PDA

View Full Version : Проблем - Скайп



fatalgirl
07-01-2010, 09:41
Здравейте. Имам един проблем и много ще се радвам, ако някой ми помогне. И така днес както си бях в скайп изведнъж ми изписа паролата ви в скайп беше сменена, натиснах на забравена парола, написах си имейла, но като влязох да си видя новата парола и имах съобщение, че имейлът на този скайп също е бил сменен. Има ли някакъв шанс отново да си вляза в скайп? Благодаря Ви предварително!

wali00
07-01-2010, 13:10
Надали,, Спомняш ли си да си дала паролата на някой твоя приятел :? защото не ми се вярва да е сменена сама..

fatalgirl
07-01-2010, 13:51
Един от абонатите ми прати някакъв файл и аз го приех (нали съм тъпа) и след малко ми изписа паролата на скайпа ви беше сменена. И този файл се препраща автоматично на всичките ми абонати :(

Tempest
07-01-2010, 14:07
то не е само да го приемеш, ами си го и отворила... сааад! И аз се излъгах така, приех един файл, отворих го... ии веднага си смених паролата на скайпа, щото нищо не стана и естествено нищо ми няма на скайпа :d сорка, ше тряа си прайш нов

fatalgirl
07-01-2010, 14:16
да наистина нищо не се отвори :D ами щом трябва нов ще правя :) благодаря все пак :)