PDA

View Full Version : Защо се държи странно?



xdennyx
06-30-2010, 15:48
Харесвам едно момче от близо 2 години.Късахме и тръгвахме много пъти и аз незнам защо..Сега не ходим,но отношението му е много странно.Като ме види навън започва да ме обижда едва ли не,не казва нито "Здрасти" нито нищо.Според мен не е нормално след толкова дълго време заедно да се държи така с мен.На мои приятелки убедено казва,че ме харесва.Но защо се държи така?Ако някой може да каже,мерси предварително. : )

т.7
slun4ice

GregoryHouse
06-30-2010, 15:54
Едва ли можем да кажем, може да поспекулираме. Но просто го попитай :)

Иначе относно спекулациите или те обича или те мрази :D :D

Elenichkaa
06-30-2010, 15:55
чувства се обиден!
логично,ако ти си го скъсала!
просто такъв си му е характера!

SunnyGiirl
06-30-2010, 16:19
Наистина - ако ти си го скъсала,е нормално да се чувства така..
Ако искаш може да поговориш с него,обясни му,ч
е не ти е добре така и,че искаш да си останете приятели и да не се обиждате..
Или пък да не му обръщаш внимание..
Друго решение не виждам..Хайде Успех..

valdesbg
06-30-2010, 16:30
Е сама си се насадила :)

Късате и тръгвате и пак късате и пак тръгвате. Нормално да почне да те има за даденост и безхарактерно мекотело.

Ти какво очакваше - звезди да ти сваля?

Браво на момъка че не се филмира за глупости, ами си играе умно картите :)

ladykeisy
06-30-2010, 16:52
На по колко години сте?
Че за сегашните тийнейджъри е нормално това нещо.

ivcheto0o
06-30-2010, 18:04
По-добре не му обръщаи внимание,забрави го...това ващо явно сяма смисъл.А защо го прави само той си знае и ако ти е толкоз интересно питай него явно искаш да продължаваш да се занимаваш с него.

DiDiChKa
06-30-2010, 18:28
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

soul1199
06-30-2010, 20:50
щото е тъп

art
06-30-2010, 21:17
Или го питай или не му обръщай внимание

BiGBaDWolF
06-30-2010, 21:19
Малоумен,незрял,ограничен, диот...

xdennyx
06-30-2010, 22:25
На по колко години сте?
Че за сегашните тийнейджъри е нормално това нещо.

На 14 сме и двамата.


Мерси за съветите. :]

mincheto
07-01-2010, 13:10
чувства се убиден ,най- вероятно...може да си наранила неговата мъжка гордост..
говори направо с него, и се изяснете..

desiiinkaa
07-02-2010, 15:24
Виж, и аз съм на 14 и мн добре знам какво е .. съвета ми е да го отрежеш изцяло от живота си, защото и да се оправи всичко и пак да сте заедно , рано или късно пак ще се скарате и всичко отначало започва ..... знам че е трудно и че от много време го харесваш, и аз бях така , но просто те съветвам от личен опит :-D

anonymous708973
07-02-2010, 15:32
Дааам, възрастта има решаващо значение в случая, но ако говорихме за по-...зрял индивид, бих казала, че абсолютно не е нормално да се държи така с теб, дори да си го скъсала (освен ако не е било гаден и недостоен начин да го скъсаш - гаден глагол бту). Лично аз супер много мразя селяните и не бих излизала с такъв, затова момче, с което аз съм ходила, никога няма да се държи така.
Какво да ти кажа - детска му работа. Подминавай го... представи си, че е досадна муха, която трябва да изтърпиш. :)

tonique
07-02-2010, 16:42
Едва ли можем да кажем, може да поспекулираме. Но просто го попитай :)

Иначе относно спекулациите или те обича или те мрази :D :D +1

JDeel
07-02-2010, 18:06
Еййй, аз на 28 имам такива "приключения", вие тук на 14 години се чудите какво се случва :-D
Неориентирано слабохарактерно мъжленце - класика. Толкова нормално, че няма как да е иначе.

Не е тъп. Нито ти си тъпа. Нито те обижда. Може да му е писнало. Може да те ревнува от някого и да му е писнало. Може да казва пред приятелките ти, че те харесва, и да му е писнало. Знаеш ли, мисля, че от една страна му е писнало? И да се чуди ти защо се държиш така.

Paramour
07-03-2010, 11:59
Дааам, възрастта има решаващо значение в случая, но ако говорихме за по-...зрял индивид, бих казала, че абсолютно не е нормално да се държи така с теб, дори да си го скъсала (освен ако не е било гаден и недостоен начин да го скъсаш - гаден глагол бту). Лично аз супер много мразя селяните и не бих излизала с такъв, затова момче, с което аз съм ходила, никога няма да се държи така.
Какво да ти кажа - детска му работа. Подминавай го... представи си, че е досадна муха, която трябва да изтърпиш. :)
Същото!! :)