PDA

View Full Version : Много неприятна ситуация, не знам какво да правя!



pavkata16
06-29-2010, 13:24
От доста време чета по форума, но чак сега реших да пиша понеже имам нужда от съвет. Имам приятелка и двамата сме на 16 и почти на всичките ми въпроси съм намирал отговор тук.
До преди месец мойта приятелка ми беше единствената с която бях спал докато не се случи една голама тъпотия - правихме секс с учителката ми по музика. Тя ми пишеше само 6-тици за ебати тъпите неща, извинаваше ми отсъствия в дневника и секви такива без да съм и дал повод. Случката се случи преди месец когато аз отидох до нейния кабинет да я питам за едно отсъствие, тя взе дневника и ме викна в една стая която пушат даскалите, и понеже беше почти 7 часа и нямаше никой само чистачките бяха в училище. Извини ми 2 отсъствия след което сложи райбера на вратата дръпна пердето, дойде и започна да ме бара, аз седях като стаписан. Откопча ми дънките и започна да ми ... .После си вдигна полата свали си прашките и аз започнах да я ч...м но не свърших понеже някои и се обади трябваше да тръгва. Оговорихме се за събота, даскалото беше откючено заради ремонта и пак на същото място но аз бях правил секс преди това с моята приятелка и не ми стана. На другата седмица пак ми каза че ще ме чака и за да не се изложа пих 4 хапчета трибо-х (от на братми за фитнеса и ми е казвал че много вдигал самолета) и като отидох започнахме да правим секс и с цялия си скъл и го набих отзад без да ми е дала. Дръпна се би ми един шамар облече се и излязохме. и от 3 седмици на сам ми е написала 2 двойки за нищо даже съучениците се учудиха. Като ходих при нея да говорим не иска да говори с мен и ме изгони от кабинета. Не сикам да казвам на приятелите ми, че ще ми се бъзикат, а ако брат ми разбере ще каже на наште. Какво да правя?

shokoladchety
06-29-2010, 13:34
Събуди се.... :D
Главата си залагам,че е ебавка.
ако темата не е ебавка по-добре се самоубий.

pavkata16
06-29-2010, 13:43
И на мен така ми се искаше да е, но не е :( Чесно казано много ми хареса секса с нея и искам да ходя да и се извиня но се чудя как и какво да и кажа. Дали да не и занеса някакъв подарък, дайте идеи ;(

criminalminded
06-29-2010, 13:56
Значи първо да кажа че ме уби с тая тема... :shock: Опитай с добро,занеси и подарък нещо такова,подмажи и се,но първо пробай с ДОБРО пък,ако пак ти се развика и те изгони,и се прави на ударена кажи че ще кажеш на директора или на цялото даскало че е к...а,въпреки че може и да те затапи като каже че никой няма да ти повярва :D ,но опитай все пак! Пък ако не те изгони кажи и че много съжаляваш и че е станало без да искаш и нещо от тоя род,и ако стане и ти прости.....ще си имащ MILF за еб..е :D ,шегувам се разбира се! Сълно се надявам да ти прости за грешката :)

п.п А млада и готина ли е поне,да не е някъв МАМУТ :D :D :D !
Поздрави!

pavkata16
06-29-2010, 14:02
Ми към 40-така е но изглежда като на 30 даже по-малко. От случката до сега съм много развълнуван, нямам апетит не спя само за нея си мисля. Моята приятелка ако разбере -съм мъртъв!

marin4itu
06-29-2010, 14:06
Оффф аман от глупости вече!

Gr0zDan0v
06-29-2010, 14:07
Ми към 40-така е но изглежда като на 30 даже по-малко. От случката до сега съм много развълнуван, нямам апетит не спя само за нея си мисля. Моята приятелка ако разбере -съм мъртъв!

от една страна си пълен малумник-изневерил си... от друга евала ако е била неква яка :D

Petrow
06-29-2010, 14:10
Листопад по БТВ :)

Punisherrr
06-29-2010, 14:11
т. 11