PDA

View Full Version : Филми ..



Daveyjones
06-29-2010, 14:31
Здравейте,първо искам да кажа ,че това не е мой профил ,второ искам да кажа , че се извинявам за правописните си грешки,също така ще помоля без убиди и такива неща , защото темата може и да изглежда смешна .. Та ето какво .. моята мечта е да стана филмов Актиор и да се занимавам с актиорско майсторство ( да знам , че актиор не се пише така но нз каде ми е другото ми е другото ио ;Д ) ..Виждам всеки ден деца,на по 10 - 17 години да участват във филми и така нататак ( Знам ,че сега ще следват коментари " Еми да просто всички имат богати родители и всички са връзкарчета) , Аз с високо вдигната глава мога да заявя , Имам талант..да мисля го , имам волята,и ще се боря за тази моя мечта,мисля ,че имам талант да стана актиор , мисля , че мога да отида в Холивуд , да се занимавам в чужбина,защото в българия няма такива неща ( след като завърша университет,защо да не отида в чужбина за да се развивам в тази насока? ) , а , аз съм на 14 ( знам малък сам ) и седя и се чудя,защо да пропилявам таланта който мисля че имам ? .. Въпроса ми към вас е такъв .. ще ми кажете ли как мога да почна? да почна уроци в тази насока? да ходя на кастинги , и ако да къде точно да се явя и кво да направя,къде да намеря информация и т.н ,всичко може да кажете,което мислите ,че ще ми е полезно .. аз за сега смятам да уча в НАТФИЗ след 12 клас ако ме приемат и така нататак , а после някаде в чужбина,защото тук няма предпоставка за тази насока ..е аз лично не виждам с какво се различавам от Том Круз,Брат пит , Анжделина Джоли :-P , все пак какво? и те са били колкото мен , и теб..и те са имали мечти и така нататак ..знам , че за тях е било по лесно , защото са били в Щатите или на друго място което има предпоставка за тази насока ,но все пак :)) , е моля ви казвайте всичко което може според вас да ми е от помощ ..ще помоля ОТНОВО да не убиждате,знам че имам много правописни грешки,но бързам .. също така ако ми кажете ,че в България никога няма да стана актиор , и по-добре да намеря някоя работа в България,нещо скучно което да не ме влече,излишно е! Ще пренебрегна тази драсканица,се пак може да я напишете за да си трупате мнения! МЕРСИ ,че сте прочели темата..

nefchi_bs
06-29-2010, 15:46
Пич колко пъти ще пуснеш една и съща тема ?! :shock:

Daveyjones
06-29-2010, 16:20
Ще извиняваш,обаче това ми е първата тема в този форум ,а другите от Деижид Джоунс не съм ги чел щото ен ме интересуват тряяше ми само да напиша тема и да видя кво мислите

Elenichkaa
06-29-2010, 16:52
не предполагах(преди да отворя темата),че е "подобна"(въздържам се,макар и трудно)
Следвай си мечтата,но съвет не мога да дам! ;)

BiGBaDWolF
06-29-2010, 17:16
Гледате Роки ставате боксиори...Гледате други простотии ставате актИОри... Като си толко на зор ходи на кастинг..Не ни питай нас сам си намери..

VALady
06-29-2010, 17:19
Абе, трудно е да пробиеш, но ти желая успех, може и да успееш някакси.

Daveyjones
06-29-2010, 17:37
Слушай кво бигбадЛОЛФ ли къв си , аз питам ,защото това ми е важно на мен,нали за това е сайта ? НЕ Е ЗА : НА КОЛКО МОМЧЕТА СТЕ ПРАИЛИ СФИРКИ,СТАВАТ ЛИ ВИ ЧЕРНИ ХОДИЛАТА , НА КОЛКО ГОДИНИ СТЕ СИ НАПРАИЛИ ПЪРВАТА ЧИКИЯ и още и още безмислени тмеи които никой не ги интересува

BiGBaDWolF
06-29-2010, 18:08
Слушай кво бигбадЛОЛФ ли къв си , аз питам ,защото това ми е важно на мен,нали за това е сайта ? НЕ Е ЗА : НА КОЛКО МОМЧЕТА СТЕ ПРАИЛИ СФИРКИ,СТАВАТ ЛИ ВИ ЧЕРНИ ХОДИЛАТА , НА КОЛКО ГОДИНИ СТЕ СИ НАПРАИЛИ ПЪРВАТА ЧИКИЯ и още и още безмислени тмеи които никой не ги интересува


Мене не ме интересува твойта тема ... За това спирам да пиша в нея :)