PDA

View Full Version : -------



crunkggg
06-30-2010, 19:51
..... КЛЮЧИ !

GoTiNiA29
06-30-2010, 20:06
СВИКВАШ!!!! Е ТФА E NAЧИНА

VinDiesel
06-30-2010, 20:12
Не е стигнала момента,в който живота ти отупва бахлит.След време ,ще се промени сама,още е незряла.Може би се държи така,защото ти й позволяваш.В една връзка е хубаво да има разбирателство и подкрепа,но понякога без спорене,нерви и караници,нестава.Има моменти,в който ,колкото по-добре се държиш с момиче,толкова по ти се качва на главата.Почва да ти се лигави,а не оценява реално,какво правиш за нея и какъв си ,като личност..

justonegirlwithonehope
06-30-2010, 20:15
Ако наистина искаш да си с нея единственото, което можеш да направиш е да чакаш и да проявиш търпение, ако обаче ти си чакаш, а това нейно поведение не се промени, най-доброто решение е резачката поне според мен. ;)

art
06-30-2010, 20:17
Не е стигнала момента,в който живота ти отупва бахлит.След време ,ще се промени сама,още е незряла.Може би се държи така,защото ти й позволяваш.В една връзка е хубаво да има разбирателство и подкрепа,но понякога без спорене,нерви и караници,нестава.Има моменти,в който ,колкото по-добре се държиш с момиче,толкова по ти се качва на главата.Почва да ти се лигави,а не оценява реално,какво правиш за нея и какъв си ,като личност..

Малко ми е криво, че макар и да съм момиче се налага общо взето да се съглася с нашия съфорумец. Още една причина, поради която е възможно приятелката ти да е напостоянна вероятно се крие в найната несигурност. това, че те обича не значи че ти вярва. Много вероятно е да е неспокойна, несигурна и следователно и непоследователна в думите и действията си.

didi0804
06-30-2010, 20:20
Като искаш да си с нея,тогава я приемаш каквато е !!

SladkotoPoly
06-30-2010, 20:24
да не би да е зодия везни... :-D те са такива променливи.Говори с нея.Ако не успееш да свикнеш,намери си друга.

Rebus
06-30-2010, 20:51
За всяко нещо относно приятелката си ли ще задаваш въпроси?Толкова ли е трудно да си размърдаш сивото вещество;]

soul1199
06-30-2010, 20:56
явно и трябва малко време за да се осъзнае

BiGBaDWolF
06-30-2010, 21:21
Лигава работа...Ако те обича ще престане ако и е се тая няма.. Поговори с нея..Ако пак ти се лигави хич не се занимавай ...

umri
06-30-2010, 23:11
Значи проблемът е че приятелката ми е такъв характер и в такава възраст, че постоянно си променя настроението и държанието.Първо е мила и забавна после груба и недоверчива,първо говори някак влюбено (не съм сигурен, че е влюбена в мен но когато ми говори по този начин започвам да мисля че наистина е влюбена както казва рядко) а след това говори все едно не и пука за мен.... В някой моменти е много мила, страхотна и такава я харесвам и обичам но почне ли да се даржи отново по гадния начин направо не издържам.....Та въпросът ми е как да свикна с такъв човек (защото постояно ме измъчват съмнения относно връзката ни а почнем ли да говоря за тях винаги се скарваме) мисля, че губя доверието си в това което казва...Не мога да разбера момичето, което е било забавно и обичливо извендъж се превръща в хейтър (как мога да повярвам, че наистина ме обича щом се държи така) ????
---->Та въпросът ми е как да свикна с такъв човек ??????

(извинявам се ако е написано неграмотно но го писах бързо!)
Пич, къде са ти топките?

cinderella_gugutka
07-01-2010, 03:21
Еми търпиш ,търпиш, докато не си намериш някое пораснало и на акъл маце и не й биеш шута на тази :o

Elenichkaa
07-01-2010, 06:44
По принцип е хубаво да се правят компромиси,ноо какво ще кажеш,твойте май са неоценени и се приемат за даденост!?
Любовта си е любов,харесването и то,но гордостта е друго нещо!
Ако някой се държи с мен по начина,който тя се държи с теб....ще му кажа,че по тоя начин малко или много ме унижава и ако иска да сме заедно да си промени отношението и да спре да се лигави!
Ако не стане,живота е пред теб!Ще срещнеш много по-добро момиче! :)

