PDA

View Full Version : бяснаБритзи



britzy
06-29-2010, 17:41
Възможно ли да си обичал някого 4години и сега да ти е черен като катран и да искаш да го убиваш неимоверно много пъти?
С един се бехме сближили адски и аз го поканих на бала за кавалер и той мизерникът каза-сега се занимавам с друга.
Не търся съжаление-аз го мразя,мразя,мразя.
Та така-възможно ли е?

BiGBaDWolF
06-29-2010, 17:42
Или ти или той не те е обичал та да има омраза ...

miishell
06-29-2010, 17:42
Дефинирай "сближих ме" .........

britzy
06-29-2010, 17:50
Емии бяхме супер добри приятели.Как да ти обясня-постоянно заедно.
А за омразата-аз го обичаХ,сега го мразя.И ми е интересно някой друг бил ли е така-влюбен и после да иска да изтрие този човек от лицето на Земята?

miishell
06-29-2010, 17:56
Емии бяхме супер добри приятели.Как да ти обясня-постоянно заедно.
А за омразата-аз го обичаХ,сега го мразя.И ми е интересно някой друг бил ли е така-влюбен и после да иска да истрие този човек от лицето на Земята?

Била съм, ДА! Той знае ли, че си била влюбена в него през това време? ....защотото приятелството и любовта не са особено съвместими, при условие, че нямате връзка.

britzy
06-29-2010, 17:58
Емии бяхме супер добри приятели.Как да ти обясня-постоянно заедно.
А за омразата-аз го обичаХ,сега го мразя.И ми е интересно някой друг бил ли е така-влюбен и после да иска да истрие този човек от лицето на Земята?

Била съм, ДА! Той знае ли, че си била влюбена в него през това време? ....защотото приятелството и любовта не са особено съвместими, при условие, че нямате връзка.

Знае..това е лошото.Просто много ме заболя иии.Вече не ми пука.

Elenichkaa
06-29-2010, 18:03
Емии бяхме супер добри приятели.Как да ти обясня-постоянно заедно.
А за омразата-аз го обичаХ,сега го мразя.И ми е интересно някой друг бил ли е така-влюбен и после да иска да истрие този човек от лицето на Земята?
ами когато си създадеш погрешно м нение за някой,и той ти покаже,че грешиш и не е такъв,за какъвто го мислиш,същия човек ти пада в очите и започваш да изпитваш гняв и отвръщение(в случая ти го наричаш омраза).Това не е омраза(прекалено силно казано)!
Просто разочарование.А характерът ти е такъв(предполагам),че не понася да не се окажеш права в мнението си някого(камо ли гадже или просто приятел).
:-o

cherinka
06-29-2010, 18:03
е що пък да не? и тати мрази мама след 25 годишен брак, нито иска да я чува/вижда/има някакъв контакт с нея, а преди й се е вричал във вечна обич и дрън-дрън

(не напразно споменавам "дрън-дрън", щото всичко честно казано е "дрън-дрън") 8-)

britzy
06-29-2010, 18:06
Точно дрън дрън си е-само некфи приказки празни

Лошото в мене е,че не понасям да съм отхвърляна.Имам слабохарактие или нещо такова-затварям се в себе си и търся вината в мен,а тя не е в мене.Някак си...оф не знам

miishell
06-29-2010, 18:12
Точно дрън дрън си е-само некфи приказки празни

Лошото в мене е,че не понасям да съм отхвърляна.Имам слабохарактие или нещо такова-затварям се в себе си и търся вината в мен,а тя не е в мене.Някак си...оф не знам

След като казваш, че вината не е в теб.. означава, че го осъзнаваш. А след като вече нямаш чувства към него (което нещо все пак ме съмнява) значи - проблема е решен. Просто не го мисли толокова, в край на сметка....какъв приятел би било това? Гледай по положително - поне си разбрала "що за стока е"!

britzy
06-29-2010, 18:16
Точно дрън дрън си е-само некфи приказки празни

Лошото в мене е,че не понасям да съм отхвърляна.Имам слабохарактие или нещо такова-затварям се в себе си и търся вината в мен,а тя не е в мене.Някак си...оф не знам

След като казваш, че вината не е в теб.. означава, че го осъзнаваш. А след като вече нямаш чувства към него (което нещо все пак ме съмнява) значи - проблема е решен. Просто не го мисли толокова, в край на сметка....какъв приятел би било това? Гледай по положително - поне си разбрала "що за стока е"!

Ох мерси.Трябваше ми някой ,който ще погледне от друг ъгъл ситуацията.Осъзнах какъв е -яд ме е ,че съм се излагала и залъгвала.Ноо лайф ис лайф

mArMaLaDkA
06-29-2010, 18:20
Яд те е, 'щото са ти наранили егото - точно, кратко и ясно.
Не е било тва най-правилния начин момчето да ти каже, че вече си има дама за бала, но все пак ти го е казал, нали?

britzy
06-29-2010, 18:22
Яд те е, 'щото са ти наранили егото - точно, кратко и ясно.
Не е било тва най-правилния начин момчето да ти каже, че вече си има дама за бала, но все пак ти го е казал, нали?
питах го-каза"Сега се занимавам с друго момиче"Давал ми е сигнали,които съм приела грешно.Да-егото ми също страда.Ще се оправя

3oPuTy
06-29-2010, 18:24
1.Да,възможно е да се мразите толкова много.
2.УаУ ... Мизерник е,защото ти е отказал ... Лелеее да ти имам начина на мислене :lol:

britzy
06-29-2010, 18:26
1.Да,възможно е да се мразите толкова много.
2.УаУ ... Мизерник е,защото ти е отказал ... Лелеее да ти имам начина на мислене :lol:
Добре нарекох го така,защото ми е криво-а не щото ми е отказал.Ти ако си бясна и ти ще направиш нещо такова

