PDA

View Full Version : Да отида ли?



allaballaaaa
06-29-2010, 11:02
Здравейте...Приятеля ми в понеделник има рд и ще го празнува в едно забутано село,във вилата на един селяндур,дето аз много мразя и е поканил още поне 10 човека,с които се мраза сичките са наркомани,селяндури и пияници не е поканил нито 1 мой приятел или приятелка,при положение,че знае,че там повечето ме мразят и ще съм сама,както стана и на миналия му рд,той направо ме заеба,никво внимание не ми обърна,най-лошото е че е поканил една коза,която си мечтая да я убия от 2 години той уж е най-добър приятел с нея обаче преди и беше говорил,че иска да е с нея,че не му пука за мене и тн, после на един купон на който аз не бях утишла са спали заедно и сега ми вика,че щял да я покани ама не искал да има кавги,тва няма как да стане и се скарахме,и после ми вика''аз няма да си го празнувам'' мисля, че ми каза така за да не отида,обаче ще отида и ще му разваля целия рд :-x

DollDaggaBuzzBuzz
06-29-2010, 11:10
:shock: :lol:

Все пак е РД-то на приятеля ти,отиди и да не те бърка ;)

DaemonBoy
06-29-2010, 11:15
И ние с кво да помогнем? Да дадем някоя идейка ли? :lol:

razores
06-29-2010, 11:22
Само аз ли разбрах че той не иска да е с теб а с другото момиче?

allaballaaaa
06-29-2010, 11:24
Само аз ли разбрах че той не иска да е с теб а с другото момиче?
не бее тя му е приятелка,обаче преди станаха едни неща и с нея много се мразиме,ако искаше да е с нея нямаше да ме кани и мене :?

3oPuTy
06-29-2010, 11:25
1.Това е НЕГОВИЯТ рожден ден и не е длъжен да кани ТВОИ приятели!
2.Спал е с онази,казал е,че иска да е с нея ... Явно не го е*е много за теб.
3.Не ти е обръщал внимание на миналия си рожден ден - явно не го е*е за теб.
4.Всички били наркомани,селяндури и т.н. ... Явно и приятелят ти щом се събира с тях.
5.Ти си най-голямата селянка с този начин на писане ... :?
6.Въпрос на уважение е дали ще отидеш или не.

cw3tty
06-29-2010, 11:55
^ изпревари ме, точно това, което мислех да напиша :) .. пък като те гледам колко си зле с начина ти написане и на изказване, явно приятелите му не са наркомани и селяндури, просто си решила да ги обиждаш .. в случая най- голямата селянка си ти, както казаха и преди мен ;)

peshost
06-29-2010, 11:59
Подпали му къщата докато са вътре.

DarkGirll
06-29-2010, 12:04
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

iiordanova
06-29-2010, 12:16
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

anonymous708973
06-29-2010, 13:59
1.Това е НЕГОВИЯТ рожден ден и не е длъжен да кани ТВОИ приятели!
2.Спал е с онази,казал е,че иска да е с нея ... Явно не го е*е много за теб.
3.Не ти е обръщал внимание на миналия си рожден ден - явно не го е*е за теб.
4.Всички били наркомани,селяндури и т.н. ... Явно и приятелят ти щом се събира с тях.
5.Ти си най-голямата селянка с този начин на писане ... :?
6.Въпрос на уважение е дали ще отидеш или не.

За пореден път Зори има право. Очевидно не иска да е с теб, а явно и ти с него, защото иначе нямаше да си завършиш поста с "ще отида и ще му разваля целия РД" :?

mynichka
06-29-2010, 14:39
И все пак отиди..

miishell
06-29-2010, 15:05
разбира се, че ще отидеш.. просто бъди безразлична към обкражението и се прави, че се забавляваш много. така ще подразниш всички... а и определено ще ги изненадаш като се има на предвид, че на предния му рд си била "заебана".. ;)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 15:17
Не се обиждай, ама си мноого голяма шматка. :)

miishell
06-29-2010, 15:18
Запали къщата и ще решиш всичко твои проблеми ?

Ти да не си пироман ? :lol:

SunnyGiirl
06-29-2010, 15:40
Той ти е приятел - как няма да отидеш..Вие въобще не се ли обичате,уважавате ?? О.о.
И как така - спал е с другата и е казал,че не иска да е с теб,а с нея..О.о.Ама вие на колко сте ? Как може да се оставяш така - той по-вероятно си играе с теб..
Само за справка:
*Това е неговия рожден ден,не е длъжен да кани и твоите приятели..
*Щом се събира с наркомани и не знам си какви още - явно и той е такъв..
*Хмм..Момичето..Ами как така е спал с нея,а ти си все още с него..Изневерил ти е с някакви си там..+..това ти е казал,че иска да ходи с нея..
=> Извод - Според мен си играе с тебе..
А и не ми се вярва да има някакви чувства между вас

elz95sladki64etoy
06-29-2010, 16:42
Здравейте...Приятеля ми в понеделник има рд и ще го празнува в едно забутано село,във вилата на един селяндур,дето аз много мразя и е поканил още поне 10 човека,с които се мраза сичките са наркомани,селяндури и пияници не е поканил нито 1 мой приятел или приятелка,при положение,че знае,че там повечето ме мразят и ще съм сама,както стана и на миналия му рд,той направо ме заеба,никво внимание не ми обърна,най-лошото е че е поканил една коза,която си мечтая да я убия от 2 години той уж е най-добър приятел с нея обаче преди и беше говорил,че иска да е с нея,че не му пука за мене и тн, после на един купон на който аз не бях утишла са спали заедно и сега ми вика,че щял да я покани ама не искал да има кавги,тва няма как да стане и се скарахме,и после ми вика''аз няма да си го празнувам'' мисля, че ми каза така за да не отида,обаче ще отида и ще му разваля целия рд :-x

отиди да му провалиш шибания рд :D

VinDiesel
06-29-2010, 16:53
Щом не те понасят всичките му аверчета,нещо куца и в тебе.Разбрахме те какви са,но незнаем ти каква си ?

BiGBaDWolF
06-29-2010, 17:35
Щом не се обичате за кво сте заедно бе ... Прости деца...Ебати омразата ебати чудото ..

spopi
06-29-2010, 18:19
Щом той не поканил вземи си ти една за подкрепа. :)

mArMaLaDkA
06-29-2010, 18:22
вие сте ми идеала за двойка, чес'но.

Tedchy
06-29-2010, 20:28
Запали къщата и ще решиш всичко твои проблеми ?

Ти да не си пироман ? :lol:
Криза е => Човекът търси работа !! :D