3oPuTy
07-01-2010, 08:04
Като си четеш предишните около 4-5 теми свързани с гаджето ти,които пусна за седмица,не усещаш ли,че на нея ВЪОБЩЕ не й пука за теб?! :-o
Ти си 8 клас.Що не вземеш да залегнеш малко над учебниците,да си прочетеш задължителните книжки и да си поиграеш малко пред блока на криеница,вместо да се занимаваш с момиче,което очеИЗВАДНО не се интересува от теб?! :-o

GoTiNiA29
07-01-2010, 08:08
Лигава работа...Ако те обича ще престане ако и е се тая няма.. Поговори с нея..Ако пак ти се лигави хич не се занимавай ... точно

brutaLxxbunny
07-01-2010, 08:17
Като си четеш предишните около 4-5 теми свързани с гаджето ти,които пусна за седмица,не усещаш ли,че на нея ВЪОБЩЕ не й пука за теб?! :-o
Ти си 8 клас.Що не вземеш да залегнеш малко над учебниците,да си прочетеш задължителните книжки и да си поиграеш малко пред блока на криеница,вместо да се занимаваш с момиче,което очеИЗВАДНО не се интересува от теб?! :-o

кхъм,кхъм .. за съжаление този път ще трябва да се съглася .. просто я резни и толкова .

bilqnavod
07-01-2010, 08:39
Виждам че сте малки и още не сте се изградили като личности, а какво да говорим за настроението. Известно е че много от момичетата в тази възраст са раздразнителни и несдържани - всичко това се дължи на пубертета. Ако държиш на нея - поговорете, изяснете се, ако пак не се получи по - добре скъсайте. Няма смисъл да се измъчвате. Твърде млади сте за да приемаш нещата толкова навътре. Няма да ти е последната приятелка, така че не се притеснявай - има по-добри момичета от нея със сигурност.

zaiche98
07-01-2010, 08:57
Искам да предложа нещо, но надали мойте съфорумници ще го одобрят...
Ами човек, може би когато се държи зле е в цикъл (лошо предложение не ме слушайте)? 8-)

eminem213
07-01-2010, 09:32
Лигава работа...Ако те обича ще престане ако и е се тая няма.. Поговори с нея..Ако пак ти се лигави хич не се занимавай ...
+ :)

Whoopdedoo
07-01-2010, 11:18
Ако наистина искаш да си с нея единственото, което можеш да направиш е да чакаш и да проявиш търпение, ако обаче ти си чакаш, а това нейно поведение не се промени, най-доброто решение е резачката поне според мен. ;)
да, моторна е най-добре
и не забравяй за трупа после.

crunkggg
07-01-2010, 18:34
'';

VampireLovers
07-01-2010, 19:33
Може к0гато се държи гадно да е в цикъл,знаеш ли .. всички са различни.. :D


Просто се опитай да и обясниш .. няма да и падне главата ако те изслуша поне за пет минути ии смисъл .. не и говори някак злобно,а мило за да не стават отново караници ! .. Ако не те разбере просто няма смисъл да се измъчваш... отърви се докато не е станало твърде късно :(

ааа и ако наистина я обичаш .. чакай,с времето би трябвало да свикнеш ако пък не успееш .. сложи край! :?

pebals
07-01-2010, 20:37
Не е стигнала момента,в който живота ти отупва бахлит.След време ,ще се промени сама,още е незряла.Може би се държи така,защото ти й позволяваш.В една връзка е хубаво да има разбирателство и подкрепа,но понякога без спорене,нерви и караници,нестава.Има моменти,в който ,колкото по-добре се държиш с момиче,толкова по ти се качва на главата.Почва да ти се лигави,а не оценява реално,какво правиш за нея и какъв си ,като личност..

+1

epicfailbg
07-01-2010, 21:15
Искам да предложа нещо, но надали мойте съфорумници ще го одобрят...
Ами човек, може би когато се държи зле е в цикъл (лошо предложение не ме слушайте)? 8-)
+1 В такъв период се наблюдава променливо настроение (или поне това съм наблюдавал) Може би това не се получава при всяка една от вас , момичета , но съм наблюдавал дадени момичета.. абе дълга история и извода ми е , че има промяна в поведението поне при повечето момичета : Да!

ImSoInLove
07-01-2010, 21:43
ПУБЕРТЕТ