PDA

View Full Version : Проблем



maksimal
06-29-2010, 06:09
Защо когато натисна "Turn Off Computer",

http://img52.imageshack.us/img52/8952/turnoffcomputer.gif

само ме отписва от скайп .. ? А иначе като го цъкна 2ри път, чак тогава го изключва :lol:

Jus7DreamBoy
06-29-2010, 07:21
и при мен се случва понякога особено ако съм оставил и отворена мозилата и директно от клавиатурата го изключвам ми затваря мозилата отписва се от skype и за това винаги като го изключвам натискам по няколко пъти бутона за изключване от клавиатурата :-D

doomkillerr
06-29-2010, 07:32
*** Защо компютърът не се изключва?

Програмите понякога пречат Windows да се изключи правилно. Когато това се случи, екранът потъмнява и Windows посочва кои програми пречат на компютъра да се изключи, а понякога и защо.

Потъмнелият екран показва два бутона: Принудително изключване и Отказ. Щракването върху Принудително изключване затваря всички програми и Windows, след което изключва компютъра. Ако щракнете върху този бутон, може да загубите работата, която не сте записали, така че трябва да запишете файловете, да щракнете върху Отказ, за да се върнете на Windows и да запишете работата си.

Понякога може да се наложи да изключите ръчно дадена програма, която не отговаря.



Прочетете информацията в диалоговия прозорец, за да разберете кои програми или драйвери създават проблеми.

* Затворете програмата преди изключване. Възможно е проблемът да възниква само когато програмата работи. Опитайте да затворите програмата, преди да изключите Windows и вижте дали компютърът се изключва правилно.


* Проверете за актуализация на програмата или драйвера при съответния й производител. В новата версия на програмата проблемът може да е разрешен.

Reaper93
06-29-2010, 08:05
Е как защо?
Шото да пуснеш нова тема...

maksimal
06-29-2010, 08:54
doomkillerr, мерси за инфото но всичко съм затворил (вкл. мозила и др програмки) и пак същото :(

maksimal
06-29-2010, 08:59
Reaper93 поста ти е повече от излишен, чезни 8-)

Reaper93
06-29-2010, 10:24
Тц! 8-)

MajeStic
06-29-2010, 10:58
Windows sux. Спомням си, че при по-старите версии на Skype правеше и при мен такъв проблем. След като изключвах или се отписвах от скайпа, успяваше да изключи Windows-а. Проблема е както в скайпа така и в Windows-а. Опитай се да изчистиш с TuneUp (1-Click Maintenance)