PDA

View Full Version : Потребител от teenproblem.net в нужда се познава...



vlubenotoo96
06-30-2010, 20:00
Моля Ви помогнете ми.Харесвам едно момче (с извинение), обаче той е ебач...В смисъл не е девствен и мойте приятелки са ми казвали, че той ползва момичетата само като играчки...Много го харесвам, а не знам какво да му кажа...Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...)Той се държи много гальовно, но само вечер...И един път се опита да ми предложи, но аз се уплаших, защото бяхме сами и си тръгнах...Много пъти ме е целувал и прегръщал, но когато сме сами...Иначе когато има хора край нас той не ми говори и не ми обръща внимание!

Знам, че съм писала много мнения за такива неща, но сега отчаяно се нуждая от помощ!Благодаря предварително![/b]

SummerDream
06-30-2010, 20:20
Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...)Той се държи много гальовно, но само вечер...
[/b]

От всичко, което каза, тва беше най-голямата глупост д; Просто не се занимавай с него, няма смисъл..или искаш да си поредната.."използвана"?!

Black_Fyed_Peas
06-30-2010, 20:21
Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...) :lol:

наа колко си :?

justonegirlwithonehope
06-30-2010, 20:24
96 е момичето явно 8-)

По темата : Ти мазохистка ли си ? Знаеш, че момчето не е стока, ама пак при него бягаш.Тъпи работи и много филми. :)

art
06-30-2010, 20:27
Добре де знаеш го какъв е. Какво се очаква да ти кажем ? Ако решиш да си с него ти е пределно ясно, че ще е за един път и дотам ще свърши всичко. Ако искаш простода си легнеш с него ... твоя воля. Ако искаш обаче да сте двой ка се откажи.Съмнявам се именно ти да ситази оято да го накарада се промени малко и аспре да спи с коя да е. Така че направи си услуга и забрави за него .

soul1199
06-30-2010, 20:55
хаха,начи само глупости дрънкате ейй,отчайвам се вече,та ся по темата:как може да се занимаваш с такъв ............................... тъпа си :grin:

GregoryHouse
06-30-2010, 20:58
Бах маа му, братовчед ми е 96, бях му на годинката на тва парче месо...тея деца от кога почват да се плющят бе...детската градина ли? Ебач бил,тежкар бил...пикльо...аре гледай си уроците кфо тичаш и ти с глупости да се занимаваш.

soul1199
06-30-2010, 21:01
Бах маа му, братовчед ми е 96, бях му на годинката на тва парче месо...тея деца от кога почват да се плющят бе...детската градина ли? Ебач бил,тежкар бил...пикльо...аре гледай си уроците кфо тичаш и ти с глупости да се занимаваш.дае,всички станаха многознайковци :-o

Rebus
06-30-2010, 21:03
Моля Ви помогнете ми.Харесвам едно момче (с извинение), обаче той е ебач...В смисъл не е девствен и мойте приятелки са ми казвали, че той ползва момичетата само като играчки...Много го харесвам, а не знам какво да му кажа...Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...)Той се държи много гальовно, но само вечер...И един път се опита да ми предложи, но аз се уплаших, защото бяхме сами и си тръгнах...Много пъти ме е целувал и прегръщал, но когато сме сами...Иначе когато има хора край нас той не ми говори и не ми обръща внимание!

Знам, че съм писала много мнения за такива неща, но сега отчаяно се нуждая от помощ!Благодаря предварително![/b]


С кво да ти помогнем?Знаеш къв бил,ама му се натискаш...Толкова ли си заблудена и глупава?След седмица да не четем..Спа с мен и ме остави?Мисли малко,..не ставай курве..

bobito_th
06-30-2010, 21:04
Знаеш го какъв е и го искаш. Ти си мазохист. Бил гальовен през вечерта, целувал те, а през деня не отразява.. ти сама си го каза е*ач, ку*вар. Сядай си на задника и не се занимавай, защото имам странното чувство, че в "секс" ще има тема "бременна ли съм", а тук "заряза ме".

wladk0yyy
06-30-2010, 21:08
Моля Ви помогнете ми.Харесвам едно момче (с извинение), обаче той е ебач...В смисъл не е девствен и мойте приятелки са ми казвали, че той ползва момичетата само като играчки...Много го харесвам, а не знам какво да му кажа...Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...)Той се държи много гальовно, но само вечер...И един път се опита да ми предложи, но аз се уплаших, защото бяхме сами и си тръгнах...Много пъти ме е целувал и прегръщал, но когато сме сами...Иначе когато има хора край нас той не ми говори и не ми обръща внимание!

