PDA

View Full Version : Закуска в леглото



ChukBass
06-29-2010, 19:30
Добър вечер на всички! Ще карам направо по същество. В събота приятелката ми ще спи вкъщи и имам намерения на сутринта да и поднеса закуската в леглото. Взел съм лубимите и неща като бишкоти, ореховки и сок от касис. Обаче тук идва пробле с това че не ми идва на ум как да ги комбинирам (аранжирам) :-o :-o :-o . Бих искал няколко съвета най вече от момичетата и ако може да предложат какво още мога да вклуча. Благодаря предварително! :) :) :)

MaLkaTa_LaDy
06-29-2010, 19:33
Ако можеш да готвиш, направи и палачинки (sun) ^^

ChukBass
06-29-2010, 20:46
Може да се пробвам. :grin: :grin: :grin:


Други идеи?

loliii
06-29-2010, 20:53
Къв е тоя педал на аватара ти дето е направил кокоше дупе? :D Момче с картинка на някъв "сексии" мъж нещо не върви... :D Ако искаш си облечи нощничката и закуската в леглото ще бъде просто невероятна.. :oops: 8-)

ShtrudeL
06-29-2010, 21:05
Направи й това

http://biskvitka.net/2009/09/02/page,1,2,neveroqten_desert.html

BiGBaDWolF
06-29-2010, 21:11
Включи целувка по челото за събуждане и думите ''ОБИЧАМ ТЕ'' :)

razores
06-29-2010, 21:11
Направи й това

http://biskvitka.net/2009/09/02/page,1,2,neveroqten_desert.html


Много е яко :)

ShtrudeL
06-29-2010, 21:16
Ако бях на твое място щях да изпеча малко кексче и да го полея с течен чоколад и и да го поръся с шоколадови цветни пръчици. + щях да добавя една БЯЛА красива,нежна роза. По-красиви са от червените. Но пък кексчето не става за закуска...но пък аз бих го изяла. Оо ^^ Палачинките са добра идея.

ArjenRobben
06-29-2010, 21:24
Палачинките не стават особено бързо.

umri
06-29-2010, 21:24
Много е важно как ще го изиграеш това. Може да има положителен ефект, но има много голяма вероятност да ти изиграе лоша шега. Според мен не го прави. Ако евентуално стане много сериозно с нея и много пъти идва да спи у вас, чак тогава го направи. Иначе ще си помисли, че си шматка и едва ли не си и даденост. Ще омръзнеш прекалено бързо. Дано в плановете ти да има и секс, защото ако няма секс, а има закуска... по-добре иди на терапия.

VinDiesel
06-29-2010, 21:27
Много,грешно си се насочил към момичетата.Навсякаде търсят майстор готвач,не готвачка.По телевизията,дават предавания,за сладкари,готвачи,световно известни и са все мъже :).На мен ми идват много идей на момента..

ShtrudeL
06-29-2010, 21:35
Много е важно как ще го изиграеш това. Може да има положителен ефект, но има много голяма вероятност да ти изиграе лоша шега. Според мен не го прави. Ако евентуално стане много сериозно с нея и много пъти идва да спи у вас, чак тогава го направи. Иначе ще си помисли, че си шматка и едва ли не си и даденост. Ще омръзнеш прекалено бързо. Дано в плановете ти да има и секс, защото ако няма секс, а има закуска... по-добре иди на терапия.

Страшно тъпо. Какво лошо има в тва да й направи закуска? Страшно мило е.

hahavteen
06-29-2010, 21:50
Страшно мило е да й направи закуска.
Според мен ако идеята е да не я събудиш купи нещо готово или полуготово. Моя любим взима готови палачинки които се слагат само за 2 минути в тигана. Много са вкусни. Може някакви мъфинси или кекчета да вземеш. Ако тя знае какво я очаква можеш да й направиш сам палачинките или там каквото си решиш. Аз и на един сандвич бих се зарадвала. Ако го изрежеш във формата на сърце или "нарисуваш"/"напишеш" нещо отгоре с кетчуп ще е хем вкусно хем романтично :D . Аранжирането не е толкова важно макар че можеш малко да декорираш с течен шоколад примерно. Всичко зависи от това какво ще й сервираш. :-o

