PDA

View Full Version : Как се казва филма



AnNnG
06-30-2010, 19:57
Здравейте, преди малко гледах един филм по Fox Life, но в програмата пише, че са давали отчаяни съпруги и не мога да намеря името на филма, а той много ми хареса. Разказва се за момиче и момче, които си пишат писма от години, но и двамата са изпратили снимки на приятелите си вместо свои. Един ден момчето, на име Сед отива в града на Джина (момичето) , но изпраща приятеля си, чиято снимка е пратил, да се срещне с нея. Тя постъпва по същия начин, но нейната приятелка (Елън) се влюбва във Мат, неговият приятел. Накрая те разбират какво е станало и се събират. (Момчето работи във фирма за играчки, а момичето е журналистка). Моля ви ако знаете как се казва помогнете, много ми хареса филма :( :-)

xWandereRx
06-30-2010, 22:07
и аз гледах малко от него, но не му знам името
казвайте хора, ако знаете, че и аз искам да си го изтегля 8-)
ще следя темата

Soundish
07-01-2010, 08:15
О,и аз го бях гледала този филм преди известно време.Направих си труда да го потърся,ето резултатите: http://www.imdb.com/title/tt0497025/ Това е филма.В Австралия е бил пуснат на ДВД под заглавието Instant Message.Успех с намирането :)

Molzinka
07-01-2010, 08:17
ох и аз снощи чаках отчаяни съпруги и като не го пуснаха много се ядосах. Филма се казва " Коледа в Бостън" :)

AnNnG
07-01-2010, 20:55
някой може ли да ми прати торент много ви моля че не го намирам :С скайпа ми е teengirl_sexy189 умолявам ви :с