PDA

View Full Version : заслужава ли си ?



hackme
06-29-2010, 18:57
Здравейте незнам от каде да почна преди няколко месеца се разделих с момичето ,което наистина съм обичал .. вината беше в мен успях да направя куп простотий за много кратко време дори колкото и долно да звучи и посегнах редете ме колкото искате знам си вината ... осъзнал съм си грешките та да почна по същество .. след мен тя си хвана друг приятел но все още ме обичаше виждах го в очите и понеже я познавам по добре и от най - добрите и приятелки успях да и повлиая с няколко психологически трика звъннах и една вечер уж с предтекст да я чуя как е и другите обичайни причини които са далече от истинската причина да и званя ... успях да и припомня какво е било докато е била с мен тя започна да осъзнава каква разликата от сега с настоящият и преди с мен не след дълго го скъса започнахме по активни контакти направих огромната грешка да и кажа какво чувствам все още към нея и тя започна да се прави отново на интересна защото видя че отново мога да съм и в ръцете и съм готов на всичко за нея тогава аз реших да спра да се занимавам с нея не след дълго се появи следващият и приятел докато беше с него тя ме потърси започнахме да общуваме пак излязохме и се получи така ,че я целунах на другия ден разбрах че е избрала да е с въпросният и приятел бях откачил и се бях сдухал супер много сега след толкова месеци прекарани в постоянни ядове заради нея се чудя заслужава ли си да се боря за нея ?! разумът ми казва не ... сърцето да ... зодия везни съм все пак :lol: благодаря за съветите предварително

LadyDi
06-29-2010, 19:16
Изобщо не си заслужава тя да се хваща пак с теб. Ти си прочетена книга.

miishell
06-29-2010, 19:21
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
LadyDi

hackme
06-29-2010, 19:38
Изобщо не си заслужава тя да се хваща пак с теб. Ти си прочетена книга.

Не е въпроса дали тя ще се хване пак с мен а дали аз да го направя съжалявам ,но ми е странно как модераторите могат да пишат без дори да прочетат в каква тема пишат ама важното е да кажем нещо няма значение дали има нещо полезно в него нали :grin:

LadyDi
06-29-2010, 19:42
Напротив, прочетох ти темата.
3 неща ми се набиха в очите:

вината беше в мен успях да направя куп простотий за много кратко време дори колкото и долно да звучи и посегнах редете ме колкото искате знам си вината

направих огромната грешка да и кажа какво чувствам все още към нея и тя започна да се прави отново на интересна защото видя че отново мога да съм и в ръцете и съм готов на всичко за нея

понеже я познавам по добре и от най - добрите и приятелки успях да и повлиая с няколко психологически трика

Казано вкратце: Имаш прекалено високото самочувствие, че имаш някакво влияние върху някого, след като сам си си окъкал пейзажа предварително. Според мен, не ти си си поиграл психологически, а тя те е поводила за носа известно време. Което впрочем (може и да греша) ми се струва, че си си заслужил.

brutaLxxbunny
06-29-2010, 19:54
Ако аз бях нея,нямаше да се занимавам с теб.Лично мнение де .. все пак има много други фактори,които ние не можем да видим от историята ти .. може би приятелката ти има друга гледна точка за случилото се? Поговорете и я разбери.

hackme
06-29-2010, 19:57
ами грешиш аз че съм си го заслужавил да ми е гадно си е така но никога не съм се оставял някои да ме води за носът колкото и силни чувства да имам към нея а относно самочувстието както го наричаш ти .. макар че за това не е точната думичка .. просто си знам възможностите и знам че квото и да става винаги когато ме вижда ще вижда момчето което не е просто прочетената книга :) а сега осъзнавам че няма голяма полза да споделям такива работи из нета щото всичко в тези случаи е твърде индивидуално за всеки човек по отделно и едва ли някой ще успее да ми даде полезен съвет като гледам мерси все пак

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 20:03
И двамата имате известна вина за случилото се.Ти не си имал никакво право да я удряш и прочие, но пък и тя от своя страна има вина за следващите си дейвствия.Все пак мисля, че по-голямата част от вината е в теб.Най-добре ще е да продължиш напред и да си намериш друга.Не се вкарвай във филми, че не можеш да я забравиш, тя е единствена, само нея ще обичаш и т.н.Няма незабравими. ;)