PDA

View Full Version : Той се пропи заради мен



icess6661
06-30-2010, 08:51
Здравейте , Имах приятел с който бяхме малко повече от 2 години заедно. Но последните няколко седмици той започна да ме ревнува прекалено много и да ми забранява даже да се гримирам. Аз скъсах с него , а след няколко дни той дойде в къщи пиян и караше колата си. Много искам да му помогна , но аз вече нямам чувства към него даже в момента завързвам нова връзка. Моля ви помогнете ми

LadyDi
06-30-2010, 08:54
Хората за това са хора, защото трябва да могат да направят свой собствен избор. Той е избрал да направи това и отговорността си лежи изцяло на неговите рамене.
А ти трябва да се научиш като затваряш страница, да затваряш докрай.

3oPuTy
06-30-2010, 08:56
Интересно ми е как след 2 годишна връзка си решила да започнеш нова толкова бързо?! :-o
Явно не си имала чувства към него още от самото начало :?
Що се отнася до него - така е решил,така е направил.Ти си НИКОЯ в живота му и не трябва да се месиш в него.

cherinka
06-30-2010, 09:01
Остави го човека да си пие!

SunnyGiirl
06-30-2010, 09:08
Чудно ми е,как толкова бързо реши да започнеш нова връзка..При условия,че сте повече от 2 години заедно,би трябвало и да се чувстваш зле..Но май си нямала никакви чувства към него още от самото начало..
Както и да е..Вече си никоя в живота му и нямаш право да му се бъркаш..Но ако искаш се опитай да поговориш с него,но едва ли ще му помогнеш..Прави го,защото е наранен след тази раздяла..А ти пък даже си решила да започнеш и нова връзка...О.о.

FlashMX
06-30-2010, 09:10
Кофти му е на човека. С мен постъпиха по подобен начин. Всичко добре голяма любов ,щастие.. и за два дена всичко се срути. Вече не само , че незнача нищо за нея а съм дори и пречка...И аз бях така в началото. Почти всяка вечер пиян. Остави го . Не го търси. Според мен само по лошо можеш да направиш. Единственото е да кажеш да някой негов близък да го наблюдава и да не му дава да кара пиян за да не се утрепе човека.

icess6661
06-30-2010, 09:11
Разбира се че ми е криво. Но и не сме скъсали вчера примерно , това стана преди 2 месеца.

kalpazanka
06-30-2010, 09:14
И два месеца са напълно достатъчно да загърбиш сериозна връзка? :smt012

woshata
06-30-2010, 09:21
Мне, не сте прави. Ако ревността му е била толкова голяма, че и е забранил да се гримира, значи и преди това е правил сцени, дори по-малки. А многото ревност обикновено подтиква точно към това, което се опитват да предотвратят. Скъсала си с него- ОК. Не сте прави и за тва, че вече е никоя и не трябва да му се меси. След 2 годишна връзка хората няма как да са си никакви, вярно че момчето не е малко дете, но нима ако има нужда от помощ, дори да не го съзнава, момичето да не му помогне ? Поговори с него, обясни му ситуацията, щом кара кола значи не сте на по 15.. и предполагам ще се разберете, нормално да му е гадно.. амаа..

JustAngel
06-30-2010, 10:24
Забранявал ти е да се гримирваш ?! :shock: :shock: :shock: То бива ревност бива...но чак толкова :D :grin: :D :razz: Добре, че си го зарязала :) А за пиенето - остави го, нека си пие :) Теб това не те засяга вече :)

BiGBaDWolF
06-30-2010, 11:10
Пропии се и ти.. И че си пиете заедно без лоши чувства.. От каде знаеш че се пропил по тебе от мъка а не от радост .. ? Едни пият от мъка други от радост.. Аз от сабале!

babity
06-30-2010, 11:15
Мен лично ме развълнува тази част:


той дойде в къщи пиян и караше колата си

И в хола ли караше? Колко ви е голям хола? А каква кола кара? :-o

valdesbg
06-30-2010, 11:22
Заставам изцяло зад поста на Марина.

Бил съм и от двете страни и знам за какво става въпрос. Макар и да не ставаше дума за пиене, дилемата беше същата.

Щом сте разделени то нямате отговорност към действията един спрямо друг.

Калпазанке - откога времето за възстановяване е критерий за сериозността на връзката ти? И по важното.. защо да е критерий?

LadyDi
06-30-2010, 11:35
Още повече, да не говорим, че някои младежи/девойки посягат към саморазрушителното поведение с цел да предизвикат съжаление/съчувствие в бившата половинка, с надеждата, че това ще го/я върне.

Не става така. Затова й казвам да затваря страницата и каквото прави той от тук нататък си е изцяло негова отговорност.

Не може да се чувствш отговорен за всеки. Хората имат РАЗУМ. Ако не знаят как да го ползват, проблемът си е техен.

winterfresh4o, била съм потърпевша. И сега си мисля, че ако той ми беше хлопнал вратата категорично, щях да си спестя много глупости. Била съм и от другата страна, знам и колко е мъчително да си с някого, не защото го обичаш, а защото те е страх да не направи нещо "от мъка".

bobito_th
06-30-2010, 11:47
Интересно ми е как след 2 годишна връзка си решила да започнеш нова толкова бързо?! :-o
Явно не си имала чувства към него още от самото начало :?
Що се отнася до него - така е решил,така е направил.Ти си НИКОЯ в живота му и не трябва да се месиш в него.

Точно това си помислих и аз.. Не те е срам ^

bilqnavod
06-30-2010, 12:37
Хората за това са хора, защото трябва да могат да направят свой собствен избор. Той е избрал да направи това и отговорността си лежи изцяло на неговите рамене.
А ти трябва да се научиш като затваряш страница, да затваряш докрай.

Казваш край и това е!

Sofff
06-30-2010, 12:47
Ами поговори с него опитай се да му налееш малко акъл в главата в крайна сметка трябва да мисли като голям човек не като лапе ... да се пропиеш не е начина болката да спре ...

icess6661
06-30-2010, 13:32
Благодаря Ви много.

brutaLxxbunny
06-30-2010, 14:41
Според мен той е извършил най-жалкото нещо,което след като двама човека скъсат може да се направи - да се опита да събуди съчувствие в теб.Някой преди в темата също го беше казал.
Ти не си отговорна за ничий действия,освен за своите.

fenastz
06-30-2010, 18:42
Браво...