Знам, че съм писала много мнения за такива неща, но сега отчаяно се нуждая от помощ!Благодаря предварително![/b]

С кво да ти помогнем?Знаеш къв бил,ама му се натискаш...Толкова ли си заблудена и глупава?След седмица да не четем..Спа с мен и ме остави?Мисли малко,..не ставай курве..



Аз доколкото разбрах той и се е натиксал, абе заблудени лапета. По добре го зарежи щтЪъ изЧуКъЪъ И ЩтЪъЪ уСтаЙ И ПоСлИ шА бъДиШ каТ ТелЕ ПрИмазаНууУ От ЛуДъъЪъъ КраВъЪЪ

Rebus
06-30-2010, 21:09
Моля Ви помогнете ми.Харесвам едно момче (с извинение), обаче той е ебач...В смисъл не е девствен и мойте приятелки са ми казвали, че той ползва момичетата само като играчки...Много го харесвам, а не знам какво да му кажа...Държи се като тежкар и се прави на голяма работа (той,не че не е ама...)Той се държи много гальовно, но само вечер...И един път се опита да ми предложи, но аз се уплаших, защото бяхме сами и си тръгнах...Много пъти ме е целувал и прегръщал, но когато сме сами...Иначе когато има хора край нас той не ми говори и не ми обръща внимание!

Знам, че съм писала много мнения за такива неща, но сега отчаяно се нуждая от помощ!Благодаря предварително![/b]


С кво да ти помогнем?Знаеш къв бил,ама му се натискаш...Толкова ли си заблудена и глупава?След седмица да не четем..Спа с мен и ме остави?Мисли малко,..не ставай курве..

BiGBaDWolF
06-30-2010, 21:26
Ех как се си падате по такива тъпи парчета ... Зарежи го да си троши главата и той че се наиграе ...

Elenichkaa
07-01-2010, 06:54
Мисля,че всички писали преди мен забравят нещо:
За колкото и умен да се мислиш не можеш да заповядваш на сърцето в кого да се влуюби!Любовта е сляпа.
Хубавото в случая е,че поне си си дала ясна представа за това,какъв е той!Това е първия етап.Скоро ще започнеш да го виждаш и с други момичета,в началото много боли!ПОсле свикваш и дори започваш да го мразиш,а после ти е и безразличен!
Но запомни пази си гордостта и не се занимавай с него,има толкова много свястни момчета, и едно те чака и точно твоето,но това не е той! :)

LoVe3e
07-01-2010, 07:11
Няма смисъл да си падаш по такива !!!

Sunshin3
07-01-2010, 07:18
Не се занимавай с него. Зарежи го дори и да ти е малко трудно. От личен опит ти казвам.

ivcheto0o
07-01-2010, 07:33
Ти сама не можеш ли да си прецениш че той не си заслужава и няма смисъл изобщо да се занимаваш.

GoTiNiA29
07-01-2010, 07:34
ти на колко си?

