PDA

View Full Version : Гъбички



Peshkata
06-30-2010, 21:44
Здравейте на всички искам да попитам от какво може едно момиче да хване габички вътре в клитора

gia_sena_mono
07-01-2010, 06:50
Гъбички на клитора?Странно...
От изкуствена материя, от заразен партньор, от антибиотици...

Peshkata
07-01-2010, 19:28
Мхм щото тука едно момиче дет ми се води "приятелка" има такива работи а не са от мен и за това питам

rusoto_baby_f
07-01-2010, 20:07
От много неща...

Не е задължително да водите редовен полов живот, за да страдате от вагинални гъбички. Дори да сте девствена, ако имате диабет, проблеми с имунитета или продължително време сте била лекувана с антибиотици, пак може да се сдобиете с вагинални гъбички.

Лечението срещу гъбички във влагалището трябва да се прилага едновременно и върху двамата партньори, защото те взаимно си препредават наличната вече инфекция, а това може да продължи безкрайно.

Не е честно да твърдите, че причинителят е някой “външен”, защото няма гаранция, че гъбичките не са били налице при един от двамата сексуални партньори, като при някои хора те се появяват още в самото начало на живота им.


Инфото е от тук - http://bialotechenie.net/vaginalni-gabichki-prichiniteli-i-diagnostika/

Peshkata
07-07-2010, 20:49
мхм мерси много аз съм сигорен че не са от мен защото като го правим го праим с презерватив.А тя за 2-ри пат има такива гъбички излекува се уш от тия гъбички ама ся и намери ли некви ама те били остана ли някаде на вътре.Може ли да се получи нещо ако се бара там с :P

gia_sena_mono
07-08-2010, 02:12
Ами може.А и гъбички обикновено трудно се лекуват.Ако веднъж успееш да се излекуваш, те отново могат да се появят.
Гадна работа.