PDA

View Full Version : Kак да го омаем оЩе от първа среща [фор гърл]



loris
06-29-2010, 14:29
1) Гласът трябва да е съблазнителен.Не бива да мънкаш или да предъфкаш думите.
2) Да не се правите на мн отворени.
3) Да се избягва прекалената жестикулация,което е знак за нервност,но и да не стоите неподвижна като бъстун.
4) Да не критикуваш вкуса на момчето,с което имаш среща.
5) Да не дрънкаш само за себе си.
6) Да търсиш пбщи теми,за да не се почувства отегчен.
7) Да бъдеш мила.
8 ) Да не се кискаш на всяка глупост за да му се харесаш.
9 ) Да не се барваш като манекенка и фолк певица.

И много важно!

Да не му разказваш нищ0 за бившите си гаджета(ако някма такива,да оставиш впечатлението,че си ги имала)

...извинявам се,ако има грешки ...

umri
06-29-2010, 15:06
Виждам, че си експерт в тия неща. Що не отвориш агенция?

miishell
06-29-2010, 15:09
пълни глупости си написал/а............. :lol:

EndlessVoid
06-29-2010, 15:10
Ще се пазя от тези фатални жени :smt023 :lol:

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 15:12
Оле :lol: :lol: :lol: Това са пълни глупости, не отиваш на първа среща, за да мислиш какво да кажеш и как да се държош.Отиваш с ясна цел да опознаеш човека, той теб също и си СЕБЕ СИ.Какви са тези глупости, които си описала, като толкова важни.

SunnyGiirl
06-29-2010, 15:27
Боже..Пълни глупости си писал/а..
Това е първа среща..И целта на тази среща е да опознаеш
даден човек,а не за това - как да се държиш и какво да правиш

tanch3t093
06-29-2010, 16:01
Ох Боже трябва да бъдеш себе си! Винаги .. ! :? А не да се стремиш да спразваш някви правила .. тъпо е

EndlessVoid
06-29-2010, 16:03
Ама дами, моля Ви се :D На първа среща се ходи като по учебник :D Трябва сичко точно да се изпълнява и да няма грешки :D

SunnyGiirl
06-29-2010, 16:07
Ама дами, моля Ви се :D На първа среща се ходи като по учебник :D Трябва сичко точно да се изпълнява и да няма грешки :DПо логиката на автора и секса трябва да се прави като по учебник :lol:

SladkotoPoly
06-29-2010, 16:14
Ама дами, моля Ви се :D На първа среща се ходи като по учебник :D Трябва сичко точно да се изпълнява и да няма грешки :D
аха добре,аз ще си ги запиша на едно листче(в случай,че ги забравя правилата)и ще си го вадя от време на време да препрочитам какво да правя и какво не :) даже май ще е по-добре да си запиша и репликите на едно листче като пиеска да стане :lol:

Elenichkaa
06-29-2010, 17:20
тоя форум нещо западна...'кви теми само :shock: :-o :shock: :-o :shock: :-o
не не не не не не ...'ква Любов,'кви 5 лева?!?!?!
мисля вече да не влизам в раздела Любов,че е потресаващо направо! :-o :-o :-o :-o :-o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


:booooomb:

InloVeGirl27
06-29-2010, 18:00
Това ще се направя,че не съм го чела...

BiGBaDWolF
06-29-2010, 18:02
Глупости на търкалета.. Никое уважаващо себе си момче не харесва самозванките...

britzy
06-29-2010, 18:03
Виждам, че си експерт в тия неща. Що не отвориш агенция?

