PDA

View Full Version : Твоето безразличие ме превърна в едно.. НИЩО.. !!!



nezabrawima
06-29-2010, 12:12
Искам да споделя с вас нещо което написах.. и да дадете мнението си към историята в него…

Твоето безразличие ме превърна в едно.. НИЩО.. !!!
Случайно минаващ силует по пътя. Върви без да знае къде отива. Без посока и без цел. Зад цялата тази тъмнина се вижда само едно лице. Лицето на едно момиче без надежда за живот. Да опишеш един такъв човек не е трудно , ако си преживял същото. Лицето му е бледо а очите са мъртви. Умората която усещаш като ги погледнеш .. ти показва безсънните нощи прекарани в плач. Можеш ли да си представиш , че тя някога е имала сърце?.. Преди да срещне убиеца на нейните мечти. Един млад мъж с кафяви очи. Очите които убиваха влюбените сърца на недостойните за него момичета. Поглеждаш надолу .. виждаш белези по ръцете й.. питаш се какви са? . При отказа на любимия й бръснарското ножче започва тъжния си танц и плавно я приближава към смъртта. Но ето тя е жива и е пред теб съкрушена , очакваща поредната доза безразличие от твоя страна. Момичето .. това съм аз позна ли ме?? Тази която те обича въпреки , че за теб е просто малката глупачка която можеше да въртиш на пръста си, но все пак реши да я убиеш и да я превърнеш в нищото което е днес… Но знай тя няма да се откаже от теб , а напротив ще те обича до края на дните си.. дори би разменила времето което й остава само, за да чуе , че я обичаш.. Уви това което й остава е разговора със стените в празната й стая нощем.. :smt022 :smt022 :smt022

LoVe3e
06-29-2010, 12:23
Влюбена си в идеала на това момче...В твойте мечти и мисли този човек е савършен но всъщност може и да не е така...Щом до толкова много те е наранил поне според мен няма никакав смисал да си с него...
Търси нови приключения, забавления и емоции не може да изгубиш толкова много при положение, че си толкова млада ....

kremen4eto
06-29-2010, 13:07
Ще ти кажа, че не предполагаш колко близо може да е щастието понякога. :)

Не бъди в тези окови - не живей с идеята, че той е последният мъж на тази земя. Достатъчно е само една малка част от теб да реши, че ще продължи напред и не след дълго ще се усмихнеш без трудности.

Бях много хлътнала по един. Можех да кажа същите неща за него, които ти сега си написала. Изписах романи за него, излях сълзи за него. Повтарях, че го обичам и няма никога да го забравя, никога нямаше да пожелая друг и прочие. Един ден реших леко да се отклоня от тези мисли, просто да се разсея с друго момче. Разсейването продължава година и 3ти месец. Адски щастлива съм, а онзи е в сивото минало.

P.S.: Не знам дали написаното от теб е само измислица или истина, но и в двата случая - успех! :)

ShtrudeL
06-29-2010, 13:27
:lol:

...съжалявам...стана ми смешно...сериозно... :lol:

(Мислих дали да преместя темата ти в Лично творчество,но...какво всъщнст искаш ? Да дадем коментар за "творбата ти" или за "проблема ти"..?)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 13:32
Прекалено много драматизираш.Не се вкарвай в чак такива филми, с воля и желание всичко се постига.Тоест, ако пожелаеш и се амбицираш ще го забравиш. ;)

GregoryHouse
06-29-2010, 13:49
9mm в главата, какво ми се лигавите тука...вени ще си режете...който иска да се самоубие успява...

А по проблема, жено излез от филма, армагедона е още далеч. Ще ти мине като на куче.

nezabrawima
06-29-2010, 14:55
Написаното не е измислица .. реших да опиша този етап от живота ми.. и вече взех решение :)) колкото до творбата ми ShtrudeL нямам нищо напротив да я преместиш в Лично творчество.. коментарите за проблема ми са изчерпани вече.. ред е на творбата !!

Преместена
ShtrudeL

umri
06-29-2010, 15:08
Тва ако ми го каже/напише някоя ще си сменя адреса.

sword
06-29-2010, 15:45
Тва ако ми го каже/напише някоя ще си сменя адреса.

:lol:

Elenichkaa
06-29-2010, 18:10
Стегни се бе момиче! :?

givemereasontolive
06-29-2010, 18:34
Стегни се бе момиче! :?

nezabrawima
06-30-2010, 07:55
"Тва ако ми го каже/напише някоя ще си сменя адреса."

Значи те е страх да чуеш нейното мнение :)

ShtrudeL
06-30-2010, 09:56
"Тва ако ми го каже/напише някоя ще си сменя адреса."

Значи те е страх да чуеш нейното мнение :)

Мне. Подкрепям го. На мен ако ми го каже някой тва ще го помисля за психично болен. Психично болните са страшни.

Zar4e
07-04-2010, 12:36
Стига с тия ножове,край на света и тн...Е айде сега харесвали сте някой,ама не се е получило и какво края на света?Има хора,които са в още по-тежко положение...Ми да и аз бях съсипана заради един тъпак,ама си казах,че живота продължава и да седя и да роня сълзи миналото няма да се върне...Раздвайте се на живота бе хора!

nezabrawima
07-08-2010, 15:32
Не искам да обсъждате просто темата , а творбата като цяло.. харесва ли ви или не? Не искам съвети или т.н. НЕ МИ Е НУЖНО!!

the_best_f
07-08-2010, 18:42
Директна съм - не ми харесва. Наистина много се вкарваш във филми. Ясно, че ти е било тежко, но не може да не виждаш смисъл да живееш и да мислиш, че си се превърнала в едно нищо. А сигурно си и малка. Това е едно момче, не е краят на света. Това ти го казвам не като съвет, а просто като коментар на творбата ти.
Но трябва да призная, че си използвала добри метафори. Това с ножчето ми хареса, като се абстрахирам от факта, че ми се струва банална темата с рязането на вени.

bratignat
07-08-2010, 20:21
Не ме грабна защото е предвидимо. Нещо, като зов на главната героиня.

