш с нездравословни храни или въобще не спортуваш. Особено при футбола няма как сланините от корема ти да се преместят на задника ти. Ти се тренираш от гърдите надоло при футбола не би трябвало да пълнееш.

Или това на задника са мускули от тренировките, или си го причиняваш сам от нездравословно хранене или стоене много пред компютъра.