ако имаше такива агенции щех да бъда милионерка
ПП-темата е бати тъпото парче

anonymous708973
06-29-2010, 18:06
Да, оплювайте наред... ама после пак ще има "ОЛЛЕЕЕ, не мога да се целувам" или "Никога не съм била на среща, какво да правя?!"
Темата можеше да бъде далеч по-добре разработена, но в общи линии е това... 8)

britzy
06-29-2010, 18:08
Да, оплювайте наред... ама после пак ще има "ОЛЛЕЕЕ, не мога да се целувам" или "Никога не съм била на среща, какво да правя?!"
Темата можеше да бъде далеч по-добре разработена, но в общи линии е това... 8)
Тогава издай учебник та да може да сме като роботи

anonymous708973
06-29-2010, 18:10
Не ми слагай думи в устата! Не съм казала да си като по учебник, ама ок - барни се като фолкпевАчка, прави се на много горда и надута, говори само за себе си и оплювай всичко - да видим дали ще има момче, което да те хареса! 8)

MaLkaTa_LaDy
06-29-2010, 18:13
Всяко едно нещо е напълно вярно и изчерпателно. Вижте се вие... Само какво впечатление направихте с перфектните си критични коментари. Това да спазваш етикет на общуване, не значи че не си себе си. Това да се променяш и да се учиш, не значи че не си себе си. Банална стана вече тази модерна фраза. Съгласна съм, че на някои места е нужна и казва всичко, което е нужно да бъде казано, но в този случай няма никакво място.

britzy
06-29-2010, 18:13
Не ми слагай думи в устата! Не съм казала да си като по учебник, ама ок - барни се като фолкпевАчка, прави се на много горда и надута, говори само за себе си и оплювай всичко - да видим дали ще има момче, което да те хареса! 8)
Скъпа ,нищо от това не правя-може да спиш спокойно.Защо си мислиш,че всички се барваме като евтините кифляци?А???Изащо си мислиш,че само за себе си говорим-ми хубу бе.Остави пичът да дрънка за мачове ,за напивания,за правени простотии.Едва ли ще ти е кеф и ще се turn on :?

3oPuTy
06-29-2010, 19:07
Защо не спреш с това копи-пейст?! :-o
Поне пускай нещо интересно и важно,което не си копирала от някой сайт (или не можеш сама да измислиш нищо) ... :?

britzy
06-29-2010, 19:14
А някои заучени реплики,движения що не ни дадеш.. м?
Точно!

soul1199
06-29-2010, 19:16
дае :grin: :razz:

SladkotoPoly
06-29-2010, 20:23
Не ми слагай думи в устата! Не съм казала да си като по учебник, ама ок - барни се като фолкпевАчка, прави се на много горда и надута, говори само за себе си и оплювай всичко - да видим дали ще има момче, което да те хареса! 8)
Добре мила, и к'во като отида на среща да мисля к'во трябва да направя и какво не и какво да кажа и какво не да не би случайно да объркам нещо.Оле мале аз ако ги мисля всичките тези неща,незнам направо няма да чувам и виждам момчето,пък и различни момчета,различен вкус може точно момчето с което съм излязла да иска да му говоря за себе си,може да е толкова влюбено, че да иска да знае всяка подробност за мен и той да няма кво да разкаже и да иска да ме слуша или може да е някой надут и да иска и аз да съм такава,че да сме си таман :D Така чее....

loliii
06-29-2010, 21:02
9 ) Да не се барваш като манекенка и фолк певица.

Че откъде знаеш? Повечето момчета точно това харесват в момичетата. Мисля си, че си писал/а това, което ти очакваш, а не общите правила. Ама все пак не излизат на среща с теб, а с нормално момче, което иска да види плът. ;)

VinDiesel
06-29-2010, 21:34
Я се пробвай да ми се харесаш :lol:

Bianc0
06-30-2010, 00:02
Ауу,аууу.... :(

Nakadah
06-30-2010, 06:11
Лелей, ами сега? вече отвори очите на всички

wladk0yyy
06-30-2010, 08:03
Ама какви са тея глупости :shock:
За първа среща както казаха по горе дадени9те хора трябва да се опознаят, да разберат кой какво харесва и т.н. Това са глупости което си написала

woshata
06-30-2010, 08:12
Аз днес имам среща и ще спазя всички правила ! А вие сте комплексари !! [-(

cw3tty
06-30-2010, 08:15
"да не се барнеме като манекенки" .. еми извинявай, ама като клошарки ли да ходим :lol: .. обличаш си дрехи, които ти харесват .. и си себе си, ами я си представи, че по твоите съвети тръгнете примерно, уж ще се 'обичате', пък то какво се оказва - че играеш роли пред момчето и то 'обича' не самата теб, а тъпия образ, който си изградила пред него .. тц .. :?

