PDA

View Full Version : пак сичко се прецака с лиглата ми....



dido933
06-29-2010, 19:00
така..пак съм аз;д значи работите вървят на зле..Неска отивам на у-ще с целта да се оправя с моето момиче.И отивам при нея,казах и колко много съжалявам за работите със Стела,колко я обичам,абе мисля,че я размекнах..И докато обяснявах,че давам мило и драго за нея,мина Стела..и вика:Айде слънце,чао после ще се чуем и само осетих как хубав шамар се лепна на лицето ми,,мисля,че бях казал,че тренира кик-бокс..а Стела...нз,аз не съм си говорил нищо с нея откакто ''ходихме'', нито пък искам да си говоря с нея..И сега затънах още по-навътре заради нея.А си искам моето момиче.Утре завършваме,тя до 15 септември няма да ми вдигне телефона,няма да ми отговори в скайп,защото е страшно ината и утре трябва да оправя нещата с нея..кажете ми как за бога ?!

mArMaLaDkA
06-29-2010, 19:02
не съм ти чела всичките теми, нямам и желание. Спри да питаш за щяло и нещяло, ами си размърдай мозъчните клетки и започни да си решаваш проблемите сам.

soul1199
06-29-2010, 19:19
хващаш Стела под ръка и отивате при твойта,след което и пред двете казваш,че не я искаш Стела и да те остави намира и си готов

VinDiesel
06-29-2010, 19:39
Защо не й каза,че Стела нарочно го е казала,за да ви скара ...

beachy_bunny
06-29-2010, 19:44
Защо не й каза,че Стела нарочно го е казала,за да ви скара ...

Защото е тъп и ограничен ... или е просто яко във филма ..

sunshinepp
06-29-2010, 19:50
хващаш Стела под ръка и отивате при твойта,след което и пред двете казваш,че не я искаш Стела и да те остави намира и си готов

:)