PDA

View Full Version : Nokia E серийте -- Помощ спешно е !!!



bebzgirl
06-30-2010, 18:54
Хии хора пак ви пиша за моите тъпи проблеми ама тоя път е спешно та... имам нокия е65 и имам 1 проблем - когато ми пращат файлове по блутута - песни снимки и т.н те ми се записват в съобщенията и чак оттам трябва да ги прехвърля в картата памет което е адски неудобно та да ви питам някой знае ли решение човърках се в настройките ама не намерих нищоэ :? та моляви кажете как да го опе го оправя щоту накрая тоя телефон ше го метна в земята :D

Utopia
06-30-2010, 19:58
при симбиана е така
независимо дали е е серия, н серия.

при другите нокии които не са със симбиан, файловете директно отиват в папка Получени, в паметта на картата

Reaper93
06-30-2010, 19:59
Ми метни го, къв ти е проблема?

И земи се научи да пишеш малко по-разбираемо....


Utopia ти реши всички проблеми...

bebzgirl
06-30-2010, 21:05
Ъмм ше се науча :razz: А тоя симбиан има ли как да го сменя че ме дразни :-o

Reaper93
06-30-2010, 21:06
Смени телефона...

bebzgirl
06-30-2010, 21:21
ЪмМм телефона все още няма го сменям ама тоя симбиан адски тъпо са го измислили да няма такава настройка :x а да питам други начини да го сменя ?

Utopia
06-30-2010, 21:59
няма начин да го промениш.

симбиана си има своите минуси и своите .. може би по малко плюсове :)
но като цяло лично аз с ъм доволен.
е51 ползвам вече 3 години, активно говоря. мин по 80 разговора на ден.
на втората година му смених батерията.

е 52 също е добра машина. само трябва да е made in finland
или поне hungary

румънските телефони са пълни боклуци

lubo111
07-01-2010, 15:28
ЪмМм телефона все още няма го сменям ама тоя симбиан адски тъпо са го измислили да няма такава настройка :x а да питам други начини да го сменя ?
Symbian е операционна система с отворен код, предназначена за мобилни устройства. Symbian Foundation е компанията разработваща операционната система.
На 24 юни 2008 година компаниите Nokia, Sony Ericsson, Motorola и NTT DOCOMO официално заявяват сливането на различните платформи в обща. Заедно с AT&T, LG Electronics, Samsung Electronics, STMicroelectronics, Texas Instruments и Vodafone създават некомерсиална организация - Symbian Foundation. Nokia анонсира покупката на всички дялове на Symbian Ltd. и се аганжира да предоставя изходните кодове на Symbian Foundation [1].
Демек все още НЕМОЖЕ да се смени