PDA

View Full Version : Тъпа работа



chambao
06-30-2010, 13:25
Да ви се изповядам искам..Значи на 17гд съм,а повечето ми приятели са 18+..През деня сички са на бачкане и вечер никой не му се излиза..1 ден в седмицата ходят на диско,а мен не ме пускат заради годините..И най-гадното е,че нямам контакти с момичета..Уча в училище само с момчета,тренирам футбол и вечерта няма с кой да изляза.. Не съм задръстен,но просто нямам компания с която да мога да изляза и да се забавлявам,а това води до "психични проблеми" ако ме разбирате..Това беше исках просто някой да знае какъв шибан живот водя в момента..

chambao
06-30-2010, 13:30
ти поне това правиш.Надявам се поне другата година да замивам извън българия в друг отбор..

xWandereRx
06-30-2010, 13:56
е па намери си друга компания, намери си работа ...

Concussion
06-30-2010, 17:11
е па намери си друга компания, намери си работа ...

+1 :)

GracelessIsDumb
06-30-2010, 17:15
еми и аз съм г/д така...и аз ходя на тренировки 5 пъти в седмицата, което си е убийствено и не ми остава време за личен живот, дори и лятото съм нон-стоп под напрежение заради състезания и т.н..приятелите ми не са много, повечето са просто ей тъй за разговори на свободна тема, иначе в даскало постоянно се говоря с по-големи от мене, ама те се нещо ме бъзикат ебати и аз се чудя с кого да си говоря 8-) ама сериозно да си говоря. Момчетата и повечето от момичетата пушат, ама на мене не ми остава време поне малко да си дръпна и те все нещо се заяждат с мене :o
Намери си работа, както казаха по-горе, е стани сервитьор, барман, чисти тоалетни, стани спасител на плажа нещо е такова ддз

Luscious_Heart
06-30-2010, 18:05
Сори, че ще използвам темата ти, за да се изповядвам и аз, но искам да знаеш, че не си сам.
Убедена съм, че проблемът е в мен, но не съм го открила. Където и да отида - аз просто не мога да си харесам хората, не ми допадат, не ми изгеждат достатъчно интелигентни. Аз изобщо не съм нещо гениално, но... някои са твърде елементарни. На тренировките не се разбираме и просто затова не им говоря. Като ходя на курса, поздравявам само 5-6 човека. Мислят ме за надута, но просто... не искам да се раздавам, както го правех преди - безпредметно.
А за любовта... Не си намирам компания със свестни момчета. Който ме привлече външно - от доста време насам, или е зает, или е идиот.

Axel_f
06-30-2010, 18:23
Спокойно на всички, на 17 животът изглежда гаден, особено ако нямаш гадже, но нещата ще се оправят рано или късно :) И аз не вярвах, но факт! :D

fenastz
06-30-2010, 18:39
Стани на 18.

chambao
06-30-2010, 18:49
Сори, че ще използвам темата ти, за да се изповядвам и аз, но искам да знаеш, че не си сам.
Убедена съм, че проблемът е в мен, но не съм го открила. Където и да отида - аз просто не мога да си харесам хората, не ми допадат, не ми изгеждат достатъчно интелигентни. Аз изобщо не съм нещо гениално, но... някои са твърде елементарни. На тренировките не се разбираме и просто затова не им говоря. Като ходя на курса, поздравявам само 5-6 човека. Мислят ме за надута, но просто... не искам да се раздавам, както го правех преди - безпредметно.
А за любовта... Не си намирам компания със свестни момчета. Който ме привлече външно - от доста време насам, или е зает, или е идиот.

а ти откаде си?! :D :D

Luscious_Heart
06-30-2010, 21:38
Сори, че ще използвам темата ти, за да се изповядвам и аз, но искам да знаеш, че не си сам.
Убедена съм, че проблемът е в мен, но не съм го открила. Където и да отида - аз просто не мога да си харесам хората, не ми допадат, не ми изгеждат достатъчно интелигентни. Аз изобщо не съм нещо гениално, но... някои са твърде елементарни. На тренировките не се разбираме и просто затова не им говоря. Като ходя на курса, поздравявам само 5-6 човека. Мислят ме за надута, но просто... не искам да се раздавам, както го правех преди - безпредметно.
А за любовта... Не си намирам компания със свестни момчета. Който ме привлече външно - от доста време насам, или е зает, или е идиот.

а ти откаде си?! :D :D
От Бургас.

chambao
06-30-2010, 21:47
ех аз съм от варна...