PDA

View Full Version : Предложете гсм да си взема с такива функции до 400 лева.



dubi95
06-28-2010, 19:03
Значи искам телефон 1.може с тъчскрийн 3.0 най-малко дисплей или 2,4 най-малко обикновен дисплей.Бутоните да са удобни за игра ако има.2.Да има гсп който да намира почти всички места в България(и да говори на къде да завиеш).3-Да има много-много силен звук-Най-малко като н73.Да има операционна система симбиан 9.2 или по-висока или уиндолс мобайл 6.3 или повече.4.Да има най-малко 3 мп камера.Да може му се качат игри.4.Батерията да издържа най-малко 3 дни с игране на игри и слушане на музика.5.По-възможност да може да се слуша музика 18 часа с 1 заряд на батерията.6.Да има ли-ф с б,Г(Или Н)стандарт.7.Да има акселерометър за завъртане на дисплея.8.Капака на телефона да не е чуплив(или калпав да пада)--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Моля някой като reaper93 или от сорта му да не Спами,брои темите.Ако няма нещо свесно да каже да не пише.

MajeStic
06-28-2010, 19:21
400 лева нов GSM с такива функции няма къде да намериш според това, което съм видял последно по магазините. Аз съм с N95 8GB от 2 години. Батерията ми е 1200 mAh-а. На музика издържа около 8 часа... може би и повече, на филм...5, горе-долу толкова и на игри. Ако искаш и игри и музика ще е тегаво. На постоянно включен GPS изкарва точно 4 часа. И има силен звук.

Батерията да издържа най-малко 3 дни с игране на игри и слушане на музика.
Няма такъв телефон според мен. Ако играеш и слушаш музика по 1 час на ден е напълно възможно, но над това... освен някой по-скъп телефон с добра матрица и добра батерия... за 400 лева такъв телефон не съществува ^_^

По-възможност да може да се слуша музика 18 часа с 1 заряд на батерията.Невъзможно.
Акселерометър има N95 и слайда не ми се е развалял, а го мъча от две години на макс.
+N-Gage

Като ти чета изискванията мисля, че ти трябва телефон, mp3 и геймбой по отделно. Малко са... невъзможни изискванията ти за тези пари.
Можеш да разгледаш втора ръка N95 8GB.
Ако си търсиш нов телефон с всичките тези възможности за 400 лева... друг да се включи в темата (:

ThEKiNgG
06-28-2010, 19:28
мисля че нокиа е52 ще ти свърши работа

dubi95
06-28-2010, 20:15
А какво мислите за Нокиа 5800 според мен ще ми свърши работа.А колко трае батерията?

MajeStic
06-28-2010, 20:19
В началото много го плюха, но сега с по-новите firmware-и върви по-добре. Също добър избор (:

Reaper93
06-28-2010, 20:35
51, прибавям ти я към другия ник, малоумник...