PDA

View Full Version : Притесняваме се от майка ми



supernatural2323
06-30-2010, 15:08
здравейте, аз съм момиче на 15 и от няколко седмици излизам с момче, което е на 23 . всичко е супер яко, освен факта че майка ми работи на няколко метра от кафето, където работи той и всяка вечер с нея ходим в това кафе и той адски мн се притеснява от нея...аз също. но по стечение на обстоятелствата няма начин да се виждаме другаде ...моля дайте съвет какво да правя :(

т.7
slun4ice

valdesbg
06-30-2010, 15:11
Хомо връзка?

Ако да - не одобрявам. И не искаш мнението ми.

Ако си изяла едно "и" - не се занимавай с глупости. После ще има много сълзи и сополи :)

GregoryHouse
06-30-2010, 15:11
Be straight...

supernatural2323
06-30-2010, 15:15
Кирилицата е задължителна!
slun4ice

GregoryHouse
06-30-2010, 15:22
Ами ко ти пречи майка ти? Няма да е мн хепи но се съмняям да е толкова ..., че да ти кажа няма да се виждаш с него. Просто и кажи и и покажи, че си отговорна и може да се довери на преценката ти и тва е. Успех.

SunnyGiirl
06-30-2010, 16:17
Той не е ли много голям за тебе ? Но както и да е..
Няма смисъл да се притесняваш..Все пак ти е майка,ще те разбере..Кажи й,че знаеш какво правиш и също така й кажи,че трябва да ти има доверие..Докажи й,че си достатъчно голяма и че може да ти се довери

sunshinepp
06-30-2010, 18:43
Аз не разбрах кое точно те притеснява?
майка ти - има ти доверие, какво лошо, че ходи без тебе!? Няма да ти вземе гаджето споко .. ;)

MyHomeBooks
06-30-2010, 19:24
Попринцип бих ти казала да не те е грижа за мнението на майка ти. Ама лично аз ще ти дам един съвет - разликата в годините ви наистина е голяма, така че си имай едно на ум дали е искрен с теб

GregoryHouse
06-30-2010, 20:56
Попринцип бих ти казала да не те е грижа за мнението на майка ти. Ама лично аз ще ти дам един съвет - разликата в годините ви наистина е голяма, така че си имай едно на ум дали е искрен с теб

По добре се тревожи за разликите в начина на мислене...а не се чуди само да ме изплющи ли е дошъл, щото по вероятния отговор е не. Освен ако не е мегаточаян и не може да забие нещо отчаяно на неговите години...но силно се надявам да не е така. Честно да ви кажа едва ли ще изкарате много, но си длъжна да опиташ :)

soul1199
06-30-2010, 20:58
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

GregoryHouse
06-30-2010, 20:59
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

Стига мрънка :D Ща изплюща :)

soul1199
06-30-2010, 21:04
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

Стига мрънка :D Ща изплюща :)аз не мрънкам,просто се отчайвам :(


Ща изплюща :)недей де :( :(

darkPaladin
06-30-2010, 21:04
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

Стига мрънка :D Ща изплюща :)


шшшш? внимавай с жената че да не и изневеря с тебе

няма да си дълго девствен анално

по темата кажи на майка си че искаш да идете другаде на кафе така ще си спокойна поне за малко

WhoopyDoo
06-30-2010, 21:12
Eми запознай го с майка си, и й кажи да оставя по- големи бакшиши, да може си те води напред- назад 8-)

GregoryHouse
06-30-2010, 21:16
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

Стига мрънка :D Ща изплюща :)


шшшш? внимавай с жената че да не и изневеря с тебе

няма да си дълго девствен анално

по темата кажи на майка си че искаш да идете другаде на кафе така ще си спокойна поне за малко

Стига мрънка и ти. Mind your own bussines :)

Иначе последната идея е добра, вместо майка ти да ти дава пари на него да му ги оставя на бакшиши. :D Той ще ги харчи по теб, ти ше си купуваш кфот искаш с тях и всички са щастливи без излишни средства :D

BiGBaDWolF
06-30-2010, 21:17
Страх го е, че майка ти няма да го хареше ... Може би заради възрастта... Това е признак че държи на теб !

soul1199
06-30-2010, 21:23
Стига мрънка и ти. Mind your own bussines :)

