PDA

View Full Version : Времена и нрави без Вучков



darkPaladin
06-28-2010, 23:40
Много ми е интересно знаете ли,как вашите баба дядо са се събрали заедно?

Ако знаете нещо разкажете,просто ми стана интересно за любовта преди сега и как са се променили нещата.

Аз ще започна с историята на баба ми дядо ми :D

Действеито се развива в София,дядо ми е старши сержант в армията баба ми обикновено момиче на 19г запознават се и започват да се срещат.Но моя пра дядо не и давал много да се вижда с него защото искал да я омъжи за един по-заможен човек.Ама на пук с измъквания посред нощ бягане от казармите се виждат.И пра дядо ми разбира и говори с бабето и и забранява да напуска улицата а тя му вика''аз ще избягам с него''тук имало леко недоверие,ама след 4 дена дядо ми се уволнява и бягат на 500км в Добруджа :D
А моя пра дядо си пише в дневника ''чисто и просто дъщеря ми луда глава'' :D

BiGBaDWolF
06-28-2010, 23:48
Баба е била на 16...Дедо лупка бабка.. Бабка бременна..Бабка и дедко на сватба..

XTREMEFREERIDE
06-29-2010, 07:59
Понеже са от малък град - познавали са се. Така, де. Ако мога така да кажа - знаели са се. И просто са започнали да излизат. Ходели са в парка (където впрочем и аз ходя с моя приятел сега :Д) най-често. И така. Един ден са решили да се оженят.

Paramour
06-29-2010, 12:29
Баба ми е била от Габрово и е дошла във Варна да учи.. ии са се запознали с дядо ми.. и после.. сватба! 8-)

DarkGirll
06-29-2010, 12:31
Баба е била на 16...Дедо лупка бабка.. Бабка бременна..Бабка и дедко на сватба..

:razz: :razz: :razz:

ThePowerOfLove
06-29-2010, 14:24
На дядо ми умира първата жена, на баба ми също първият мъж загива. Дядо ми отива да я търси по поръчка на майка си, в съседното село.. и са се взели.. не знам подробности много ^^