Защо не го раздвижиш? Направи го наситено - той има кафяви очи, но ти носиш зимата в сърцето си. Ако сложиш съпоставки към всяка стъпка, подкрепени от контраст, няма да е просто зов, а закана :).

Colouring
07-09-2010, 10:51
Прекалено филмирано е.Не ми харесва.
Звучи банално,а аз не обичам баналности.

inkognito78
05-02-2012, 23:31
Здравейте на всички. Значи моята историйка е следната, бях с едно момиче около 4, 5 години, но неможе да се нарече и враска това което имаше между нас понеже се виждахме рядко, но ни свързваха куп неща и към края които се предосещаше по някакъв начин не се бяхме чували, нито виждали, нито писали 4 месеца някъде.. и... аз реших да и пиша за да си изясним нещата понеже нямаше как да оставя всичко така, но тя вече го беше решила, просто искаше да приключи всичко и там да си остане в миналото и недоумявах как така го е решила без да си поговорим за това.

Аз ако не и бях писал така щяха да си останат нещата... просто мълчание и нищо друго.... (такъв човек е тя) поговорихме си, и си изяснихме нещата напълно.... и аз нямаше какво друго да направя освен да и кажа че след като го е решила това окончателно, поне да ме изтрие от живота си, но тя ми отговори друго... че тя нетрила профили и телефонни номера и след като толкова много искам аз да го направя, но тя беше напълно наясно че няма как да стане, невъзможно ми е да я махна, и немога да се преборя все още с чувствата си към нея, макар да зная че всичко е приключило.... такъв човек сам си обикна ли някого, много време трябва да мине за да го забравя.. и въпроса ми които се питам и до ден днешен е, защо след като е приключило всичко още не ме е заличила напълно от живота си и не ме махне отвсякъде след като е безразлична и неиска и да знае дали сам жив... това ми е въпроса? аз се държах с нея като принцеса едва ли не (в буквалният смисъл на думата)... и тя това го осъзнаваше дори ми казваше че досега никoй не се държал така с нея... то бяха подаръци и уважение и какво ли още не, да не изброявам че ще стане много дълго.. ) дори бях стигнал до там да я оредя да работи като стюардеса в чужда авиокомпания и тя ахваше от тези неща които правех за нея и не само. Но след извесно време тя започна да се отдалечава от мен, незнайно защо оправдаваше се с това че несме се разбирали, нямаме общо чувство за хумор и че сме говорили на различен език... (то кой ли може да говори с жена на един език)... обикаляхме също надлаш и нашир цялата страна с нея и се разбирахме префектно, за това казвам че невярвам в нейните думи че не сме си говорили на един език.. и разбирали също така, след известно време спря да ми отговаря на обажданията аз и писах в skype тя ми затваря и несикаше просто да си говорим... а... дали сам я обидил или наранил с нещо.. поне от нейните думи понеже си поговрих с нея и за това нямало такова нещо... щяла да ме запомни с добро и нямало проблеми, никакви в това отношение и изобщо каквито и да било.. просто ей така инстиктивно каточели го реши, което ме изненада много! ... дори тя наскоро замина да работи в чужбина и след като разбрах че ще напуска страната и след нашият разговор които се проведе като за последно в които тя ми каза че иска да приключи всичко... и там да си остане в миналото и каквото било било... аз и казах това което казах, че да ме махне и да ме истрие от живота си щом така е решила но тя неможела...? .... което ме замисли.. защо ли.. и на следващият ден аз и написах смс и съобщение с добри пожелания, дори когато вече е била пристигнала в съответната страна е прочела какво сам и написал и ми отговори сякаш несме си говорили за тези неща предната вечер а именно че всичко е приключило, и след това и писах още два пъти дори и побликувах побликация на стената и в ФБ... и очаквах да ми отговри на тези други две съобщения които и писах или пък да хареса дори или пък да коментира това което побликувах на стената и.. но... без резолтат вече 20 дена при условие че я виждах че влиза на линия... и така до ден днешен.. нищо... ( защо точно така е постъпила и какво сам и причинил... наистина незнам какво е станало... нищо не ми казва, само едно и също повтаряше неискам, дори в един от последните ни разговори в skype след като ми каза че всичко е приключило преди да е започнало каквото и дaбило аз и казах че ми се иска да не я изгубя и че искам да си останем поне приятели.. ДА... признал сам и мнoгoкратно в стотици съобщения и не само... дори и към края какво чувствам към нея и че това никога няма да изчезне.. или пък да се промени, тя ми отговори на това мое искане като толкова искаш се драш така пиши ми звъни ми, ако искаш.. и след около час време в което неси писахме тя си бе променила коренно мнението, а именно че неиска да продължаваме каквото и дaбило дори и приятество..? и тогава се изненадах отново а тя не е малкa на 25 е... ами друго в моента не се досещам да кажа, просто нейсакам да я изгубя напълно и немога да го преглътна това, поне ми се иска да си говорим макар и отвреме навреме.... това е... и за това сам говорил с нея но... се надявам че ще благоволи един ден да ми откликне на съобщенията и поне да си пишем.... защото ако е някое друго момиче досега да ме е изтрила не само от профилите си и от телефона си ами и от паметта си.. най вероятно.. ще се надявам да ми отговоритe
, благодаря предварително

ShtrudeL
05-04-2012, 10:24
въх 8-)

.....

scrooper
05-12-2012, 14:34
http://www.youtube.com/watch?v=QczgvUDskk0 :D