PDA

View Full Version : Тае-Бо с Били Бланкс



stef98
06-29-2010, 19:54
Така. Като за начало се извинявам за тъпото заглавие. 8-) Значи правила съм преди месец тези упражнения - http://www.youtube.com/watch?v=GP-ADSVstD0 /като давам линка за 1 част имам впредвид и останалите 4/. Искам да отслабна... и аз незнам колко кг... зависи... ако потръгне... Та идеята ми е като включа 30 мин. каране на велосипед и горе-долу здравословно хранене (сега имам повече време да си обмисля менюто нали съм във ваканция :grin: ) за колко време може да сваля някое друго килце. Ако сте пробвали запишете впечатления... Общо искам да разбера колко пъти седмично (мисля че ще трябва всеки ден :razz: ). Съжалявам ако има друга такава тема или ако цялостното и оформление ви се стори глупаво, но просто нямах време.

zlatnata_ribkaaa
06-30-2010, 08:37
Аз си тренирах вкъщи 3 пъти седмично по 1 ч. , първоначално с филмчето за начиаещи после с това за напреднали . Няма точно определени килограми , които се свалят за определено време , зависи ти колко имаш нужда да свалиш . Мн. е приятно , но не го прави всеки ден първо мускулите ти няма да са отпочинали и ще се натрупа умора , второ ще ти писне на втората седмица , успех :) :) :) .