3oPuTy
06-29-2010, 18:36
Н-И-К-О-Г-А!!!
Колкото и да съм изнервена ВИНАГИ мисля преди да кажа нещо!!!

britzy
06-29-2010, 18:43
Еми аз съм импулсивна
ПП-никога не казвай никога :-)

soul1199
06-29-2010, 19:26
не ти,а той губи

britzy
06-29-2010, 19:30
не ти,а той губи

:) :) :)

britzy
06-29-2010, 20:02
Не е омраза,ядосана си и за това пресилваш нещата.. Но определено можеш да го ненавиждаш/да си му бясна/да не искаш да ти се мярка пред очите.. и т.н. Успокой се,тегли му една майна и както казаха по-нагоре- той губи.. :-)
Мерси :-) :-)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 20:07
Възможно е, нали знаеш, че границата между любовта и омразата е доста малка.Предполагам момчето има заслуги за тази омраза.А не разбрах - той мрази ли те ?

britzy
06-29-2010, 20:10
Възможно е, нали знаеш, че границата между любовта и омразата е доста малка.Предполагам момчето има заслуги за тази омраза.А не разбрах - той мрази ли те ?
има заслуга и не -той не ме мрази

fenastz
06-29-2010, 20:33
ДА!!! БАСИ НАДУТИЯ ЧЕРВЕЙ !!! Ако бях на твое място щях да го накарам яко да ревнува - кво си мисли тоя ?! :-x

loliii
06-29-2010, 20:42
Емии бяхме супер добри приятели.Как да ти обясня-постоянно заедно.
А за омразата-аз го обичаХ,сега го мразя.И ми е интересно някой друг бил ли е така-влюбен и после да иска да истрие този човек от лицето на Земята?

Била съм, ДА! Той знае ли, че си била влюбена в него през това време? ....защотото приятелството и любовта не са особено съвместими, при условие, че нямате връзка.

Знае..това е лошото.Просто много ме заболя иии.Вече не ми пука.
Мразиш го защото е глупав, неразбран, пълен тъпанар, използвач, лицемер? Или защото просто горкото момче не е отвърнало на чувствата ти? Или ти си тъпата, с извинение, щом след 4 години разбираш, че той не е стока, или просто го намрази, защото осъзна, че не всеки добър човечец ще ти отвърне на любовта от "добри чувства"?

britzy
06-29-2010, 20:52
Уънтърфреш тоя не е оня от предната ми тема споко :)

ПТ-амии осъзнах,че не всеки отвръща на любовта.Както и да е.Ще се оправя-вече съм си есктра даже

britzy
06-29-2010, 20:56
Както тузаро казва-никога не се влюбвайте 8-)

loliii
06-29-2010, 21:00
Както тузаро казва-никога не се влюбвайте 8-)
:D :D По-точно "никгоа нес е вюлбватйе" ;) :D

britzy
06-30-2010, 05:15
Както тузаро казва-никога не се влюбвайте 8-)
:D :D По-точно "никгоа нес е вюлбватйе" ;) :D

:razz: :razz:

valdesbg
06-30-2010, 06:27
Ахахахха баси филмираната темичка.

Като строиш къщи върху плаващи пясъци.. така ще е. Сама си си виновна, хич не намесвай момчето. Одраскали са ти егото и дай да вдигнем олелия до бога.

mynichka
06-30-2010, 06:56
Да, възможно е

Rebus
06-30-2010, 07:44
Ахахахха баси филмираната темичка.

Като строиш къщи върху плаващи пясъци.. така ще е. Сама си си виновна, хич не намесвай момчето. Одраскали са ти егото и дай да вдигнем олелия до бога.

Добре казано!Какво е виновен,че не иска да е с теб?

nerazbranoZLO
06-30-2010, 08:00
Както тузаро казва-никога не се влюбвайте 8-)
:D :D По-точно "никгоа нес е вюлбватйе" ;) :D

:razz: :razz:

Или по-скоро:
ниикога не се вл'бвайте
тва е найп голямата грешка която моеж да нрапвите
OFT:
BTW: Здрасти britzy! отдавна не съм влизал във форума....

LoVe3e
06-30-2010, 10:36
Да бях много влюбена в едно момче но сега не, че чак го мразя просто не контактувам с него а и не искам чувствам си се добре без него и всичките му лъжи :P

britzy
06-30-2010, 11:09
Както тузаро казва-никога не се влюбвайте 8-)
:D :D По-точно "никгоа нес е вюлбватйе" ;) :D

:razz: :razz:

Или по-скоро:
ниикога не се вл'бвайте
тва е найп голямата грешка която моеж да нрапвите
OFT:
BTW: Здрасти britzy! отдавна не съм влизал във форума....

Хееей ,здравей как си :-)

britzy
06-30-2010, 11:10
Да бях много влюбена в едно момче но сега не, че чак го мразя просто не контактувам с него а и не искам чувствам си се добре без него и всичките му лъжи :P
така е най-добре

britzy
06-30-2010, 11:11
Ахахахха баси филмираната темичка.

Като строиш къщи върху плаващи пясъци.. така ще е. Сама си си виновна, хич не намесвай момчето. Одраскали са ти егото и дай да вдигнем олелия до бога.

Добре казано!Какво е виновен,че не иска да е с теб?

Ми преди искаше и сега ме издразни това,че си сменя мнението като гащи