PDA

View Full Version : Места и поводи за запознанства



ArjenRobben
06-28-2010, 23:59
Здрасти!
Значи проблемът е следния: нямам трудности с общуването ,самочувствието или нещо подобно ,но просто нямам почти никакви контакти с момичета и не мога да си го обясня.Всички момичета около мен са ми приятелки и повечето не ме привличат.Та въпросът ми е къде да намеря допирни точки с момичета ?Спонтанните запознанства по улиците не ги броя като вариант ,защото всяко по-хубаво момиче вече ще е заето или поне частично ангажирано.
Целта ми е нещо по-несериозно и бързо ,защото съм почти на 18 и е крайно време да ялардисам нещо :grin: :grin:

filmimilmi
06-29-2010, 02:41
А защо да не се запознаеш с още съученички? Имаш лоша слава в училище ли? Иначе неподходящи места няма, просто подходът е важен. Поупражнявай се като за начало с приятелките на приятелките си. Запознай се с тях и лека по лека ще добиеш самоувереност. Дори току виж ти е вързало още по време на самата тренировка. :) Не е толкова сложно, просто се дръж готино, обличай се спретнато, гледай момичетата в очите... Има и важна тема в раздела, може да я прочетеш. :)

mincheto
06-29-2010, 07:03
Ние тука неможе да ти кажеме какво да направиш.Сам трябва да го обмислиш,но можеме оибе съвети да ти дадеме..аз ти бих препоръчала да заговориш някоя съученичка,която я харесваш, да я поканиш вечерта на кафе,итн...ти си знаеш все пак. В тия случаи нетрябва да се месят странични хора.

Nakadah
06-29-2010, 07:23
а може да си обърнал резбата :-o

Vasoto129
06-29-2010, 08:26
Помоли приятелките ти,да те запознаят с техните приятелки. :D :D :D

BiGBaDWolF
06-29-2010, 08:27
Шибай си ''приятелките'' и се небой !

Bixel
06-29-2010, 08:36
а може да си обърнал резбата :-o
тва е сигурно

ArjenRobben
06-29-2010, 08:39
Ямбооол е градаа ,Ямбооол е стила :grin: тихо малко с вашите обърнати резби. :grin:

Мисля ,че не схванахте идеята на темата.Не ви питам как , а по-скоро къде.Нямам проблеми в училище и не се обличам мърляво.

razores
06-29-2010, 11:39
На к**а ми нали си от Ямбол ти само до училище и обратно вкъщи ли ходиш