PDA

View Full Version : Проблем с половата система



glasgow144
06-30-2010, 14:44
Здравейте.Аз съм момче на 15 години.От известно време забелязах че тестисите и пиниса ми са намалили обема си.Постоянно ми се струва че ако се ударя в тестисите или пениса няма да усетя нищо.Когато пениса ми е в ерекция го усещам слабо,също това забелязах че не прави пъна ерекция.Забелязах също че левия ми тестис виси леко на долу и когато го мърдам с ръката си той сякаш се върти свободно.Относно тестисите забелязах че те са неправилен кръг.оттук вече идва и проблема че не заглеждам много момичета и следователно не си мисля перверзии свързани с тях.И още един въпрос : Дали намаляването на обема на тестисите може да доведе до промени на мъжките ми хормони и тялото ми да почне да се развива като женско.Моля ви помогнете ми,защото съм много притеснен

gandalfepi4
06-30-2010, 15:07
олелеее... ок, така:

1. спокойно, няма да ти стане нищо на хормоните. ако искаш тестостерон си попромени малко диетата (гугълни как), прави натоварващи упражнения и папкай повечко цинк

2. нормално е единият ти тaшaк да е по-надолу.

3. не знам какво имаш предвид под "свободно въртене" но ако говориш за самата гонада в "торбичката" (едно твърдо нещо вътре) че се върти свободо и това е нормално. само внимавай с въртенето че може да я усучеш и тогава става лошо

4. какво по дяволите имаш предвид под "неправилен кръг" ти да нямаш двуизмерни тaшaци???

5. ако само ти се струва че нищо няма да усетиш ако се удариш помоли някой приятел да те изрита в пакета и тогава ако не усетиш нищо се притеснявай

glasgow144
06-30-2010, 15:14
1.не са изцяло кръгли, а са леко удължени
2.ако се усучи какво мооже да стане
3.ако наистина при удара не усетя нищо това ще означава ли че тестисите ми са увредени.Не че съм пробвал но просто питам
И между другото питам защото от доста време мастурбирам и си мисля да не би от там да е дошъл проблема

OneBoy
06-30-2010, 15:24
Пич не искам да те плаша ама тва със смаляването на тестисите е доста притеснително ако питаш мен иди на уролог докато е време да не стане някоя беля,но най вероятно е недостиг на хормони лекар при всички положения :?

GoTiNiA29
06-30-2010, 15:34
Пич не искам да те плаша ама тва със смаляването на тестисите е доста притеснително ако питаш мен иди на уролог докато е време да не стане някоя беля,но най вероятно е недостиг на хормони лекар при всички положения :? мхм

gandalfepi4
06-30-2010, 15:53
1.не са изцяло кръгли, а са леко удължени
2.ако се усучи какво мооже да стане
3.ако наистина при удара не усетя нищо това ще означава ли че тестисите ми са увредени.Не че съм пробвал но просто питам
И между другото питам защото от доста време мастурбирам и си мисля да не би от там да е дошъл проблема

ми много ясно че няма да са кръгли, то гравитацията си бачка.

ако се усуче ще те боли и ще те режат но спокойно доста е рядко, просто не си бъркай из тaшaците и няма от какво да се притесняваш.

миии, да предполагам че да.

не мисля че такова нещо може да е дошло от мастурбиране.

какво разбираш под по-малки топки? като фъстъци ли? потърсииз гугъл ако немада ходиш на доктор че ние не сме уролози тука, само мога да ти кажа че по-притеснително е ако ти се уголемяват и туй то

glasgow144
06-30-2010, 16:13
1.не са изцяло кръгли, а са леко удължени
2.ако се усучи какво мооже да стане
3.ако наистина при удара не усетя нищо това ще означава ли че тестисите ми са увредени.Не че съм пробвал но просто питам
И между другото питам защото от доста време мастурбирам и си мисля да не би от там да е дошъл проблема

ми много ясно че няма да са кръгли, то гравитацията си бачка.

ако се усуче ще те боли и ще те режат но спокойно доста е рядко, просто не си бъркай из тaшaците и няма от какво да се притесняваш.

миии, да предполагам че да.

не мисля че такова нещо може да е дошло от мастурбиране.

какво разбираш под по-малки топки? като фъстъци ли? потърсииз гугъл ако немада ходиш на доктор че ние не сме уролози тука, само мога да ти кажа че по-притеснително е ако ти се уголемяват и туй то



Къде да потърся моля ви кажете.Какво точно да пиша в google за да излезйне инфо.Моля ви помогнете.И още един въпрос ако спра да бия чикии дали няма да стане някакъв проблем

OneBoy
06-30-2010, 16:26
Цитат : Къде да потърся моля ви кажете.Какво точно да пиша в google за да излезйне инфо.Моля ви помогнете.И още един въпрос ако спра да бия чикии дали няма да стане някакъв проблем --- Абе заеби го тва google иди на уролог и тва е няма нищо срамно нали за тва са докторите :-o

gandalfepi4
06-30-2010, 16:32
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

glasgow144
06-30-2010, 16:33
пич проблема е че съм от малък град,а пък и като малък ми правиха операция на тестисите от херния : постоянно ми се подуваха поради това че много ревах като малък и скачах от големи височини.направиха ми операция и до 15 години това за което ви разказах.

gandalfepi4
06-30-2010, 16:45
хммм, миии ангийски говориш ли? ако е така пробвай в този сайт

http://www.steadyhealth.com/index.php

или тук

http://www.wrongdiagnosis.com/index.html

или (доста по-несериозно) тук

http://answers.yahoo.com/

ако не можеш да се оправяш на английски отиди в опшънс на туулбар-а на гугъл (ако имаш такъв) и там можеш да го настроиш да ти превежда странци на бг, а за да пишеш теми можеш сравнително лесно с гугъл транслейт.

предполагам че в краен случай можеш да се обърнеш и към доктор тийн ама не му имай много вяра.