Auby
07-01-2010, 07:41
Не ставай жалка :?

zaiche98
07-01-2010, 08:38
Вижте знам че не трябва да се занимавам с него - казвали са ми го.Просто като си дойда на Ловеч и вече не ми пука за него..., но като си отида на Троян и сякаш съм пияна...Не мисля обаче че ще си легна с него, защото това е последното нещо което бих направила с едно момче!Просто знам, че не трябва да се занимавам с него и да му обръщам внимание, но той прави така че винаги се оказваме сами и той ми говори, сладки приказки...С такива момчета досега не съм си имала работа..., но той е малко по-така.Не псува, не пие, не пуши, но е мъжка к**ва!

zaiche98
07-01-2010, 08:41
ти на колко си?
На 14, а той на 15...Винаги съм била примерно дете, имам само 5 и 6, не пия и не пуша, не псувам и не правя секс, но просто той като си отвори устата и аз забравям всичко...Това ми е като болест, бях решила да не си ходя на Троян, но там са най-добрите ми приятелки!

zaiche98
07-01-2010, 08:43
Ти сама не можеш ли да си прецениш че той не си заслужава и няма смисъл изобщо да се занимаваш.
Знам, че не си заслужава просто ... не мога да го опиша ... това ми е първото влюбване...познавам го по-добре и от самия него!Нашите майки са приятелки и така всичко е по-сложно...Виждам го всеки уикенд...

bobito_th
07-01-2010, 08:51
Ти сама не можеш ли да си прецениш че той не си заслужава и няма смисъл изобщо да се занимаваш.
Знам, че не си заслужава просто ... не мога да го опиша ... това ми е първото влюбване...познавам го по-добре и от самия него!Нашите майки са приятелки и така всичко е по-сложно...Виждам го всеки уикенд...

Добре виждате се всеки уикенд, но защо не бъдете просто добри познати или приятели ? Трябва да се опиташ да го забравиш.

Бтв- Кой го интересува дали псуваш. 8-)

NaGaStYlE
07-01-2010, 08:52
Добре де .... искаш го,но казваш какъв бил.Аз лично мисля,че просто избягваш да си легнеш с него... има друга опция,хвани си го,защо не ?
Ако започне да иска разни неща,просто му откажи Neutral Опитай да го промениш,просто си ходи със него,но си го дръж на сухо.На какво мнение си?

zaiche98
07-01-2010, 09:07
Добре де .... искаш го,но казваш какъв бил.Аз лично мисля,че просто избягваш да си легнеш с него... има друга опция,хвани си го,защо не ?
Ако започне да иска разни неща,просто му откажи Neutral Опитай да го промениш,просто си ходи със него,но си го дръж на сухо.На какво мнение си?
Това е много добра идея, но като го оставя на сухо и ще почне да изневерява :D А има и друг вариант - да го оставя на мокро базик де :grin:

zaiche98
07-01-2010, 09:12
Ти сама не можеш ли да си прецениш че той не си заслужава и няма смисъл изобщо да се занимаваш.
Знам, че не си заслужава просто ... не мога да го опиша ... това ми е първото влюбване...познавам го по-добре и от самия него!Нашите майки са приятелки и така всичко е по-сложно...Виждам го всеки уикенд...

Добре виждате се всеки уикенд, но защо не бъдете просто добри познати или приятели ? Трябва да се опиташ да го забравиш.

Бтв- Кой го интересува дали псуваш. 8-)

Не че някой се интересува дали псувам просто исках да покажа образно, че не съм някоя от долнопробните ми съученички, които правят сви*ки за левче.... Да можем да сме добри приятели, но той прави такива намеци, че просто го съжалявам! 8-) :grin:

NaGaStYlE
07-01-2010, 09:19
Добре де .... искаш го,но казваш какъв бил.Аз лично мисля,че просто избягваш да си легнеш с него... има друга опция,хвани си го,защо не ?
Ако започне да иска разни неща,просто му откажи Neutral Опитай да го промениш,просто си ходи със него,но си го дръж на сухо.На какво мнение си?
Това е много добра идея, но като го оставя на сухо и ще почне да изневерява :D А има и друг вариант - да го оставя на мокро базик де :grin:
еми точно,като почне да изневерява,не си заслужава.По този начин ще разбереш,дали да си с него или не.Вярвай ми,ако не ти е верен,няма за какво да се хабиш.

Alex3nd
07-01-2010, 10:21
Ох, на бате влюбеното момиче. :razz: На 14 си била, а? Разсъждаваш като 8 годишна. Трудно ще си намериш приятел на тази възраст повечето са дебна да ебна.