PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Atanasov922
06-29-2010, 19:31
Незнам какво да направя в следния случай.Имах приятелка за 4 месеца влюбих се ужасно много в нея но тя се върна при бившият си.Такаа, след 4 дена ми звънна видяхме се на кафе работи,и пак тръгнахме и след 2-3 седмици пак скъсахме.Причината за всичко това беше,че бях твърде голямо лапе и сега искам да и докажа,че съм се променил и че държа на нея само,че тя ми изръси нещо от сорта ... за лятото искам да съм свободна и ако след лятото искам връзка ще ти звънна сега искам да купонясвам,сега ми е времето и т.н.Чуваме се от време на време но не мога да я изкарам навънка.И незнам дали постъпвам правилно като я преследвам още.И искам съвет от по опитните дали има смисъл да го правя или гоня дух.

miishell
06-29-2010, 19:43
Ще трябва да те разочаровам... "искам са съм свободна за лятото" определено моментално би трябвало да те накара да се откажеш от нея. Щом не е проявила интерес сега, няма да го има и след 3 месеца, особено след като е поставила въпроса по този начин. Успех все пак! ;)

radeberger
06-29-2010, 19:54
Не знае какво иска . Според мен не си заслужава да си късаш нервите заради такива .

mArMaLaDkA
06-29-2010, 19:56
Късате, събирате се за две седмици, после пак късате, тя се връща при бившия си, ти пък си бил голям дечко, тя пък искала да е свободна точно, когато ти си се наканил да се променяш... Доста се разминавате в желанията си, ми се струва. Харесай си някоя друга, която по възможност да не заритва, че иска бившия си при всеки спор помежду ви.