Иначе последната идея е добра, вместо майка ти да ти дава пари на него да му ги оставя на бакшиши. :D Той ще ги харчи по теб, ти ше си купуваш кфот искаш с тях и всички са щастливи без излишни средства :D[/quote]хаха

supernatural2323
06-30-2010, 21:23
ние принципно се разбираме супер добре знам че не е заради едното ebane а толкова време го чакам това момче че не е истина и няма начин да позволя нещо да ни раздели...поне на този етап

soul1199
06-30-2010, 21:25
ние принципно се разбираме супер добре знам че не е заради едното ebane а толкова време го чакам това момче че не е истина и няма начин да позволя нещо да ни раздели...поне на този етапхаха,глупости на търкалета,осъзнай се

WhoopyDoo
06-30-2010, 21:27
ние принципно се разбираме супер добре знам че не е заради едното ebane а толкова време го чакам това момче че не е истина и няма начин да позволя нещо да ни раздели...поне на този етапхаха,глупости на търкалета,осъзнай се
а така, куцо, кьораво, сакато, щом е с дупка, то е злато 8-)

supernatural2323
06-30-2010, 21:28
то ако му беше за това щеше да си намери някоя на неговата възраст а съм виждала голяма част от гаджетата му и са готини затова...хващам и не пускам ;)

soul1199
06-30-2010, 21:30
??? :razz: :razz: :razz:

UrbanLegend
06-30-2010, 23:07
1 не разбрах много много,но яко те е страх маминка да не разбере,че ходите не си ли даваш сметка,че ако не днес-утре,то след седмица все нещо ще се издънишп и ще ви барне
2 ако те е страх да не ти мяка,че е толкова по-голям заслужава ли си изобщо да се мъчите и двамата

supernatural2323
07-01-2010, 08:55
едно пояснение...тя знае за нас и няма нищо против проблема е че на него му е мн неудобно въпреки че се познават още преди да се запозная с него...

desiiinkaa
07-02-2010, 15:19
ем най - вероятно това да е просто някакъв срам .. или просто му е неудобно от майика ти защото разликата в годините ви доста голяма и понеже е той иска секс а никоя маика не иска детето му да започне да се е*е още от 15 годишна ............

mincheto
07-03-2010, 06:28
Много просто,виждайте се другаде.

Paramour
07-03-2010, 11:45
ние принципно се разбираме супер добре знам че не е заради едното ebane а толкова време го чакам това момче че не е истина и няма начин да позволя нещо да ни раздели...поне на този етапхаха,глупости на търкалета,осъзнай се
а така, куцо, кьораво, сакато, щом е с дупка, то е злато 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol:

по темата:
Не разбрах какъв е проблема, просто се виждайте другаде.

whocaress
07-03-2010, 11:54
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

как можеш да кажеш такова нещо като не познаваш нито единия човек, нито другия ;) жалка работа.. една моя приятелка тръгна с приятеля си на 15 той беше на 21 и вече 6 години са заедно :)

Jumbie483
07-03-2010, 11:59
Страх го е, че майка ти няма да го хареше ... Може би заради възрастта... Това е признак че държи на теб !

Може и да е признак, че се страхува майка и да не се опита да и налее малко мозък в главата. Жената трябва да ги знае по-добре такива, които излизат със 7-8 години по-малки от тях. 8-)

soul1199
07-03-2010, 18:59
оле и това доживях да чуя,по темата:няма да се получи м/у вас

как можеш да кажеш такова нещо като не познаваш нито единия човек, нито другия ;) жалка работа.. една моя приятелка тръгна с приятеля си на 15 той беше на 21 и вече 6 години са заедно :)ьаьа,аз то си личи от 100 км,че нищо няма да стане м/у тях,всеки си има мнение,затваряй си устата :P

EndlessVoid
07-03-2010, 19:07
проблема е че на него му е мн неудобно въпреки че се познават още преди да се запозная с него...

И тука ми изникнаха няколко мръсотии, но да се надяваме, че няма да са верни :lol:

kukli4kata001
07-03-2010, 19:10
Аз ако съм ти майка, не бих одобрила връзката! Все пак той е на 23, пък ти на 15. За да ходи с теб има 2 причини. или е изостанал(не в буквалният смисъл) или иска само едното Еб*не и ще те зареже. Просто не е приемливо момче на 23 да ходи с 15-годишна. Но айде да не отклонявам темата.

Нормално е,да се притесняваш от майка си,но все някога ще се наложи да я запознаеш с нег0. Все пак когато излизаш, съм сигурна,че тя ще иска да знае с кой, нали?