MaLkaTa_LaDy
06-30-2010, 08:25
"да не се барнеме като манекенки" .. еми извинявай, ама като клошарки ли да ходим :lol: .. обличаш си дрехи, които ти харесват .. и си себе си, ами я си представи, че по твоите съвети тръгнете примерно, уж ще се 'обичате', пък то какво се оказва - че играеш роли пред момчето и то 'обича' не самата теб, а тъпия образ, който си изградила пред него .. тц .. :?
Ох, май съм в настроение днес. И говориш пълни глупости.
Понятията манекенка и клошарка по никакъв начин не са противоречиви. Те са противоположни! Можеш да се облечеш съвсем семпло и елегантно, например. И не, не играеш роли пред момчето. Не играеш роли пред никого. Това, че си научала малко повече от етикета, не е роля. Това, че знаеш малко повече за езика на тялото и за жестикулацията, не е роля. Това да си добър слушател не е роля. Това да умееш да водиш интригуващ разговор не е роля.
П.п. Много модерен стана този израз да си себе си...

Sashko95
06-30-2010, 09:14
Не мисля че това помага :D пълни глупости :-D

Paramour
06-30-2010, 11:26
Кой ти позволи да пишеш такива глупости?!?!!

Аз бих го казала с едно изречение: Бъдете себе си! 8-)

bilqnavod
06-30-2010, 12:47
Аз пък съм съгласна с момичето. Спечелих моя сладур по същия начин. Ако момчето е интелигентно ще оцени това... :)

step_up_right
06-30-2010, 12:54
Ми бъди себеси щото трябва да бъдеш...ся да речеме ти може да си се облякла перфектно ма като човек хич да те няма...нали би трябвало да му покажем що за хора сме,а не какъв ни е гардероба...ся аре нищо против нали да си облечена читаво ама е по важно що за човек си,другото за темите за разговори си идва от самосебеси..ами ако си момиче което преди това е имало гадже,стараеш се да не говориш за него,ама той разказва за бившите си?С една дума всичко е хубаво като не е прекалено...а по съветите ти мноооооооооооооого неща са прекалени...(можеше да кръстиш темата "Как да стана стара мома в 9 прости стъпки" ще е успешна)

cw3tty
06-30-2010, 19:58
Ох, май съм в настроение днес. И говориш пълни глупости.
Понятията манекенка и клошарка по никакъв начин не са противоречиви. Те са противоположни! Можеш да се облечеш съвсем семпло и елегантно, например.

Точно тва обяснявах, че много ясно, че ще облечеш нещо, което ти харесва, а е логично да не излезеш като клошар ;)

VinDiesel
06-30-2010, 20:04
Ало женския пазар,почнахте като бабичките на пейките пред блоковете....
По-темата.Ако отиваш на среща и предварително си ,си направила план,нещата винаги вървят от зле, надоло.Не мисля ,че да спечеля едно момиче,имам нужда от някакви заучени правила и фрази от нета...

britzy
06-30-2010, 20:07
Ало женския пазар,почнахте като бабичките на пейките пред блоковете....

:razz: :razz: :razz:

britzy
06-30-2010, 20:09
Аз днес имам среща и ще спазя всички правила ! А вие сте комплексари !! [-(
Ooo QQ

woshata
06-30-2010, 20:20
Аз днес имам среща и ще спазя всички правила ! А вие сте комплексари !! [-(
Ooo QQВсичко мина идеално, спечелих момчето на живота си с тези съвети ! Опитайте всички, няма да съжалявате !! :---) :smt008

britzy
06-30-2010, 20:25
Аз днес имам среща и ще спазя всички правила ! А вие сте комплексари !! [-(
Ooo QQВсичко мина идеално, спечелих момчето на живота си с тези съвети ! Опитайте всички, няма да съжалявате !! :---) :smt008
Супер ;-) ;-)

woshata
06-30-2010, 20:28
:razz:

britzy
06-30-2010, 20:33
:razz:

MисУиш ли,че се вързах 8)

bobito_th
06-30-2010, 20:56
1) Гласът трябва да е съблазнителен.Не бива да мънкаш или да предъфкаш думите.
А какво ще стане ако говорим нормално ? Ще избяга ли ??
2) Да не се правите на мн отворени.
А ако някой е отворен кво прави ?? Бъди себе си.
3) Да се избягва прекалената жестикулация,което е знак за нервност,но и да не стоите неподвижна като бъстун.
Какво ако размахне с ръка ?
4) Да не критикуваш вкуса на момчето,с което имаш среща.
Не може ли да кажеш мнението си ??
5) Да не дрънкаш само за себе си.
Добре..
6) Да търсиш общи теми,за да не се почувства отегчен.
Само за него ли трябва да мислим ??
7) Да бъдеш мила.
Мила, мила ама колко мила..
8 ) Да не се кискаш на всяка глупост за да му се харесаш.
Добре.
9) Да не се барваш като манекенка и фолк певица.
А ако дадено момиче слуша чалга и й харесва да се облича така ?? Кво да се облече като руснак през зимата ли ??

И много важно!

Да не му разказваш нищ0 за бившите си гаджета(ако някма такива,да оставиш впечатлението,че си ги имала)
И какво ще се посмеете малко.

...извинявам се,ако има грешки ...

Ти на колко си ?? Сама ли си извади тея изводи, защото ми се струват доста погрешни. (не съм чела другите мнения)

WhoopyDoo
06-30-2010, 21:48
Хаха, стани брачен консултант.Току виж не се излагаш с правописни грешки.

трудна работа, не е лесно да си "безграмотен" :razz:

Lexynnka
06-30-2010, 23:10
1) Гласът трябва да е съблазнителен.Не бива да мънкаш или да предъфкаш думите.
Мм, ако е през компа (чат примерно).. какъв викаш да е гласа? :D
2) Да не се правите на мн отворени.
Защо не, по-добре ли е да сме от най-срамежливите, където момче не са виждали в живота си? ;дддддд
3) Да се избягва прекалената жестикулация,което е знак за нервност,но и да не стоите неподвижна като бъстун.
Хмм, не е ли както му е удобно на човек?О.О аз пък съм свикнала да се изразявам не само с думи.. това не значи че съм нервна 8-)
4) Да не критикуваш вкуса на момчето,с което имаш среща.
Е ако не ни харесва и сме излезли с него по погрешка (или искаме да го разкараме) ?
5) Да не дрънкаш само за себе си.
О да, ще го питам как е майка му
6) Да търсиш пбщи теми,за да не се почувства отегчен.
Не може ли той да търси общи теми, що аз трябва да го забавлявам? Ако не иска да е отегчен, мога да се съглася да му покажа къде е цирка
7) Да бъдеш мила.
Пф
8 ) Да не се кискаш на всяка глупост за да му се харесаш.
Най-тъпото.
9 ) Да не се барваш като манекенка и фолк певица.
Ааа, какво? 8-)
И много важно!

Да не му разказваш нищ0 за бившите си гаджета(ако някма такива,да оставиш впечатлението,че си ги имала)

Като не му разказваш нищо за тях, как ще остане с впечатлението, че си ги имала?! :shock:

:lol:

ladykeisy
06-30-2010, 23:12
Тотална глупост ! Прилича ми на поста на една неграмотна хлапачка, тип "емо", която беше пуснала нещо подобно, но беше още по-голям ад и от това. Не се излагайте момичета.Не ви отива.

Lexynnka
06-30-2010, 23:13
Тотална глупост ! Прилича ми на поста на една неграмотна хлапачка, тип "емо", която беше пуснала нещо подобно, но беше още по-голям ад и от това. Не се излагайте момичета.Не ви отива. вяра97? :lol:

britzy
07-01-2010, 05:57
Тотална глупост ! Прилича ми на поста на една неграмотна хлапачка, тип "емо", която беше пуснала нещо подобно, но беше още по-голям ад и от това. Не се излагайте момичета.Не ви отива. вяра97? :lol:
that's the b***h

cvetinka95
07-01-2010, 06:15
9 ) Да не се барваш като манекенка и фолк певица.

