PDA

View Full Version : I az i toi devstveni



beliqdelarosa
06-30-2010, 19:31
Zdraveite , nadqvam se tova da ne vi se stori porednata tema za tova kak i az sam devstvena i toi ,No vaprosat mi e mislite li 4e e rano da spq s nego sled kato hodim ot mesec i polovina .Az sam devstvena i toi sa6o , a i dvata sme na 17 . Blagodarq vi predvaritelno

monincetyyy
06-30-2010, 19:34
това не е въпрос за форум а въпрос, който рябва да зададеш на себе си. искаш ли да спиш с него, готова ли си да поемеш отговорностите от секса и достатъчно висока сексуална култура ли имаш? отговори си и сама реши :)

beliqdelarosa
06-30-2010, 19:42
Da znam , 4e az sama trqbva da precenq i mnogo pati sam si zadavala tozi vapros i imenno za6oto ne moga da si otgovorq vi popitah . A i ima o6e ne6o problemat e , 4e ot 4 godini sam vlubena v edno mom4e , no mejdu nas nqma kak da se polu4i , za6oto ima prekaleno mnogo pre4ki . Zatova mislq , 4e vapreki 4e ne obi4am mom4eto s koeto sam sega , no stra6no mnogo go haresvam Trqbva imenno toi da mi e parviat .A i mislq 4e dostata4no dalgo 4akah , za6oto sega kato 4eta vav foruma kak na po 13 sa spali pone s 2- ma i mislq 4e ve4e mi e do6lo vremeto .

Izvinqvam se , ako sam dopusnala gre6ki .Blagodarq vi!

monincetyyy
06-30-2010, 19:45
дали трябва да го обичаш и дали е времето сега са много субективни въпроси. всеки сам решава. просто си представи как ще протече горе долу цялата работа и дали човека с който си ще се погрижи да се чувстваш комфортно и реши дали това те стряска или търсиш удоволствие в цялата работа :)

hahavteen
06-30-2010, 19:48
Кирилицата е задължителна!