PDA

View Full Version : въпрос за гонорея ...



maria123
06-28-2010, 20:32
Имам нужда от помощ.... наскоро правих секс с моя приятел, и на двама ни ни беше за първи път и не след дълго получих възпаление на пикочния канал,силни болки при уриниране и кръв в урината.Личната ми лекарка каза че това е уретрит (според изследване на урината,без посявка) но четох, че симптомите на гонореята са същите като на уретрита... Та,въпроса ми е , мога ли да се заразя с гонорея, при положение,че приятеля ми беше девствен ??? защото ще се побъркам... а той няма оплаквания
И ако не е гонорея, как за бога с един секс с презерватив съм си заразила пикочните канали ??????
И още нещо- понеже искам да съм съвсем сигурна, Урологът само мъже ли преглежда??

darkPaladin
06-28-2010, 21:16
уретрит е щом е казал лекуващия бъди спокойна пък и гаджето е девствен

при жените уретрата е много по-къса около 2см и това и позволява навлизането на бактерии също така и тяното струпване и идва момент на възпаление

уролога преглежда само мъже има си гинеколог,но той е за половата система и все пак не е лошо да ходиш


вече другото при теб е самовгълбяване че може да ти има нещо спи спокойно

umri
06-28-2010, 21:53
Някои хора са алергични към латекс (материала, от който се правят презервативи). Нямаш гонорея.