Че откъде знаеш? Повечето момчета точно това харесват в момичетата. Мисля си, че си писал/а това, което ти очакваш, а не общите правила. Ама все пак не излизат на среща с теб, а с нормално момче, което иска да види плът. ;)

Ооо..Да! Много ясно, че иска да види тяло, това е доста важно за тях явно. Пък и аз вчера се "барнах" като манекенка /бая късичка пола и голямо деколте/, така се виждаше и вратле, и крака. Момчето нямаше ама АБСОЛЮТНО нищо против този начин, нали съм с него и само той ще си ме гледа. :lol:

GoTiNiA29
07-01-2010, 06:19
Боже..Пълни глупости си писал/а..
Това е първа среща..И целта на тази среща е да опознаеш
даден човек,а не за това - как да се държиш и какво да правиш точно :D :D

antifashionshit
07-01-2010, 06:33
като е толкова тъпа темата, спрете да я ъп-вате.

brutaLxxbunny
07-01-2010, 11:17
Малко екстази и е омаян :grin: :razz:

BlueFace
07-01-2010, 12:53
Четири страници се изписаха за такава тъпа тема ..... :? :?

DarkGirll
07-01-2010, 13:07
Четири страници се изписаха за такава тъпа тема ..... :? :?

+1 :? :? :x

anonymous708973
07-01-2010, 14:20
Не ми слагай думи в устата! Не съм казала да си като по учебник, ама ок - барни се като фолкпевАчка, прави се на много горда и надута, говори само за себе си и оплювай всичко - да видим дали ще има момче, което да те хареса! 8)
Добре мила, и к'во като отида на среща да мисля к'во трябва да направя и какво не и какво да кажа и какво не да не би случайно да объркам нещо.Оле мале аз ако ги мисля всичките тези неща,незнам направо няма да чувам и виждам момчето,пък и различни момчета,различен вкус може точно момчето с което съм излязла да иска да му говоря за себе си,може да е толкова влюбено, че да иска да знае всяка подробност за мен и той да няма кво да разкаже и да иска да ме слуша или може да е някой надут и да иска и аз да съм такава,че да сме си таман :D Така чее....

Ех, как обичам да завършвате с "Така чеее", все едно говорите неоспорима истина, когато е неоспорима ... ами, глупост!
Това какво да кажеш или не, ще ти идва отвътре! Не би следвало да ти идва отвътре да му критикуваш дънките, нали? Не би следвало да ти идва отвътре и да говориш за бивши гаджета?! Или не, ти ще бъдеш себе си - тоест типичното мрънкало (пример, не съм казала, че си такава) и ще кажеш "Оооф, тва кафене е супер тъпо... оф, що за музика, оооф кви дънки си сложил".. Ама нали все казвате "бъди себе си"?! А всъщност е доста глупав съвет... Няма да споря по този въпрос сега. Влади има разни планове да напише два реда за "бъди себе си".
А за теб не знам, но аз с такива, които са влюбени в мен, още преди да сме излезли на първа среща, не се занимавам - това са детински работи... А в повечето случаи надутите не си търсят надути, а някого, когото да мачкат и който да ги боготвори.

Повечето момчета си търсели курвенско облечени момичета или манекенки?! :razz: :razz: Що за глупости?!?! Четох една хубава мисъл: "Когато един мъж разглежда модел на Плейбой, той не си задава въпроса дали е добра по характер и дали може да готви." А аз бих допълнила: "Но когато търси потенциална партньорка, се интересува дали случайно мацката няма прякор "Общата", дали се сваля на всеки и въобще не му пука дали е с тяло като на манекенка - момчетата отдавна приемат недостатъците ни, защото са наясно, че всеки има такива"... На такива смешни изводи отдавна им мина модата. :wink:

Sisi7u
07-01-2010, 14:23
Ъъ .. бъдете естествени ..
няма нужда от преструвки ..
ако не ви хареса, значи не е за вас ..

Sladurchoo
07-01-2010, 17:37
Ох Боже трябва да бъдеш себе си! Винаги .. ! :? А не да се стремиш да спразваш някви правила .. тъпо е