PDA

View Full Version : Заварка



sExYbEbS
06-29-2010, 10:58
многоо ми е гадно останах по матматика :o :o :o :o :o офф не знам много ми е гаден и много мразя този предмет начии ! И другото което ме плаши е , че много учители дрънкат (не тая по математика ) че било почти невъзможно да се вземе пъвата още п който и да е предмет . Много ми е гадно.... кажете ми може ли ако учя и ходя на уроци преди това имам ли шанс да я взема . Не искам да оставам за септември и дано да не остана .[/i]

SmilezZz
06-29-2010, 11:35
Естествено,че може да си го вземеш още първия път..Стига да учиш през това време по предмета..
Да,най-добре се запиши на уроци по математика...Ще са ти от голяма полза..Вкъщи си преговори също формули,абе това,което учите..
Успех...Ще стискам палци

sExYbEbS
06-29-2010, 12:12
Естествено,че може да си го вземеш още първия път..Стига да учиш през това време по предмета..
Да,най-добре се запиши на уроци по математика...Ще са ти от голяма полза..Вкъщи си преговори също формули,абе това,което учите..
Успех...Ще стискам палци мерси много миличка :-)

Biskfitka
06-29-2010, 12:53
Можеш да го вземеш,учителите сигурно са ти го казали,защото някои госпожи се заяждат така и не минават още първия път ;) Ходи и на уроци,ще ти помогнат много....
И другата година гледай поне 3ка да хващаш ;)
Успех :P

Samoten89
06-29-2010, 13:06
Сборника на Коста Коларов и си ти ;). :D

BiGBaDWolF
06-29-2010, 21:57
Обери паяжините на даскалицата и ще минеш поправителния с 6 !

fenastz
06-30-2010, 07:22
Т'ва математиката е най-отвратителния предмет в цялата програма :?

Естествено, че можеш ! Уроците са най-добрата идея, и аз ще ти стискам палци да се справиш. :)