PDA

View Full Version : Аз, най-добрата ми приятелка и него..



cvetinka95
06-29-2010, 11:22
..

DarkGirll
06-29-2010, 11:59
Охх...УЖАС :? И 3-мата сте виновни :!: По-добре го зарежете и двете според мен той не заслужава нито тебе нито приятелката ти :? А пък да се състезавате и да се карате заради момче е най-глупавото нещо :!: По-добре си запази приятелството отколкото момчето! Момчета има колкото искаш а истински приятели МАЛКО ! Айде успех мила :-)

peshost
06-29-2010, 12:04
Вие сега приятелки ли сте или не? Хубаво е да се изясните двете насаме какво искате.

bloodyred
06-29-2010, 12:07
Много сложно, според мен тримата имате вина, но най-голямата е в момчето ..

Paramour
06-29-2010, 12:33
Почти нищо не разбрах..
Значи приятелката ти е харесвала някакво момче и после и ти си почнала да го харесваш и ся двете се конкурирате за него. Това ли е?
И ето го елементарния въпрос: Ще позволиш ли на едно момче да развали приятелството ви? Ако отговора е "да" значи не си истинска приятелка, ако отговора е "не" значи си постъпила тъпо като отиваш да му придизвикваш интереса... :? :?

lubomirky
06-29-2010, 13:08
Много сложно, според мен тримата имате вина, но най-голямата е в момчето ..

каква е вината на момчето в цялата тая история? просто не иска да избере едната, но не е и длъжен. т'ва, че тия двете решават да се състезават за него изобщо не го бърка, той си е в правото да се занимава и с двете.

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 13:37
Момчето няма никаква вина.Има възможност, върти ги, що да не ? Ако питате мен вината е изцяло в авторката.Първоначално занимавката е била между въпросната приятелка и момчето, защо подяволите ти се бъркаш в отношенията им и едва ли не изкарваш нещата, че тя иска да ти го вземе и не ти дава шанс.Еми съжелявам много, но и аз бих си пазела моето със зъби и нокти, било ти от приятелка или не, моето си е мое, никой няма право да го приближава, а какво остава да го бара ! ;)

BiGBaDWolF
06-29-2010, 17:47
Ти немаш приятели...

Teddynka93
06-29-2010, 18:38
за мен вината е в теб..защо по дяволите се занимаваш с момчето на приятелката си?!

pepi98
06-29-2010, 19:44
сп0ред мен се б0ри д0 край за нег0 да не ти пука кв0' прави тя нали е казала че вече не и пука за нег0

miishell
06-29-2010, 19:52
Ако трябва да бъдем реалисти първо тя е имала нещо общо с него, така че ти се явяваш като третата фигура във взаимоотношенията им. Имайки предвид, че тя е най-добрата ти приятелка дори не трябва да си помисляш да си с момче, по което тя си "пада" (поне такива са моите правила) . В край на сметка приятелите са, за да помагат не, за да ти създават още неприятности. И двете трябва да се откажете от това момче, ако искате приятелството ви да продължи! ...защото, ако която и да е от двете ви си позволи да се заеме с него, ще последва "бедствие" във взаимоотношенията ви, а ако те по някаква случайност продължат ще съм лицемерни... гарантирам ти !

xdennyx
06-30-2010, 15:35
Почти нищо не разбрах..
Значи приятелката ти е харесвала някакво момче и после и ти си почнала да го харесваш и ся двете се конкурирате за него. Това ли е?
И ето го елементарния въпрос: Ще позволиш ли на едно момче да развали приятелството ви? Ако отговора е "да" значи не си истинска приятелка, ако отговора е "не" значи си постъпила тъпо като отиваш да му придизвикваш интереса... :? :?

GregoryHouse
06-30-2010, 15:42
Спри кабелната момиче, тея сапунки ви ебаха мамата...

Monstre
06-30-2010, 15:42
Май идиотът всъщност не е той... Щом и двете си ви върти както си ще... 8-) :-D

anonimchetou
07-01-2010, 12:38
офф абе понякога не ви разбирам честно.. Защо всички плямпате неща на изуст>?? " Запази си приятелството" дрън дрън.. Според вас това приятелство ли е след като двете съзнателно се надпреварват ама че тъпа раота !!