PDA

View Full Version : Неудобство,притеснение.



blush4e
06-29-2010, 20:07
Девствена съм,имам си приятел ,с който сме заедно от години и имаме невероятно желание да правим любов.Аз съм сигурна в него,много го обичам ,но се притеснявам от момента в който ще потече кръв (ако има такава) мисля,че ще се чувствам некомфортно и ще ме е срам някак..Това може би ви навява на мисълта,че не съм готова още за тази стъпка..незнам но искам да съм с него..Вие момичета притеснявахте ли се от това и как постъпихте в момент, като този?

miishell
06-29-2010, 20:10
Има стотици теми за първия път и ето, че продължават да се появяват...... разбира се, че всеки се е притеснявал. А щом го искаш и сте заедно от години, мисля че си намерила подходящия. :)

UnaBletoLoVeU
06-29-2010, 20:12
Страх ме беше само за чаршафите, защото не бяхме нито у нас, нито у тях.
В крайна сметка кръв нямаше на момента, а сутринта, когато отидох да пишкам. :D

t0d1t0
06-29-2010, 20:27
Може да има,може да няма... Какво ще се притесняваш толкова... Успокой се и се наслаждавай на момента.

OneBoy
06-29-2010, 20:38
Баси чудя се кав е тоя дет седи на сухо с години да те чака да ти дойде кефа да му пуснеш,ко му мислиш толкова момчето явно си е заслужило чакането пийни 1 2 водки стисни малко зъби и тва е :(

BiGBaDWolF
06-29-2010, 21:07
Да ти имам ''страховете''...

babity
06-29-2010, 23:44
Първо: Абе ей, пръдльовци, вие да не сте се родили с опит? Или сигурно не сте си треперили на малките пишки дали ще изкарат и как първия път? К'во се подигравате и сте много големи? 'Ми кат' сте толкова учудени и потресени - спокойно можете да напуснете, мамка му. Сексът все още е АКТ НА ИНТИМНОСТ МЕЖДУ ДВАМА ВЛЮБЕНИ, не е само клатене и гимнастики.

Към авторката: няма от какво да се притесняваш. И да има и да няма - не е страшно. Ако мислиш, че ще се почувстваш по - сигруна сподели с половинката си за притесненията си. Когато в крайна смека се решите да предприемете тази стъпка просто се постарайте да си осигурите максимално спокойствие и комфорт и просто се насладете на момента. :)

bonibonkz
06-30-2010, 06:22
Мила ако наистина обичаш това момче и сте от дълго време заедно не виждам какво трябва да те притеснява някаква си кръв,а и не е сигурно че на теб ще ти потече.При едни момичете има само болка,при други само кръбюв,а при мен имаше и двете даже,но за момент не съм се притеснила от приятеля ми :) Отпусни се,това е най-важното и мисли за след това как ще е :grin: айди поздрави и дано всичко мине добре,много любов ви желая :-)

LoVe3e
06-30-2010, 06:53
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

FiRe_LaDy
06-30-2010, 08:31
При мен нямаше кръв,но при теб и да има не си мисли,че ще е кой знае колко.Притеснение ... почти го нямаше при мен,защото бях наистина готова и го исках.Бях изчакала достатъчно.

marilyn
06-30-2010, 18:35
Мацка няма да ти изтече кръвта, не бой се! На мен ми тече малко, но нямаше по чаршафите, а само по презерватива и после малко след като си тръгнах от апартамента на момчето забелязах, че е текла. А може и да нямаш кръв. :):)

therichbitch
06-30-2010, 19:31
какво ще рече ГОДИНИ? :shock: :shock:

Извинявай, но ако сте над 15-6 и става дума за 2-3 или даже повече години, не мисля, че не е заслужил да преглътнеш малко притесненията си..От друга страна- може и да не те е чакал...

monincetyyy
06-30-2010, 19:37
просто до вас нека има салфетки за всеки случай и се успокой и действай. а и както казаха по горе е добре да споделиш с него така ще е по внимателен с теб :)

ladykeisy
06-30-2010, 19:45
Не виждам причина, поради която да се притесняваш.Всички сме минали по този път.Няма да си първата, нито последната. Отпусни се и му кажи да те пази. Успех.

darkwoods
06-30-2010, 22:07
Не виждам причина, поради която да се притесняваш.Всички сме минали по този път.Няма да си първата, нито последната. Отпусни се и му кажи да те пази. Успех.
+1