PDA

View Full Version : В мен ли е проблема.. искам съвет



NAR0
06-29-2010, 06:28
Здравейте.
Преди около 2 месеца се запознах с едно момиче от мирка. Тя е от Пловдив аз от Варна. Писахме си там. После почнахме да си пишем в Skype. След тоа почнахме с видео разговори. Уговорихме си среща юли месец, да се видим за седмица или две. Отначало всичко вървеше добре, имаше тръпка между нас, мили думи(мило, слънчице, липсваш ми и т.н.). Чувахме се всяка вечер. Правеше ни удоволствие да сме заедно. От 2 седмици някъде не вървят нещата, пак си приказваме но не всяка вечер, липсват милите думи от нейна страна. Преди много говорехме за срещата за нещата сега много рядко. Като стане на въпрос тя или отбягва темата или отговаря вяло. Питъл съм я искали да се срещнем още, тя не ми дава нито положителен отговор нито отрицателен. От някой действия личи че иска да продължим от други не. Кажете какво да правя? Как да реагирам в тази ситуация? Вече не ме харесва или иска да ме пробва? Разтоянието ли я спира?

mincheto
06-29-2010, 06:47
1 от главните неща е разстоянието...
Пък и връзка по телефон и skype не става.
Това НЕ ти е никаква връзка.
Поизчакай малко , и и предложи по рано да се видите или ти направо отиди при нея, изненадай я.
100% и знаеш адреса вече.

LaCritic
06-29-2010, 06:58
Говори с нея по въпроса бе човек. Ние не можем да ти помогнем.

BiGBaDWolF
06-29-2010, 08:29
Това че не се виждате и не може да сте заедно когато поискате прее*ва работата..

DarkGirll
06-29-2010, 08:55
1 от главните неща е разстоянието...
Пък и връзка по телефон и skype не става.
Това НЕ ти е никаква връзка.
Поизчакай малко , и и предложи по рано да се видите или ти направо отиди при нея, изненадай я.
100% и знаеш адреса вече.


Съгласна съм :!: Успех :wink:

AniBG
06-29-2010, 08:58
Определено разстоянието прави нещата по-различни! При това, ние неможем да ти помогнем - или говори с нея на тази тема, или иди направо при нея и я изненадай, както казаха и преди мен! :? Не очаквай тук да ти кажем, защо се държи така - все пак ние не я познаваме нито имаме нещо общо с нея! :?

pisety000
06-29-2010, 09:40
Кажи й това което каза на нас... говори с нея..обясни й това което те тревожи-охладняването и т.н..всичко става с разговори няма друг начин...

Rebus
06-29-2010, 10:07
Отдръпни се,ако те потърси ок,ако не те потърси..откажи се.