PDA

View Full Version : Обичаен проблем с родителите,който мминава обик. граници



lesnaEvashta
06-30-2010, 21:21
Какво да ви кажа почти на 18 съм,още 2 месеца и ги навършвам.Обаче така загрижините ми родители за живота и тяхната параноя за каквото и да е било е направо....Така накратко...бяхме на дискотеката с училището ми,както знаете все пак е от училището и не е докъсен час до 12 часа и нормално както всеки човек,на който му се живее...заедно с компания си отиват на нормална дискотека,обаче к'во става при мене.Нали така едно голяма група от 20-30 човека се приготвят да тръгват на дискотеката,ама при мене дръжки...обаждам се да кажа на наще че оствам да късно да не ме чакат...и ето го разговора...Ало,майко..тука с наща компания от класа и даскалото отиваме на бар(дискотека)неме чакайте към 3-4 ще се прибера с такси(нали всяко лапе би тряло като каже тва сичко да е окей да ама не)отговор: КАКВО????!!!!!КЪДЕ ЩЕ ХОДИШ ТИ БЕ!!!! Я СЕ ПРИБИРАЙ ВЕДНАГА!!!я чакай да кажа на баща ти....след 20 сек.бащата идва...ало ..къде ще ходиш ...аха..еи ся след 5 мин идвам да те прибирам къде си...добре..чао..!
Така нали се сещетата кво ми е било яко,като 20 човека ме чакат да идем си забавляваме и да дойдат и да ме прибират като първокласник...случай подобни много..и на екскурзия като искам да отида стават зъщите простоти..контрол и паника на макс.
С много приятели съм си говорил и доста се спречквали с тоя проблем,обаче при всеки е ималко нявка граница на 16 ,15 ама тва мойто не съм го чувал другаде.На 18 почти съм станал и немога излезна като бял човек навънка.А като ми отговарят от сорта другите деца да праят така??!!!и като отговора..получавам...мн знаеш ти,аз минал(а) по тоя път и знам много добре..да ама нищо не знае..бащата като вида цялата компания как тръгва за бара и аз му викам глей кво праят всички ми връстници от даскалото,а аз единственият го прибират...хора кво ви говора....само с нерва..тва така ми скапва кефа и живота....
Исках да ва питам някой да има някви идеи,как да им отвора очите на тея мойте паляци,щото вече не се трае...

DesSsi
06-30-2010, 21:30
ми изчакай още 2 месеца и след тва можеш да правиш квото искаш

lesnaEvashta
06-30-2010, 21:34
Да да да,вярно че не си запозната с напълно с техните разбирания и няма как..но си представи твойте родители,само дето 10 пъти повече паникиосани и настървени да те пазят като писано яйце.

MooDy
07-01-2010, 12:19
ми изчакай още 2 месеца и след тва можеш да правиш квото искаш

всъщност не е тка :?

stelSs21
07-01-2010, 17:12
ми изчакай още 2 месеца и след тва можеш да правиш квото искаш

Ти да не мислиш, че щом родителите му са такива като навърши 18 всичко ще му е позволено.Докато живее при тях и те го издържат и се грижат за него ще става каквото кажат те.

CuteBaby
07-01-2010, 17:32
Ами говори пак с тях,може да им дадеш пример с някое приятелско семейство и тяхното дете.Докажи им,че могат да ти имат доверие.Ако и така не стане и бях на твое място просто някоя вечер бих излязла и бих им казала ,че няма да се прибера когато те искат(или изобщо няма да се прибера)..