PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед



biberinka
06-30-2010, 19:02
Здравейте, преди 1 седмица бях на рали и там видях едно момче, което много ми хареса при пръв поглед и много исках да се запозная, но все нямаше удобен момент и въртях се около него постоянно, но нищо. Прибрах се вкъщи с много мъки научих как се казва какъв е, що е и му писах обаче той май не прояви голям интерес към мен. Каза, че съм била малка а той е от Пловдив, а аз от София и нямало да се получат нещата, но в края на краищата нали любовта няма граници. Той ме премахна от фейсбук-приятелите си и ми писа в един форум без да знае, че съм аз, че съм го била тероризирала, а ние сме си писали 1 път в рамките на 15-20 мин. .... Та въпроса ми е как да му привлеча вниманието към мен за да разбере, че наистина ме интересува???

ivcheto0o
06-30-2010, 19:11
Няма да се получи...то това момче за приятелско/дружелюбно отношение чувал ли е ?!? Не се занимаваи с него и донякъде е прав връзка от разстояния малък шанс да успее....пък може и да си има приятелка и затова така да се е държал.На колко сте че си малка за него ?

biberinka
06-30-2010, 19:14
на 1 а той на 21 но да предположиме, че няма приятелка просто искам някакви контакти с него мамка му много ли искам

BiGBaDWolF
06-30-2010, 19:15
Щом не иска да се занимава с тебе и те е отрязъл толко бързо .. Не си прави труда да го търсиш повече нищо няма да стане .. По добре се откажи на време до като не си хлътнала повече..

ivcheto0o
06-30-2010, 19:22
на 1 а той на 21 но да предположиме, че няма приятелка просто искам някакви контакти с него мамка му много ли искам




Няма смисъл да се опитваш явно ти не си му симпатична или си има други негови прични...откажи се.

bobito_th
06-30-2010, 20:04
Добре де ти на колко си ?? Той още в началото не е проявил интерес и те е игнорирал, а ти още се натискаш. След седмица да не пуснеш тема как си си изяла мощната наредба и искаш да се нарежеш, защото го обичаш. Хайде стегни се.

britzy
06-30-2010, 20:05
Виж сега, харесваш го, хванал ти е окото- ок, обаче той по една или друга причина ти е казал, че не иска да има нищо с теб.. и там сваршва всичко.Щом не го иска, каквото и да правиш....... Откажи се, няма да му тичаш след гъза,я. :)

Винаги се съгласявам с теб :)

art
06-30-2010, 20:21
Одрязал те е по най-бързия възможен начин. Всеки опит за контакт е безсмислен.

VinDiesel
06-30-2010, 20:43
Ако реално се замислиш,ще осъзнаеш ,че го искаш,само защото те е игнорирал и неможе да го имаш...

soul1199
06-30-2010, 20:51
той е тъп и няма никви намерения към теб,сувета ми е да го оставиш и да си намериш друг,той не е за теб

WhoopyDoo
06-30-2010, 21:15
абе няма такова животно, баш пък любов от пръв поглед, остави го момчето, сама виждаш, че не е потръгнало отначало, какво очакваш за по- нататък, като той смята,че го "тероризираш"... давай следващия :D

mincheto
07-01-2010, 13:22
Здравейте, преди 1 седмица бях на рали и там видях едно момче, което много ми хареса при пръв поглед и много исках да се запозная, но все нямаше удобен момент и въртях се около него постоянно, но нищо. Прибрах се вкъщи с много мъки научих как се казва какъв е, що е и му писах обаче той май не прояви голям интерес към мен. Каза, че съм била малка а той е от Пловдив, а аз от София и нямало да се получат нещата, но в края на краищата нали любовта няма граници. Той ме премахна от фейсбук-приятелите си и ми писа в един форум без да знае, че съм аз, че съм го била тероризирала, а ние сме си писали 1 път в рамките на 15-20 мин. .... Та въпроса ми е как да му привлеча вниманието към мен за да разбере, че наистина ме интересува???


НЕ му обръщай внимание

didi0804
07-01-2010, 14:37
Спри да се занимаваш с него

kalpazanka
07-01-2010, 14:52
Приеми, че е изгубена кауза. Той няма интерес към теб. Причините той си ги знае. Разстоянието е една от тях.
Не знам защо си мислите, че той бил тъп. :? Нищо подобно- просто знае какво иска. ;)

SmilezZz
07-01-2010, 16:30
Той ти е казал,че нещата няма да се получат..
Защо му досаждаш..Или си останете приятели,или спри да се
занимаваш с него

anonymous708973
07-01-2010, 19:54
Приеми, че е изгубена кауза. Той няма интерес към теб. Причините той си ги знае. Разстоянието е една от тях.
Не знам защо си мислите, че той бил тъп. :? Нищо подобно- просто знае какво иска. ;)

Точно. Айде всеки, който не ни се връзва на капризите, да е тъп. Яяяя! Изведнъж светът се снабди с много тъпаци брях 8-)
Нормално момче. Браво на него, че не ти дава аванси...

А да не говорим колко невярно клише е това, че за любовта няма граници. Да не говорим, че при теб е едностранно харесване, нито капка любов.

Да, жестока съм.

VinDiesel
07-01-2010, 20:35
А да не говорим колко невярно клише е това, че за любовта няма
граници.

Да, жестока съм. [/i]

Да,да,я виж мойто патенце. http://img710.imageshack.us/img710/5126/pokotgirlandnecklaceken.th.jpg (http://img710.imageshack.us/i/pokotgirlandnecklaceken.jpg/)

На всеки 3 дни се виждаме,тя е от племето "Покот" в Кения.За мен това не е проблем,да ходя да я виждам,мойта любов няма граници. :-D :razz:

Сега сериозно.Аз също неискам да имам връзка от разстояние.Това за мен е мъчително и несериозно...