Tedchy
06-29-2010, 22:02
Страшно мило е да й направи закуска.
Според мен ако идеята е да не я събудиш купи нещо готово или полуготово. Моя любим взима готови палачинки които се слагат само за 2 минути в тигана. Много са вкусни. Може някакви мъфинси или кекчета да вземеш. Ако тя знае какво я очаква можеш да й направиш сам палачинките или там каквото си решиш. Аз и на един сандвич бих се зарадвала. Ако го изрежеш във формата на сърце или "нарисуваш"/"напишеш" нещо отгоре с кетчуп ще е хем вкусно хем романтично :D . Аранжирането не е толкова важно макар че можеш малко да декорираш с течен шоколад примерно. Всичко зависи от това какво ще й сервираш. :-o
... и какво въображение имаш

umri
06-29-2010, 22:15
Много е важно как ще го изиграеш това. Може да има положителен ефект, но има много голяма вероятност да ти изиграе лоша шега. Според мен не го прави. Ако евентуално стане много сериозно с нея и много пъти идва да спи у вас, чак тогава го направи. Иначе ще си помисли, че си шматка и едва ли не си и даденост. Ще омръзнеш прекалено бързо. Дано в плановете ти да има и секс, защото ако няма секс, а има закуска... по-добре иди на терапия.

Страшно тъпо. Какво лошо има в тва да й направи закуска? Страшно мило е.
Точно това, което ти каза. :lol:

ShtrudeL
06-29-2010, 22:19
Да мило е. Какво лошо има в това? На мен ако ми направят такъв мил жест ще се зарадвам много.

woshata
06-30-2010, 08:26
Направи й това

http://biskvitka.net/2009/09/02/page,1,2,neveroqten_desert.html :shock: Много е якоооооооооо

3oPuTy
06-30-2010, 08:45
Според мен трябва добре да знаеш,какво обича да закусва.Не говоря за определена храна,а за това дали обича сладко или солено.
Аз лично бих избягала в банята ако моя ми поднесе за закуска нещо сладко :smt078 Просто организма ми е такъв,че ако дори ми замирише на нещо сладко рано сутрин и пак мога да повърна :? Също така не мога да ям и тежки храни по това време ...

Иначе като цяло идеята ти е супер :)

LoVe3e
06-30-2010, 10:03
Да наистина трябва да знаеш какво обича тя да закусва...Аранжировката не е толкова важна според мен каквото и да и поднесеш с думите "Добро Утро Миличко..Обичам Те !! " ще бъде перфектно !! :P

m0n4yyy
06-30-2010, 10:23
Много е важно как ще го изиграеш това. Може да има положителен ефект, но има много голяма вероятност да ти изиграе лоша шега. Според мен не го прави. Ако евентуално стане много сериозно с нея и много пъти идва да спи у вас, чак тогава го направи. Иначе ще си помисли, че си шматка и едва ли не си и даденост. Ще омръзнеш прекалено бързо. Дано в плановете ти да има и секс, защото ако няма секс, а има закуска... по-добре иди на терапия.

Не той, а ти си този, който не е в час. Такива като теб, в чиито глави се върти само думичката "секс", омръзват по- бързо. :) Малко са момчетата днес, поднасящи на половинката си закуска в леглото и поздравявам автора за страхотната идея ..

Идеята на BiGBaDWolF, включена към добре аранжираната закуска ще бъде възможно най- хубавото начало на деня за едно момиче.

А ако не ти се занимава с палачинки, купи гофрети и някаква заливка (става и за сладолед) .. бързо и оригинално. Успех. :) :)

FancyGirl
06-30-2010, 11:03
Толкова е сладко това което искаш да й направиш.
Попитай кой я любимата и храна, можеш както казаха палачинки, сандвичи, спагети, макарони.
И ето това е много сладко http://aivanova.blogspot.com/2009/06/blog-post_27.html
но все пак трябва да е нещо по-лесно и бързо за приготвяне, че ще я събудиш докато ги направиш. Успех