PDA

View Full Version : Дилема ...



sweetpunk
06-28-2010, 19:32
Здравейте, предполагам, че има стотици такива теми, но просто искам страничен съвет/мнение каквото и да е .. само да е нещо различно!
От известно време заглеждам един сладур. Наскоро почна работа като барман в една билярдна зала, в която кисна постоянно. Забелязах, че и той не е безразличен. Днес с една съученичка играхме билярд и понеже нямаше никой, а Т. отиде до WC той дойде при мен и ме заговори. Стана ми адски приятно направо на 7-мото небе дето се вика. Адски сладък е, забавен (съдя по разговора, който проведохме), всестранно развита личност (като мен) покани ме на кафе ала - бала и изгарям от желание да изляза с него, отдавна не бях усещала такова привличане към някой непознат .... НО имам приятел. Страхотно момче, супр мило и добро, държи се уникално добре с мен, но проумях, че това е единствената причина още да съм с него. Няма тръпка, нито привличане, общо взето го чувствам като най - добър приятел, но не и нещо повече :x ...
Моля, дайте няк'во странично мнение на мое място к'во бихне направили?! :oops: Дали да последвам желанията си .. или да запъвам на едно място, но на сигурно ... :(

ltgreen
06-28-2010, 19:56
Прави каквото ти е на сърце, но не забравяй, че и приятеля ти има чувства и може да бъде наранен. А и, според мен не си струва риска да си разваляш връзката за някой, който не си опознала добре.

cherinka
06-28-2010, 19:59
Наслаждавай се на всичко онова, което изпитваш към "барманчето". Когато сте заедно, когато ти е в мислите и т.н.

А и никой не е казал, че докато си обвързан не можеш да излизаш с хора от противоположния пол, с които сте се запознали по време на връзката си.

дет се вика от два стола мога да падна, ама на три мога да легна



:lol:

filmimilmi
06-28-2010, 20:02
Не ти ли е тъпо, че си имаш момче, а сега решаваш да се пробваш и с бармана? Поне да се бяхте раделили преди да ходиш по други. Няма смисъл да ти казваме кого да избереш. Ти познаваш и двамата. Поне бъди честна с всички. Признай на приятеля си, че си объркана и искаш да се разделите временно докато разбереш какво искаш и тогава опитай с барманчето. Така поне няма да се брои за нещо като изневяра...

MaLkaTa_LaDy
06-28-2010, 20:11
Скъсай с приятеля си - ти не го харесваш. И излизай с бармана, защото ти носи тръпка.

BiGBaDWolF
06-28-2010, 20:17
Лигава работа.. Не знаете кво искате ... Неам думи за такива като тебе направо ми се повдига .. :x

beachy_bunny
06-28-2010, 20:26
Поговори с приятеля ти,че отношенията ви вече са просто приятелски или поне ти така ги чувстваш.Поискай малко време от него,за да разбереш дали го обичаш,а не прибързвай,защото после може да съжеляваш... Другия вариант е просто да излезете с другото момче като познати , без никакви други задължаващи неща ... Виж дали ти е приятно в неговата компания.Поразпитай малко за него да не се окаже някакво курварче и после да се окаже,че ти все още обичаш приятеля си,а си се потдала на някакво първично чувство

Utopia
06-28-2010, 20:47
не може да ядеш два сладоледа едно временно.

оставяш единия и тогава се мяташ на другия
иначе мн ще е те боли коремчето.


бтв, подбирай докато имаш време, ;)

t0d1t0
06-28-2010, 21:53
Попитай родителите си!

mincheto
06-29-2010, 07:00
Авторке,здрасти,аз ти препоръчвам да послушаш сърцето си...се пак ..казвала съм го и преди,и сега ще го кажа, няма ли любов,това не е никаква връзка. Обясни на стария си приятел, че не го обичаш,итн,имаш си нов , итин..

Vasoto129
06-29-2010, 08:29
ТЪРСИ ЩАСТИЕТО СИ. ;-) ;-) ;-) УСПЕХ :)

danito369
06-29-2010, 11:33
Скъсай с приятеля си - ти не го харесваш. И излизай с бармана, защото ти носи тръпка.

На същото мнение съм ! :?

Extremescream
06-29-2010, 11:52
Mацка,бях в подобна ситуация някъде септември месец.Имах си приятел,при това бяхме заедно цяла година,привързана бях към него,но в един момент започна да ме нервира и тръпката изчезна.Запознах се с друг и се разделих с приятеля ми заради него.И честно-сега каквито и проблеми да си имаме,съм по-щастлива.
Следвай сърцето си. :)

Paramour
06-29-2010, 12:17
Зарежи сегашния си приятел, ти сама каза, че няма тръпка... иии после разкажи кво е станало с бармана 8-) 8-)

LoVe3e
06-29-2010, 12:18
Според мен кажи на гаджето ти, че искаш да си останете само приятели и излизаи с барманчето... Но от друга страна ако не се получи с бармана и ти си зарязала хубава и здрава връска за да откриваш нови емоции ... Не знам с какво да те посаветвам трудна ситоация но все пак кажи на гаджето си, че не го харесваш защото няма смисъл да си с него ....

anonymous708973
06-29-2010, 13:57
Скъсай с приятеля си - ти не го харесваш. И излизай с бармана, защото ти носи тръпка.

Точно. :)

Но от друга страна ако не се получи с бармана и ти си зарязала хубава и здрава връска за да откриваш нови емоции ...

Ти нямаш хубава и здрава връзка, т.е. нямаш какво да губиш, можеш само да спечелиш. :)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 14:00
Аз бих последвала сърцето си, разум очи не пълни. :)

sweetpunk
06-29-2010, 17:42
Благодаря за мненията :) ... PinkPan7her наистина си права аз нямам "хубава и здрава" връзка, а просто играя на сигурно .. единственото нещо, което ме спира да я прекратя е че момчето ми е супер добричко и просто не искам да го наранявам .. но има и друго колкото повече чакам толкова по - зле ще стане после ... нали :-o

Зарежи сегашния си приятел, ти сама каза, че няма тръпка... иии после разкажи кво е станало с бармана 8-) 8-) .. Ъм излязахме с "барманчето" :-D ... страхотен е не помня от кога не съм се смяла така и не съм била в толкова приятна компания .. не исках вечерта да свърша и да се разделяме исках просто да му се радвам (страшен е като се усмихне :grin: ) ... По принцип съм забелязала, че като излезеш с някои непознат нямате много общи теми и старта е труден с Н. с часове говорихме за книги, филми, дота :-D ... интересна личност е и доста от интересите ни са сходни :grin: 8)