PDA

View Full Version : Подут венец... :(



angelcheto0o922
06-28-2010, 19:11
Така...Проблемът ми е следния - имам подут венец на кътник (които всъщност е още млечен зъб). Зъба няма кариес и на външен вид изглежда напълно нормално. Не ме боли, но се притеснявам изключително много, защото не съм в България не знам дали ще мога да отида на зъболекар тук,а ще се връщам чак след 20-30 дни.Дали ще спадне от само себе си? На вас случвало ли ви се е някога? И дали е възможно сега да расте постоянния зъб и за това да се е получило това подуване на венеца? :(

kay4yk
06-28-2010, 20:36
ako kutnika e 6ti zub....... prouchi kak se smqtat :) te ne se smenqt! no ako e 5ti.. zna4i e ot rasteja na noviq zub otgore :]
:) mai.... . Drugi mneniq?

ImmortalSportFreak
06-28-2010, 20:45
Заради растежа на новото зъбче предполагам е... щом не те боли не се притеснявай.Като се върнеш в България ако още ти е подут отиди на стоматолог да го види все пак за всеки случай. :)

angelcheto0o922
06-28-2010, 21:01
Мм да точно за 5ти кътник става въпрос.Дано да се оправи скоро, защото ако остане така няма как да чакам 20-30 дена докaто да се върна.
Благодаря ви че отговорихте, защото бях доста притеснена и малко или много сега се успокоих :)